Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkoly Katolickie.
Autor Wiadomość
Krzysztof K Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 24
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #16
 
kredka198 napisał(a):3.Tak traktujesz te szkoły katolickie jakby tam tylko można było usłyszeć o Jezusie itp itd. W normalnych szkołach tez jest religia..a rzekłabym nawet ze 99% szkol jest katolickich..w salach są krzyże ..uczy się religii... często są księża i zakonnice... obchodzi się święta kościelne .. .

Czy mozesz mi pokazac; gdzie ja cos takiego napisalem? Wydaje mi sie, ze nigdzie.

Krzysztof
13-05-2009 20:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kredka198 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 435
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #17
 
Krzysztof K, chodzi mi o ogólny odbiór Twoich wypowiedzi. a nie o konkretne słowa

"uśmiechaj się także do Boga z miłością przyjmując Jego wole" - Św. Franciszek z Asyżu

"Just because a pregnancy may be unwanted doesn't mean that the baby is!"

"...I will walk on the water and You will catch my if I fall.."
13-05-2009 20:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Krzysztof K Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 24
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #18
 
Wyciagasz zatem wnioski z czegos, czego nie powiedzialem.
Mi chodzi jedynie o czesne, a nie o program nauczania.

Krzysztof
13-05-2009 20:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #19
 
To ciekawe z czego mają się utrzymywać ... dotujesz takie szkoły :?:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
13-05-2009 21:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomasz6 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 32
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #20
 
Chodziłem do szkoły katolickiej. I powiem tak byli tam uczniowie zebrani ze wszystkich szkół czyli tacy co nie przeszli, sprawiali problemy wychowawcze, nie uczyli się i kilku z własnego wyboru między innymi ja.

Mogło się wydawać z zewnątrz ze poziom leży że jaja się robi gorsze niż w normalnej szkole. Nieraz coś się paliło, kłóciło się z klerem.

Ale jeden wielki plus jest w tej szkole nauczyciele dają wiele szans uczniowi. I napisze tak wszyscy z tych nawet najgorszych zdali maturę.

To była szkoła bezstresowa ale oceniam ja jako świetną szkolę.

Czy aby na pewno?
05-08-2009 13:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Manaika Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 117
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #21
 
z moich obserwacji wynika, że tak naprawdę szkoły katolickie nie różnią się wiele od szkół państwowych, świeckich. Jak słusznie wspominacie, to nie jest szkoła z dofinansowaniami, dlatego trzeba płacić. Więcej różnic, większych, naprawdę nie ma. Może w niektórych są oddzielne klasy męskie i żeńskie, ale tak naprawdę to nie jest zaleta a wada. Mundurki mamy już wszędzie.

[center]Najsilniejszy jest zawsze ten, kto umie złożyć dłonie do modlitwy.

Sören Kierkegaard
[/center]
05-08-2009 16:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Ja to tylko odbywałam praktykę w szkole katolickiej. Ale poziom to był, dzieciaki siedzieli jak truśki na lekcjach :twisted: i jak nauczyciel pytał, odpowiadali bardzo sprawnie.
Ciekawe doświadczenie xD

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
09-09-2009 20:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bilziałka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 80
Dołączył: Nov 2009
Reputacja: 0
Post: #23
 
Nie ma dotacji na szkołę to nie ma pieniędzy na utrzymanie jej. jak ktoś ma kasę to niech sobie posyła dziecko do szkoły pryw.a jak nie ma to nie posyła i już. Nie ma nic złego za płacenie za ''usługi'' nauczycieli w szkole prywatnej,to szkoła jak każda inna,która musi się z czegoś utrzymywać. Bogatsi i biedniejsi zawsze byli,są i będą niestety. :mowie_do_ciebie:

Tęsknię do Ciebie Jezu co raz bardziej
08-11-2009 16:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów