Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #1
Witajcie.
Witajcie - przed chwilą się zarejestrowałem. Forum jeszcze dobrze nie znam, ale zachęcony przez znajomych z innego forum w wolnych chwilach spróbuję poznać.
Zwłaszcza witam znajomych. Sądzę że się odezwą Szczęśliwy .

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
23-08-2009 22:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Paulincia89-16 Offline
Dziecina Boża
****

Liczba postów: 301
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #2
 
Witaj Uśmiech

[Obrazek: 19741350394a7b16dd0a31b.gif]
23-08-2009 22:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marika Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 62
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #3
 
Cześć Duży uśmiech

"Dowodem na istnienie Boga jest dla mnie to, że nie można dowieść jego nieistnienia."
23-08-2009 23:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anuszka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 847
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #4
 
Witam Cię Sant i pozdrawiam serdecznie Uśmiech Miło Cię widzieć xD
24-08-2009 16:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rajtuzy33 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #5
Nowy
Witam wszystkich użytkowników tego forum. :oops:

rajtuzy33
25-08-2009 12:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #6
 
sant napisał(a):Zwłaszcza witam znajomych. Sądzę że się odezwą

Witaj Sant.
Jasne, że się odezwą. Cieszę się, że przybyłeś i że się udzielasz. Mam nadzieję, że pozostaniesz na tym forum i swoją wiedzą będziesz nam pomagał.

Jest na forum także Sklejka, ikk oraz Hellsing, no i Wojtek37, także piano - jako redaktor.
Może ktoś chce dołączyć z was do grona redaktorów? Duży uśmiech

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
27-08-2009 10:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aleksab Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 530
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #7
 
Witaj ,owocnego forumowania

"Światłość Chrystusa musi być głoszona, musi dotrzeć do wszystkich, aby przez Ewangelię światło padło na życie ludzi, aby zrozumieli jego sens i umieli je przeżywać w nadziei, która rodzi pokój i głęboką radość."

X Franciszek Blachnicki

"Życie to ostry miecz, na którym Bóg napisał: Walcz, Kochaj, Cierp "
27-08-2009 11:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #8
 
Witajcie.
TOMASZ32-SANCTI napisał(a):Mam nadzieję, że pozostaniesz na tym forum i swoją wiedzą będziesz nam pomagał.
Trochę z ta wiedzą przesadzasz. Ale na forum może pozostanę, to od was zależy. A tak a`propos, czy trolle w rodzaju Hiacyntusa vel Pistacjusza (którego już udało mi się wytropić) często tu zaglądają?
TOMASZ32-SANCTI napisał(a):est na forum także Sklejka, ikk oraz Hellsing, no i Wojtek37, także piano - jako redaktor.
Może ktoś chce dołączyć z was do grona redaktorów? Duży uśmiech
A co taki redaktor...ma do roboty?

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
27-08-2009 12:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #9
 
Hejka Sancie Oczko

sant napisał(a):A tak a`propos, czy trolle w rodzaju Hiacyntusa vel Pistacjusza

Alias Savonarola / Redemptor/ Polucjusz itd - na szczęście tylko ten jeden jest tak upierdliwy i ... nieinteligentny żeby 21. konto dziś założyć Język

Raczej mało tu takich Język

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
27-08-2009 21:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #10
 
sant napisał(a):A co taki redaktor...ma do roboty?

A to zależy od samego zainteresowanego, od jego umiejętności. Jeśli ma wiedzę to może pisać sam artykuły, może zbierać materiały dla serwisu, pilnuje porządku w działach serwisowych, wstawia materiały na serwis.

Chęci, wiedza i troche czasu - to co potrzeba aby dołączyć do grona redakcji, nie tylko jako redaktor, ale też jako np fotoreporter, korespondent. Zawsze znajdzie się jakas forma pomocy, aby można było ją wykorzystać dla potrzeb serwisu.

sant napisał(a):Trochę z ta wiedzą przesadzasz. Ale na forum może pozostanę, to od was zależy.

Od nas zależy? Ja myślałem, że to od forumowicza zależy czy chce być czy też nie.
Ale napewno nam zależy na tym, abys pozostał. Inni bracia z Neokawiarenki również.
A co do wiedzy : wiem, że masz więcej wiedzy niż ja, po za tym znam trochę zasób twojej wiedzy z Neokawiarenki, więc piszę w oparciu o twoje debaty forumowe. Uśmiech

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
28-08-2009 23:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #11
 
TOMASZ32-SANCTI napisał(a):Od nas zależy? Ja myślałem, że to od forumowicza zależy czy chce być czy też nie.
Tomaszu, Tomaszu, zależy od forumowiczów. Od nich zależy jakość forum. Na jakimś "gówniarskim", albo gdzie userzy wioną nienawiścią do siebie, czy plują na innych etc. nie zostałbym.
TOMASZ32-SANCTI napisał(a):może pisać sam artykuły, może zbierać materiały dla serwisu
Rozumiem, że nie mając statusu redaktora nie można tego robić?
TOMASZ32-SANCTI napisał(a):po za tym znam trochę zasób twojej wiedzy z Neokawiarenki,
Dzięki za uznanie, ale....to może być przyczynek do eksplozji mojej pychy, której i tak jestem pełen.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
29-08-2009 10:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dawid Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 380
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #12
 
Pokój Tobie!

Witamy gorąco. Zapraszamy do dyskusji!

[Obrazek: zadowolony_user_sancti.jpg]
30-08-2009 11:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
stonka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #13
 
Ja też się witam i przesyłam uśmiechy. Właśnie zajrzałam na to forum po raz pierwszy... trochę się gubię szczerze mówiąc :o
30-08-2009 21:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #14
 
sant napisał(a):Tomaszu, Tomaszu, zależy od forumowiczów. Od nich zależy jakość forum. Na jakimś "gówniarskim", albo gdzie userzy wioną nienawiścią do siebie, czy plują na innych etc. nie zostałbym.

No, ja nawet do takich sytuacji bym na forum nie dopuścił. Jeśli obsługa dopuszcza takie sytuacje to chyba coś z obsługą jest nie tak a forum jest mało warte. Tutaj walczymy za takimi sytuacjami i nie pozwalamy na słowne potyczki, aby nikt nie czuł się urażony. Obsługa jest po to aby pilnować porządku a forumowicze też muszą się zachowywać kulturalnie, jeśli chcą pisać na forum.

sant napisał(a):Rozumiem, że nie mając statusu redaktora nie można tego robić?

Można, czemu nie? Można nam przesyłać materiały wraz ze zgodą na publikację. Materiały nie mogą być kopią prac innych osób, inaczej redakcja musiałaby oczywiście podać dane osoby, która dopuściła się plagiatu. Nie jesteśmy w stanie sprawdzić każdego materiału, nie odpowiadamy więc za takie sytuacje. Autor nadsyłający swój materiał do publikacji sam odpowiada za treść. My możemy tekst umieścić na stronie, ale tylko wtedy, gdy otrzymamy stosowne dane autora , które są tylko i wyłącznie na potrzeby administracji. A więc można działać bez rang serwisowych.

sant napisał(a):Dzięki za uznanie, ale....to może być przyczynek do eksplozji mojej pychy, której i tak jestem pełen.

To witaj w klubie pyszałków. :mrgreen: Mnie też pychy nie brakuje, ale na szczęście nowy właściciel, któremu powierzyłem wszystko dba o to, abym specjalnie pychą sie nie unosił - przynajmniej jeśli chodzi o kierowanie forum i serwisem. Trzymam się z tyłu, aby specjalnie nie mieć okazji do przypisywania sobie tego co udało sie tutaj wypracować. Jest to zasługa wielu osób a właściciel robi teraz kawał dobrej roboty. Ja mu tak z boku tylko pomagam. Uśmiech

Postaramy się zadbać, abyś w pychę większa tutaj nie wpadł. Duży uśmiech

Witam przy okazji stonkę i czekamy na pozostałych kawiarenkowców. Uśmiech
Zapraszam wszystkich do pozostania na forum i uczestniczeniu w jego życiu i rozwoju.
Zapraszam także na nasz serwis.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
31-08-2009 00:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
sant, Pokój Tobie bracie, witam Cię serdecznie Uśmiech

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
31-08-2009 12:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów