Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Festiwale, spotkania etc...
Autor Wiadomość
Dawid Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 380
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #1
Festiwale, spotkania etc...
Witam!

Chciałbym, abyśmy utworzyli tu w miarę wystawną bazę festiwalów, spotkań, inicjatyw katolickich, które kierowane do młodzieży i nie tylko mogą zostać wspomożone promocyjne przez serwis SANCTI, ale i stać się atrakcyjną alternatywą spędzenia kilku godzin/dni z Panem Bogiem...

Lednica 2000 - chyba, każdy zna...
Przystanek Jezus - czyli katolicka inicjatywa młodych na Woodstocku
Max Festiwal - odsyłam: http://www.e-sancti.net/portal/index.php...&Itemid=79
Song of Songs - toruńskie dni muzyki chrześcijańskiej
07-08-2009 17:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jonasz 33 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 394
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #2
 
A czy niekatolickie mogą być :hm: . Np. [ciach] , Festiwal Dotykając nieba : http://www.dotykajacnieba.pl/

A Jaabes wołał do Boga Izraela tymi słowy: Obyś mi prawdziwie błogosławił i poszerzył moje granice, oby ręka Twoja była ze mną i obyś zachował mnie od złego, aby mnie ból nie dotknął. I Bóg spełnił jego prośbę 1Krn 4;10
07-08-2009 22:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dawid Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 380
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #3
 
Jeżeli już to ekumeniczne lub w ogóle bezwyznaniowe, akcje chrześcijańskie. Co do festiwali zarezerowanych dla wyznawców innych Wspólnot i Kościołów - raczej nie...

[Obrazek: zadowolony_user_sancti.jpg]
08-08-2009 01:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jonasz 33 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 394
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #4
 
Ale w nagłówku jest napisane Chrześcijanie w internecie, a jak zapewne Ci wiadomo Kościół Zielonoświątkowy jest Chrześcijańskim Kościołem Duży uśmiech

A Jaabes wołał do Boga Izraela tymi słowy: Obyś mi prawdziwie błogosławił i poszerzył moje granice, oby ręka Twoja była ze mną i obyś zachował mnie od złego, aby mnie ból nie dotknął. I Bóg spełnił jego prośbę 1Krn 4;10
08-08-2009 09:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dawid Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 380
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #5
 
A forum jest katolickie, opis tematu też wyraża swoje...
Nie wykluczam inicjatyw ekumenicznych, a więc nagłówek jest spełniony, zaś co do spotkań organizowanych przez Zielonoświątkowców czy innych grup nie związanych z KK to myślę, że mają i oni miejsce na taką reklamę...

[Obrazek: zadowolony_user_sancti.jpg]
08-08-2009 11:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów