Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pielgrzymka na Jasną Górę
Autor Wiadomość
Sakujami Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #1
Pielgrzymka na Jasną Górę
Nigdy jeszcze nie szedłem z pielgrzymką do Częstochowy. Chciałbym dowiedzieć się
paru rzeczy. Do kogo się zgłosić, zapis u najbliższego proboszcza? Czy są jakieś spotkania
przygotowawcze. O ile wcześniej, czy zależy to od miejscowości przez którą będzie
szła pielgrzymka? Co zabrać ze sobą śpiwór itp.
Ile kilometrów dziennie się robi, 40? Czy idąc mamy na plecach plecaki? Byłoby ciężko
iść mając obciążenie, czy tez wszystkie pakunki jadą samochodami?
Jak wybór grupy, są akademickie itp, co gdy wybieram się indywidualnie?
01-05-2010 19:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kyllyan Offline
peregrino
*****

Liczba postów: 1,068
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #2
 
A gdzie Ty mieszkasz? To znaczy skąd chcesz wyruszyć?

[Obrazek: 764919eb84c6980d44424b316918db5d.png]


„Bez wiary potykamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry.” S. Kierkegaard
05-05-2010 08:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #3
 
Najpierw trzeba się dowiedzieć skąd taka pielgrzymka wyrusza, z jakiej parafii w Twojej okolicy.
Są spotkania, na których wszystkiego można się dowiedzieć. Śpiwór trzeba wziąć, karimatę lub materac też (optuję za tym ostatnim, bo byłam na pielgrzymkach i wiem co to spanie na karimacie, nie polecam). Przy sobie ma się bagaż podręczny, reszta jedzie i dostaje się duży bagaż po dojściu na postój. I tutaj nie polecam torby, ale plecak lub walizkę (bo czasem trzeba kawałek przejść na nocleg). W bagażu podręcznym (plecaku) są m.in.: dokumenty, coś do picia, leki osobiste, pojemnik na obiad i sztućce, płaszcz przeciwdeszczowy, talk, śpiewnik można (który Ci dadzą najpewniej).
Co to znaczy, że wybierasz się indywidualnie? Grupy różne są, można wybrać, która najbardziej odpowiada (wedle księdza, którego się lubi lub koloru grupy Szczęśliwy ).
21-05-2010 19:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów