Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
humanista Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #1
Humanista
Witam,
Trafiłem tu zupełnie przypadkowo, przez sznurki na innych forach /o bardzo różnej tematyce i bardzo różnie traktujących o tym forum/.
Mam 21 lat. Od kilku lat trwa mój proces odkrywania prawdy o sobie i świecie. Z tego też powodu odszedłem od KRK, krzewię w sobie humanizm, racjonalizm, obiektywizm i krytycyzm, jak na światłego człowieka przystało. Chciałbym podjąć na tym forum dyskusje na wiele tematów, czasem krytycznych wobec KRK, stąd mój apel o wyrozumiałość, rzeczowość i... o nie zbanowanie mnie przy drugim, bądź trzecim poście. Jestem otwarty na dialog, rzeczową krytykę i obiektywizm /i na to liczę z obu stron/.
Bez obaw, nie pachnę siarką, nie palę krzyży i nikomu nie robię krzywdy :wink:
Liczę, że znajdę tu osoby chętne do dyskusji.

Pozdrawiam serdecznie!
Humanista
02-07-2009 10:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paprotka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #2
 
Witaj Uśmiech


Pozdrowienia z Canady,
lucynka
Uśmiech

[Obrazek: profile1.jpg]
17-09-2009 06:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #3
 
Witaj.
Jeśli będziesz trzymał się zasad przyjętych na forum w tym regulaminu to nic ci nie grozi - bany, ostrzeżenia są dla tych, którzy uparcie próbują narobić zamętu na tym forum, którzy chcą obrażać innych i nie szanują pracy i postanowień obsługi forum. Staramy sie być obiektywni i nie wywalamy nikogo bez uzasadnionej przyczyny.

Jak widzę - jesteś otwarty na dyskusję i chcesz kulturalnie dyskutować, życzę ci więc tego i mam nadzieję, że będziesz dobrym dyskutantem mimo takich pogladów na Kościół jakie posiadasz. Każdy ma prawo mieć własne poglądy, szacunek względem innych jest sprawą która nie dotyczy poglądów, jest związana z nasza kulturą osobistą i prawem, które obowiązuje każdego bez względu na poglądy, wiarę, charakter czy inne cechy. Tego się trzeba trzymać, to samo dotyczy Regulaminu który ustala sposób działania na forum..

Pozdrawiam i życze owocnych dyskusji, no i zapraszam do pozostania z nami. Uśmiech :aniol:

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
17-09-2009 13:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
miXUE Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 109
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #4
 
Witaj humanisto Uśmiech
17-09-2009 16:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #5
 
Witaj Oczko)

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
18-09-2009 15:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #6
 
Witaj i pytaj.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
18-09-2009 15:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Witam Cię serdecznie humanisto Uśmiech

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
18-09-2009 17:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Paulincia89-16 Offline
Dziecina Boża
****

Liczba postów: 301
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #8
 
Witaj Uśmiech

[Obrazek: 19741350394a7b16dd0a31b.gif]
21-09-2009 09:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów