Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rekolekcje u Klarysek od WA
Autor Wiadomość
alicja Niedostępny
Użytkownik
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #1
rekolekcje u Klarysek od WA
Siostry Klaryski od WA zapraszają dziewczęta na rekolekcje,które odbędą się od 18-22 lipca w Pniewach.
(rozpoczęcie 18 lipca ok.18.00, a zakończenie 22 lipca po śniadaniu).
Rekolekcje poprowadzi o.Jarosław Babik.

Temat,to najwieksze przykazanie,czyli przykazanie miłości (Boga,siebie i bliźniego). Uśmiech

kontakt:
s.M.Weronika Ostrowska
ul.Kapłańska 3
62-045 Pniewy Wlkp.

tel: 061 29-10-240
e-mail: sweronikao@wp.pl

Świadectwo Kasi o tych rekolekcjach=>
Takie rekolekcje są raz w roku,warto spędzić ten czas z Jezusem ukrytym w Najśw.Sakramencie u ss.Klarysek,które nieustannie trwają na adoracji i modlą się za nas wszystkich.
Dwa lata temu 1-wszy raz trafiłam na takie rekolekcje i do takiego zakonu.Przyznam się,że jadąc tam miałam obawy,bo to zakon klauzurowy... img/smilies/yikes ,nie podobało mi się to zamknięcie,krata...(dopiero z czasem zrozumiałam,że jesli Jezus woła,to człowiek z miłości może nawet zamknąć się za kratą na całe życie).
Wiedziałam tylko tyle,że jeśli Pan mnie tu przyprowadził to muszę Mu zaufać.I właśnie te rekolekcje były najpiękniejszymi rekolekcjami w moim życiu
Bóg prowadzi nas różnymi,czasem dziwnymi drogami,ale Jego drogi są najpiękniejsze i warto za Nim iść. Język

"Każda chwila dana Panu Bogu,nie jest chwilą zmarnowaną,ale czasem,w którym Bóg czyni z nami wielkie rzeczy"
01-07-2009 01:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
alicja napisał(a):Bóg prowadzi nas różnymi,czasem dziwnymi drogami,ale Jego drogi są najpiękniejsze i warto za Nim iść. Język
Piękne słowa, podobają mi się Uśmiech

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
27-07-2009 15:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów