Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przystanek Jezus 2009
Autor Wiadomość
klapciu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 464
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Przystanek Jezus 2009
Shalom,

Kto z Was wybiera się na Przystanek Jezus w tym roku?
Fajnie wiedzieć kogo mogę się, ew. jak dojadę, spodziewać Uśmiech

P.S. Ja jeszcze nie wiem czy pojadę...

bless

"Szczescie mozna znalezc w najmniejszym ziarnku pustynnego piasku"

Madry mysli, co mówi
Glupi mówi, co mysli

[Obrazek: 51ae3b6768.png]
12-07-2009 13:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Manaika Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 117
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #2
 
Ja dziś rozmawiałam z przyjacielem, który był na PJ w tym roku. Tydzień temu rozmawiałam z bratem pewnym, który był rok temu. Moje wrażenia? Za rok, dwa lata jadę. Musze jechać i czuję, że jestem tam potrzebna. Mimo tej otoczki związanej z Woodstockiem, walającymi się strzykawkami, prezerwatywami... Jestem na to przygotowana i chcę swoim świadectwem, dać znać że Bóg jest obecny w ich życiu. Istotą nie jest dla nich przyjecie Chrystusa jako Pana i Zbawiciela, a pójście chociażby do spowiedzi, rozmowa z Chrześcijaninem.

[center]Najsilniejszy jest zawsze ten, kto umie złożyć dłonie do modlitwy.

Sören Kierkegaard
[/center]
03-08-2009 18:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomasz6 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 32
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #3
 
Dziwne na woodstoku was nie chcą a wy tam byliście i jeszcze się wam prezerwatywy nie podobają. Moim zdaniem przystanek Jezus powinien być osobną imprezą. Więcej by sie o nim mówiło i więcej osób by do was przyjechało. Inicjatywa samego przystanku Jezus może i jest dobra ale nie na Woodstocku.

Czy aby na pewno?
05-08-2009 12:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Manaika Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 117
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #4
 
Tomasz6 napisał(a):Moim zdaniem przystanek Jezus powinien być osobną imprezą.
a jaki byłby sens PJ w takim razie? Bo ja nie widzę w zasadzie żadnych, po oddzieleniu obu imprez, że tak to ujmę, PJ traci to co najważniejsze w tym dziele, tu przecież chodzi o ewangelizację tych, którzy od dawien dawna nie spotkali się z Bogiem, który punk przyjedzie Ci dobrowolnie na "imprezę pod Bożą Opieką"??

[center]Najsilniejszy jest zawsze ten, kto umie złożyć dłonie do modlitwy.

Sören Kierkegaard
[/center]
05-08-2009 16:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomasz6 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 32
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #5
 
Czyli traktujesz to tak jak zamkną mi drzwi wejdę oknem pomimo tego że nikt mnie tam nie chce?
To pewne że jak mam do wyboru PJ i Woodstock to wybiorę to ostatnie.
A tak po 2 czy on wo gule ma sens. Na pewno parę osób nawrócicie ale jeszcze większą cześć zirytujecie swoją obecnością.

Czy aby na pewno?
05-08-2009 16:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Manaika Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 117
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #6
 
Tomasz6, miałeś styczność w ogóle z relacjami z PJ? Bo mam wrażenie, że bazujesz na suchych danych Oczko Tam nikt z buciorami nie wejdzie pomiędzy pogo i nie rzuci hasłem, Bóg Cię kocha! Tam wolontariusze zazwyczaj normalnie rozmawiają, pokazują, że sa normalni, a gdy zbiera się na koniec rozmowy, po prostu wspominają, że zapraszają tam i tam, pod krzyż. Wielu, bardzo wielu przychodzi.

[center]Najsilniejszy jest zawsze ten, kto umie złożyć dłonie do modlitwy.

Sören Kierkegaard
[/center]
05-08-2009 20:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
klapciu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 464
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #7
 
Co prawda ja w tym roku nie byłam na PJ, byłam na Przystanku Woodstock.
Żałuję, że podjęłam taką a nie inną decyzję. W trakcie trwania PW działy się rzeczy, które miały pokazać mi, że moje miejsce jest na PJ.

Także w przyszłym roku nie ma bata Uśmiech

"Szczescie mozna znalezc w najmniejszym ziarnku pustynnego piasku"

Madry mysli, co mówi
Glupi mówi, co mysli

[Obrazek: 51ae3b6768.png]
05-08-2009 21:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bozy_Wariat Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 131
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #8
 
Ja byłam na PJ i wdzięczna jestem Panu Bogu za ten czas. Jest to czas rozmów z woodstokowiczami ale ja często doświadczam tego, ile mnie samą Pan Bóg w tym czasie uczy.

Tomasz6: zapraszam kiedyś na Woodstocku pod Biały krzyż, to myślę, że sam zobaczysz jak to wygląda Uśmiech Pan Bóg z butami nikomu do serca nie wchodzi, On daje propozycję. Dlatego przecież nikt nikogo nie zmusza by rozmawiał z ludźmi z Przystanku Jezus.

[Obrazek: qw000003.gif]

"Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia"
06-08-2009 13:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kejti Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 77
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #9
 
Jeżdżę na PJ już od kilku lat, a w tym roku byłam ewangelizatorką i bardzo miło wspominam ten czas,kiedy to na polu Woodstocku mówiliśmy ludziom o Bogu, a podczas adoracji Najśw.Sakramentu- Bogu o ludziach.
Młodzi nas zatrzymywali,chcieli usłyszeć o Bogu,niektórzy chcieli,żeby ich przekonać o istnieniu Boga,widać,że pragną poznać tę Miłość, której jeszcze nie doświadczyli w swoim życiu,a niektórzy po prostu chcieli,by ich wysłuchać. Kiedyś zupełnie inaczej patrzyłam na tych ludzi z woodstocku,tyle złego się o nich można nasłuchać,ale będąc tam,rozmawiając z nimi,zauważyłam,że oni nie są źli,tylko pogubili się w życiu i potrzebują pomocy,bo samemu ciężko jest zbliżyć się do Boga.
Ostatniej nocy padało,ok.2-giej w nocy zbudziłam się,bo akurat moje miejsce w namiocie zamokło więc nie mając wyjścia poszłam dokończyć spanie do Kościoła Uśmiech .Kiedy co jakiś czas się budziłam,bo było nie wygodnie- mogłam adorować Najśw.Sakrament :wink: ,to była moja 1-wsza noc z Panem Jezusem pod 1 dachem Duży uśmiech ,co jakiś czas ktoś przychodził,bo namioty przemakały Uśmiech . Nie żałuję tego czasu i zdaję sobie sprawę jak ważna jest modlitwa,by ci młodzi,pogubieni ludzie odnaleźli drogę do Boga...

[ Dodano: Sob 30 Lip, 2011 11:43 ]
PJ już w niedzielę Duży uśmiech Jedzie ktoś z forum?

Wpatrywać sięPanie, wTwe święteCiało, pragnę do końca moich dni,bo me serceCiebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.
Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje!

mój blog- zapraszam: http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/
09-12-2009 22:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kejti Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 77
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #10
RE: Przystanek Jezus 2009
Jest już program kongresu i Przystanku Jezus: http://www.przystanekjezus.pl/program/
Będzie można łączyć się z nami przez http://www.dobremedia.org Zaczynamy już jutro. Zapraszam Duży uśmiech

Wpatrywać sięPanie, wTwe święteCiało, pragnę do końca moich dni,bo me serceCiebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.
Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje!

mój blog- zapraszam: http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/
27-07-2012 19:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów