Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Heyahbanana, wypadało by się w koncu przedstwić ;)
Autor Wiadomość
Bananek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 70
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #1
Heyahbanana, wypadało by się w koncu przedstwić ;)
Kurcze wypadało, by po kilku postach się w końcu przedstawić Uśmiech
Jestem Banan (ksywka z czasów pierwszych reklam telefonii Heyah-facet mówił do małpy Heyahbanana, a nikt nie wiedział o co chodzi, a głupie dziewcze zrobiło z tego pozdrowienie Język , potem się okazało, ze ksywka bardzo dobrze do mnie pasuje, bo jestem bardzo radosną i uśmiechniętą osóbką o wiecznym Bananie na twarzy Duży uśmiech
Tak na prawdę nazywam się Kasia, mam prawie 18 lat(14.08urodzinki Duży uśmiech ). Mieszkam niedaleko Zielonej Góry, gdzie chodzę do IV LO. Jestem członkiem KSM i prezesem mojego oddziału, którego członkiem jestem od początku jego istnienia - w kwietniu będziemy świętować 5 lat Duży uśmiech
Jak każdy KSM-owicz jestem troszkę szajbnięta na punkcie dobrej organizacji czasu i rozwoju intelektualnego Język , stąd moje zainteresowania: literatura, ale tylko bardzo dobra-na inną szkoda czasu, publicystyka (czytam bardzo dużo czasopism i periodyków politycznych-od Frondy i Nowego Państwa, przez Rzepę, tygodnik powszechny, do Krytyki Politycznej i GW). Interesuję się Kulturą i Historią Żydów w Polsce i na świecie kiedyś i współczesnie-marzenie z tym związane nauczyć się hebrajskiego.
Ostatnia pasja to muzyka (różnista,ale najważniejsza jest dla mnie ta z lat 60-tych przede wszystkim Janis Joplin i Bob Dylan).
Cel na najbliższy czas maturka, a potem wymarzone studia: geografia z historią+2-letni kurs Historii i Kultury Żydowskiej-in Breslau natuerlich (uczę się niemieckiego Duży uśmiech)
17-07-2009 11:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Bananek napisał(a):moje zainteresowania: literatura, ale tylko bardzo dobra-na inną szkoda czasu, publicystyka (czytam bardzo dużo czasopism i periodyków politycznych-od Frondy i Nowego Państwa, przez Rzepę, tygodnik powszechny, do Krytyki Politycznej i GW). Interesuję się Kulturą i Historią Żydów w Polsce i na świecie kiedyś i współczesnie-marzenie z tym związane nauczyć się hebrajskiego.

Witaj, Kasiu Uśmiech

NO, widzę, że masz ciekawy wachlarz periodyków do przejrzenia. Jest szansa, że przy takim miszungu uda się może nawet prorocze myśli publikować \Duży uśmiech/
Pozdrawiam i życzę mądrych oraz owocnych dyskusji.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
27-07-2009 14:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
soparkes Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Heyahbanana, wypadało by się w koncu przedstwić ;)
cześć miło Cię poznać, po opisie wnioskuję, że jesteś dość ciekawą osobą Uśmiech

ceny produktów
24-03-2015 22:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów