Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
Anonymous
Unregistered

 
Post: #1
satanizm
Opetany, czym według Ciebie jest Satanizm ??
06-07-2009 17:53
Odpowiedz cytując ten post
gossia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 984
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #2
 
ech, nie jestem na tyle dobra "w te klocki" :wink: żeby udzielać ci jakiś "fachowych porad" ale tak na zdrowy rozum, jeżeli widzisz/czujesz że przebywanie w danej grupie,
to co robicie ci szkodzi, to się od tego odetnij!
Moim zdaniem to pierwszy i podstawowy krok.

Pan_terka napisał(a):Opetany, czym według Ciebie jest Satanizm ??

Jak dla mnie czare msze, wywoływanie duchów i narkotyki to poważny i niebezpieczny problem niezależnie od tego czy ktoś uzna to za satanizm czy też nie !!!

http://www.pro-life.pl/index.php?a=index

Bóg działa cuda Serce
06-07-2009 20:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Eldian Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #3
 
Jeżeli faktycznie masz takie doświadczenie, jakie masz, to polecam się skontaktować z diecezjalnym egzorcystą.
Wiesz dlaczego nie spotyka się starych satanistów? Wszyscy wymierają w między czasie, albo przez poświęcenie w rytualne, albo zamordowani przez przyjaciół, albo samobójstwo. Czasami w amoku również zrobi się coś, co doprowadzi do śmierci.

W praktyce szybkie wyjście z tego, to kwestia czy przeżyjesz czy nie. Im bardziej wejdziesz w to, tym gorzej będzie i tym bardziej szatan będzie o ciebie walczył.
07-07-2009 15:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gossia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 984
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #4
 
Opetany napisał(a):Wiecie co jest najlepsze , ze oni mi mowili ze satanisci sa w kosciele katolickim , co o tym myslicie?

Myśle że to normalna praktyka, wydaje mi się że satanisci nie chcą sie ujawniać.
W takim sensie że należą oni do sekty że tak sie wyraże "ściganej przez prawo".

Napisałeś że chcesz sprawdzić czy szatan naprawde istnieje, a czy wiesz kim on jest według KK ?

Czy wiesz czego a raczej kogo chcesz doświadczyć?

Bo mi z twojej wypowiedzi wysuwa się tylko jeden wniosek:
NIE WIESZ

Pisaleś o ofierze składanej z koguta i o tym że to toba wsztrzasneło,
tp co zobaczyłeś to dopiero przedsmak okropienstw które odbywają się na "tego typu spotkaniach" ale zapewniwm cie że nie to co się tam dzieje jest najgorsze...

Przyznam, ze zwróciłam uwage na twój podpis. Coś w tym jest czy to porostu ma tak ładnie wyglądać?

[ Dodano: Wto 07 Lip, 2009 22:37 ]
acha co do przebywania satanistów w kościele, zdaje się że chodzi również o uwłaczenie czci Chrystusa,

Nie radze...

http://www.pro-life.pl/index.php?a=index

Bóg działa cuda Serce
07-07-2009 22:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Glowa Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 83
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #5
 
Opetany napisał(a):jestem tam z ciekawosci ,, chce doswiadczyc czegos takiego na wlasnej skorze

Człowieku, wiesz ile można doświadczyć w życiu pozytywnych rzeczy?

Satanizm jaki opisujesz jest nie tylko straszny, ale i głupi (bez żadnego sensu!).
Nie wiesz co robić, boisz się, czujesz wewnętrznie, że to nie dla Ciebie. Zrób coś z tym.


Opetany napisał(a):Imprezy gdzie alkohol leje sie strumieniami , narkotyki leza wszedzie , kazdy jest nacpany napity
Oo, przeciętne gimnazjum! :mrgreen:
Bardziej poważnie: to co opisujesz do niczego nie prowadzi, to nie jest dobra ścieżka. Radzę, skończ.

Nie bój si? nieznanego.
07-07-2009 23:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Eldian Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #6
 
Opetany: jedyna pomoc jakiej realnie możemy udzielić teraz, to ci poradzić: ODETNIJ SIĘ OD TEGO! Człowieku, nie marnuj sobie życia.

Nie mamy do ciebie niechęci, ale kurka zrozum, że sobie marnujesz życie, i przy takim trybie życia, krótkie życie.
08-07-2009 17:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gossia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 984
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #7
 
łatwo nie będzie, ale sie da Uśmiech

Moim zdaniem musisz odciąć, się od wszystkiego i wszystkich co jest z tym związane, no i ten egzorcysta to też ważna sprawa, nie tylko ze względu na szatana samego w sobie ale także na ludzi do których egzorcysta może cie skierować, aby udzielili ci pomocy nie tylko wirtualnej

http://www.pro-life.pl/index.php?a=index

Bóg działa cuda Serce
08-07-2009 21:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Eldian Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #8
 
Buahaha... czy szatan ci pozwoli... piękne...

Zdajesz sobie sprawę, że tam gdzie jesteś, to dla niego idealna pozycja?
Człowieku, uwierz mi, szatan nie będzie ci chciał uciec od tego. To ty musisz podjąć tą decyzję, i w niej trwać.
Nikt nie powiedział, że będzie łatwo. Jednocześnie to co dla ciebie powinno być największą motywacją, to to, że jeżeli zostaniesz tam to zmarnujesz sobie życie.

Skontaktuj się z ludźmi z tego forum, co są z twojej miejscowości i zagadaj, powinni jakoś ci pomóc.

Jeżeli jesteś niewierzący w Jezusa, ale wiesz że szatan istnieje, to łatwo zdać sobie sprawę z istnienia Chrystusa. Jak myślisz, dlaczego sataniści tylko bezczeszczą rzeczy związane z Chrystusem, i Kościołem? Krzyże, różańce, Eucharystię itp. Dlaczego oni nie uderzają w np. islam?
Z prostej przyczyny - szatan dobrze wie, że jedyna prawdziwa wiara, to wiara w Jezusa Chrystusa. Wszelkie inne, to już jego wymysł, a skoro jego - to po co je niszczyć.

Kiedy sobie zdasz sprawę z istnienia Chrystusa, i tego że On jest Bogiem, to wystarczy jedna rzecz - zawierzyć mu to. Idź do spowiedzi (nie zdziw się, jeżeli kapłan stwierdzi że np. nie może ci dać rozgrzeszenia. Są pewne sprawy, z których tak łatwo rozgrzeszenia dostać się nie da), a potem zaufaj Chrystusowi.

Znajdź w swoim mieście grupkę, przy której będzie trwać, bo w wspólnocie jest łatwiej.

Uwolnij się od szatana w pełni, odetnij jego wpływy. Najlepiej by było, gdybyś poszedł do tego egzorcysty. Nawet jeżeli nie będziesz opętany, to możesz go poprosić o modlitwę o wyzwolenie.
Najlepiej do tej modlitwy się przygotować - spisz sobie na kartce, z jakimi rzeczami miałeś styczność, lub twoja rodzina (jak będziesz chciał, to mogę ci podesłać kilkanaście przykładowych pytań do takiej listy).
Modlitwa o wyzwolenie polega na tym, by zerwać wszelkie więzy które cię wiązały z szatanem. Zacząć z "czystym kontem".
Po prostu, po np. udziału w satanistycznych rytuałach, czarnych mszach, szatan ma bardzo duże dojście do ciebie, a po tej modlitwie o wiele mniejsze.

Dasz radę 8)
08-07-2009 21:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
miXUE Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 109
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #9
 
Wymieniacie się satanistyczną muzyką, byłeś na imprezach, gdzie leje się alkohol, gdzie wszyscy ćpają? Eeee, powiedz mi, czy to wg. Ciebie ma jakiś związek z Satanizmem?

Uważam to wszystko za głupi żart, wskazuje na to, to jak piszesz, co mówisz.
Sam byłem na wielu imprezkach, ale nie wiem czy picie alkoholu, czy cpanie(tego akurat nigdy nie robiłem) to oznaka satanizmu? LOL. Nie

Po prostu jeśli, aż tak to robią, to nie oznacza, że zadajesz się z Satanistami(nie mylcie to ludzie z Okultyzmem, proszę), a raczej z degenerowaną młodzieżą.

Co wskazuje na to, że to głupi żart? Chaotyczność postu, opisałeś (nie)doskonale dyskotekę, a Czarnej Mszy nie możesz opisać. Nie potrafisz powiedzieć, na czym takie praktyki polegają, nawet Satanizmu zdefiniować nie umiesz.

I przepraszam, zbyt mocna interpretacja. "zdegenerowaną" młodzieżą, wcale nie. Po prostu troszkę niewyżytą jeszcze, niedoświadczoną, tu i ówdzie już nieco zdegenerowaną.

Opisz mi Czarną Mszę jako uczestnik, nie pomiń szczegółów, a wtedy Ci uwierzę. Btw, spokojnie zajrzę do Wikipedii przed tym, żeby zobaczyć czy żywcem to nie będzie.
09-07-2009 19:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #10
 
Sam, z ciekawością poczytam o twoich przeżyciach i doznaniach z Czarnej Mszy. A może z kolegami "satanami" chodzicie na cmentarze i robicie jakieś chocki-klocki nad grobami profanujecie je zaglądacie do grobowców ?? No i co jest dla waszej "grupy" przewodnikiem po satanizmie ??
09-07-2009 19:53
Odpowiedz cytując ten post
gossia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 984
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #11
 
miXUE- żart, nie żart nie można tego lekceważyć :!:
zresztą czas pokaże...
A co do chaotyczności moje "wypowiedzi" też nie są zbyt uporządkowane :wink:

http://www.pro-life.pl/index.php?a=index

Bóg działa cuda Serce
09-07-2009 21:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
miXUE Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 109
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #12
 
gossia napisał(a):miXUE- żart, nie żart nie można tego lekceważyć :!:
zresztą czas pokaże...
A co do chaotyczności moje "wypowiedzi" też nie są zbyt uporządkowane :wink:

Nie rozumiem. Czyli jeśli to by się okazało głupim żartem, to wciąż chciałabyś mu wmawiać co i jak ma robić? A on tu się z Ciebie śmieje...

Oczywiście mówię 'gdyby', bo pewny nie jestem czy to kłamstwa. Po prostu z moich wniosków wynika, że to Fake - Post.
09-07-2009 21:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gossia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 984
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #13
 
jeśli to głupi zart, to albo nie pójdzie do egzorcysty i będzie koniec tematu,
albo pójdzie i będzie miał spotkanie 3. stopnia z egzorcystą.

http://www.pro-life.pl/index.php?a=index

Bóg działa cuda Serce
09-07-2009 23:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gossia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 984
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #14
 
Jeśli chcesz dam ci adres e-mail "czarnego" który jest gotów się tobą zająć, ale musisz mu wszystko opisać Uśmiech

[ Dodano: Pią 10 Lip, 2009 17:06 ]
Acha, błędami się nie przejmuj jak widać ja też je robie Uśmiech

http://www.pro-life.pl/index.php?a=index

Bóg działa cuda Serce
10-07-2009 17:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #15
 
Opetany a jakie święta obchodzicie jako sataniści i które uważacie za najważniejsze??
10-07-2009 18:15
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów