Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rekolekcje u Klarysek od Wieczystej Adoracji
Autor Wiadomość
alicja Niedostępny
Użytkownik
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #1
rekolekcje u Klarysek od Wieczystej Adoracji
Siostry Klaryski od Wieczystej Adoracji zapraszają dziewczęta na rekolekcje,które odbędą się od 18-22 lipca w Pniewach.
(rozpoczęcie 18 lipca ok.18.00, a zakończenie 22 lipca po śniadaniu).
Rekolekcje poprowadzi o. Jarosław Babik.


Temat,to największe przykazanie,czyli przykazanie miłości (Boga,siebie i bliźniego). Przytulanie :*

kontakt:
s.M.Weronika Ostrowska
ul.Kapłańska 3
62-045 Pniewy Wlkp.

tel: 061 29-10-240
e-mail: sweronikao@wp.pl


świadectwo Kasi, która była na takich rekolekcjach.
Takie rekolekcje są raz w roku,warto spędzić ten czas z Jezusem ukrytym w Najśw.Sakramencie u ss.Klarysek,które nieustannie trwają na adoracji i modlą się za nas wszystkich.
Dwa lata temu 1-wszy raz trafiłam na takie rekolekcje i do takiego zakonu.Przyznam się,że jadąc tam miałam obawy,bo to zakon klauzurowy... ,nie podobało mi się to zamknięcie,krata...(dopiero z czasem zrozumiałam,że jesli Jezus woła,to człowiek z miłości może nawet zamknąć się za kratą na całe życie).
Wiedziałam tylko tyle,że jeśli Pan mnie tu przyprowadził to muszę Mu zaufać.I właśnie te rekolekcje były najpiękniejszymi rekolekcjami w moim życiu
Bóg prowadzi nas różnymi,czasem dziwnymi drogami,ale Jego drogi są najpiękniejsze i warto za Nim iść.

"Każda chwila dana Panu Bogu,nie jest chwilą zmarnowaną,ale czasem,w którym Bóg czyni z nami wielkie rzeczy".


JA SIĘ WYBIERAM...BO WARTO.. :mrgreen: Uśmiech Język
27-06-2009 20:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kejti Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 77
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #2
 
Siostry Klaryski od Wieczystej Adoracji zapraszają dziewczęta na dni skupienia w dniach: 12-14 luty 2010r.

Kontakt jak wyżej :wink:

Jeśli w swoim sercu czujesz pragnienie spotkania z Jezusem w Najświętszym Sakramencie Duży uśmiech , zastanowienia się nad swoim życiem w chwili ciszy przed Nim, poznania osób,które także trzymają się w swoim życiu Jezusa, rozmowy z Siostrami lub Ojcem, a także chcesz przeżyć ten czas z uśmiechem i radością w sercu- przyjedź! :wink:

Jeżdżę na te rekolekcje od 2007r. i na prawdę warto :jupi:

Otoczmy modlitwą uczestniczki,by dziewczyny,które zastanawiają się nad tym zaproszeniem, zaufały Jezusowi i odpowiedziały swoim przyjazdem na Jego zaproszenie, Siostrę,która organizuje te dni skupienia,a także Ojca,który je poprowadzi o siły i potrzebne łaski dla nich.

Jeśli macie jakieś pytania- służę pomocą :wink:

[ Dodano: Pon 10 Maj, 2010 19:25 ]
Kolejne rekolekcje już w lipcu :jupi:

Termin: 9- 11.07.2010r.
Temat: Ożywczy deszcz Słowa
Kontakt: jak wyżej

Zachęcam -warto Duży uśmiech

[ Dodano: Nie 13 Cze, 2010 16:49 ]
Mała poprawka do terminu: rozpoczęcie 8.07 wieczorem- zakończenie 12.07 rano

A oto filmik, który ukazuje podstawowe informacje o zakonie i rekolekcjach organizowanych przez siostry:
http://franciszkanie.tv/2010/06/rekolekc...ysek/#menu

Zastanawiasz się? słuchaj głosu serca, zaufaj Panu! odpowiedz przyjazdem na Jego zaproszenie, nie będziesz żałować Duży uśmiech

Otoczmy te rekolekcje modlitwą

Wpatrywać sięPanie, wTwe święteCiało, pragnę do końca moich dni,bo me serceCiebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.
Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje!

mój blog- zapraszam: http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/
09-12-2009 17:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów