Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Golgota Młodych
Autor Wiadomość
Marika Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 62
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #1
Golgota Młodych
Szukałam, ale nie znalazłam Oczko

Chciałabym zaprosić na spotkanie GOLGOTĘ MŁODYCH, które odbędzie się 24-28.08. br już III raz w Serpelicach nad Bugiem. Na spotkanie przyjeżdża ok 700 osób z całej Polski w wieku licealno-studenckim. Razem kontemplujemy i adorujemy krzyż San Damiano, dzielimy się Słowem Bożym trwamy na modlitwie we wspólnocie, ale także wspólnie bawimy się i dzielmy okruchami życia. Wszystko odbywa się w małej wiosce Serpelicach nad Bugiem blisko kresowej nadbużańskiej przyrody a daleko od tłumów i hałasu. Spotkanie organizują Bracia Mniejsi Kapucyni Warszawskiej Prowincji

Przede wszystkim zawalczymy o życie, aby przeżyć je jak najpiękniej.
Walka odbędzie się w trakcie wspólnej modlitwy, słuchania świadectw życia ludzi doświadczonych krzyżem, spotkań w grupach i koncertów oraz inscenizacji ewangelizacyjnych w plenerze.

Zamierzamy wejść na golgotę Chrystusa i wszystko, co będzie się działo w czasie spotkania w Serpelicach będzie miało swój główny punkt odniesienia w Krzyżu.

Chcemy wspólnie przeżyć tajemnicę cierpienia Jezusa i doświadczyć Jego miłości ukrzyżowanej.
Serpelice stwarzają wspaniałe warunki do tego rodzaju przeżycia, a przede wszystkim Kalwaria Podlaska i cała zielona okolica klasztoru Braci Mniejszych Kapucynów. Zapraszamy!

Wybiera się ktoś? Uśmiech

"Dowodem na istnienie Boga jest dla mnie to, że nie można dowieść jego nieistnienia."
21-08-2009 14:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów