Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uwagi i opinie dotyczące PORTALU SANCTI
Autor Wiadomość
Dawid Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 380
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #1
Uwagi i opinie dotyczące PORTALU SANCTI
Zapraszam wszystkich do wyrażania swoich uwag i opinii dotyczących PORTALU SANCTI, pracy i działania ekipy redakcyjnej oraz administracji nadzorującej serwis.
27-07-2009 18:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #2
 
Widzę, że tutaj pustki w tym temacie, więc może wyrażę swoją opinię na temat portalu.

Ostatnimi czasy portal się zmienił nie do poznania i chyba na lepsze - chyba, bo jeszcze nie poznałem wszystkiego na tej wersji portalu, ale zapowiada się naprawdę bardzo dobrze. Jest więcej możliwości i ciekawiej portal wygląda. Napewno przydałoby się zrobić jeszcze baner do portalu, który by pasował też kolorystycznie do całości. Jest jeszcze trochę działów do zrobienia, ale to stopniowo wszystko sie wykona.

Napewno brakuje ludzi do pomocy przy tworzeniu tego portalu, tym bardziej, że są kolejne pomysły na rozwinięcie naszego portalu i tutaj będzie potrzeba naprawdę znacznie więcej osób do pomocy.

Pomyślałem, że skoro stworzyliśmy miejsce do ubogacania naszego życia duchowego to przydałoby się stworzyć miejsce do ubagacania życia duchowego nayszch pociech czyli dzieci, Fajnie by było, gdyby udało się stworzyć strefę dla maluchów, aby zamiast siedzieć na czatach lub w grach komputerowych mogły korzystać z wiedzy, która mogłaby im pomagać w dalszym życiu.

Co wy na to?

Do tego potrzeba jednak solidnej ekipy i osób, które mają doświadczenie, aby przedstawiać materiały właściwe dla dzieci, dla ich poziomu i aby mogły one przyciągać a także rozwijać życie duchowe dzieci.
Potrzeba bybyło tutaj osoby z doświadczeniem pedagogicznym jak i osoby duchownej, która ma dobry kontakt z dziećmi, która potrafi przekkazywać wiedze na takim poziomie.
To są jednak tylko plany i propozycja, mogłaby ona jednak przyciągać nie tylko dzieci ale także dorosłych, - czyli rodziców, gdyż opieka przy serfowaniu po sieci nad dziećmi jest potrzebna. Internet kryje w sobie wiele ciekawych informacji, wiedzy, ale także czyha na ludzi a szczególnie na dzieci wiele niebezpieczeństw.
Chcemy jednak tworzyć na naszym portalu miejsce bezpieczne dla każdego, nawet dla tych najmłodszych.

Zatem pozostawiam tą propozycje do rozważenia zarówno dla pozostałej ekipy portalu jak i dla wszystkich użytkowników.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
10-02-2010 12:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Paulincia89-16 Offline
Dziecina Boża
****

Liczba postów: 301
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #3
 
Ale jeżeli chodzi o dzieci czyli jaka grupa wiekowa konkretniej??
Ja mam wiele doświadczeń z dziećmi byłam animatorką na ODB/OND, "ciocią" na OR poza tym jestem ciocią sporej gromadki dzieci której często pilnuje bawię się etc.
Więc jeśli mogła bym jakoś pomóc to się zgłaszam Uśmiech

[Obrazek: 19741350394a7b16dd0a31b.gif]
10-02-2010 19:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aleksab Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 530
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #4
 
Strefa dla maluchów ? - zgłaszam się xD

"Światłość Chrystusa musi być głoszona, musi dotrzeć do wszystkich, aby przez Ewangelię światło padło na życie ludzi, aby zrozumieli jego sens i umieli je przeżywać w nadziei, która rodzi pokój i głęboką radość."

X Franciszek Blachnicki

"Życie to ostry miecz, na którym Bóg napisał: Walcz, Kochaj, Cierp "
10-02-2010 23:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dawid Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 380
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #5
 
Reaktywacja strefy POMOCY jest na razie pierwszy w kolejce, aczkolwiek utworzenie nowego działu, a raczej projektu - ewangelizacji dla dzieci i treści rodzinnych w kwestii wychowywania maluchów to świetny pomysł i inicjatywna, która może okazać się niezwykle owocne. Byle tylko nie brakowało rąk i umysłów do pracy i rozruszania tego pomysłu, wcielenia go w życie.

Na razie podstawową sprawą uniemożliwiającą mi prężne działanie jest brak czasu ze względu na aranżację w życie kulturalno-religijne w mieście (szczególnie wzmożoną w okresie Wlk. Postu), ale przede wszystkim - przedłużający się transfer domeny.

Tak więc módlmy się, by to wszystko - jakoś się ustabilizowało i zostało doprowadzone do zadowalającego finału!

[Obrazek: zadowolony_user_sancti.jpg]
14-02-2010 23:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #6
 
No tak, bardzo ważne jest to, aby decydując się na taki projekt dla dzieci nie brakowało też ludzi chętnych do pracy, bo jeśli czegoś sie już podejmować to warto aby to było prowadzone a nie tylko rozpoczete a potem zostawione bez rąk do pracy, bo to wtedy szkoda czasu na to, aby bawić się w projektowanie takiej strefy.
Podejmiemy więc decyzję jak będą chętni do pracy i ciekawe pomysły - jak to wszystko zrobić, przedstawić, jakie działy umieścić, kto co będzie prowadził. Wszystko trzeba ustalić i przemyśleć, aby dzieciom też wody z mózgu nie robić. Za nim jednak podejmiemy taka decyzję to zapraszam do przedstawiania też swoich pomysłów. Każdą propozycje będziemy rozpatrywać. Po za tym przydaaby sie tez pomoc osób duchownych, jeśli więc znacie takie osoby, które chciałyby dla dzieci cosik mądrego skrobać to zapraszajcie na forum.

Pozdrawiam.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
15-02-2010 00:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Shou Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 572
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #7
 
Ja natomiast proponuję dodanie przycisków "podziel się" pod każdym artykułem na wzór innych portali. Mam tu na myśli Google Buzz, Twitter, Blip itp. Sam korzystam z Buzz-a i nie jednym wpisem bym się dzielił ciekawostkami dodatkowo reklamując przy tym portal.

W razie czego zostawiam dla ewentualnie zainteresowanego administratora. Wystarczy tylko dodać odp kod: http://www.google.com/buzz/api/admin/configPostWidget
18-02-2011 20:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #8
 
Dobry pomysł Shou. Dawid postara się tą propozycję rozważyć i może wprowadzi ją do użytku. =D> Uśmiech

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
19-02-2011 15:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wojciech Offline
Admin techniczny
*******

Liczba postów: 59
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #9
 
Dodałem "podziel się" na forum w każdym temacie na dole strony. Opcja taka na portalu już niebawem Uśmiech
23-02-2011 19:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Shou Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 572
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #10
 
Ładnie, na pewno będę korzystał. Uśmiech
24-02-2011 10:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wojciech Offline
Admin techniczny
*******

Liczba postów: 59
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #11
 
Na portalu również jest dostępny więc można dzielić się ciekawymi artykułami ze znajomymi Uśmiech
24-02-2011 16:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Shou Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 572
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #12
 
Wojciech-u wygląda świetnie na stronie "Add this" można sobie spersonalizować i mamy między innymi Google Buzz. Duży uśmiech
24-02-2011 19:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów