Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świadectwo Glorii Strauss
Autor Wiadomość
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #31
 
Cytat:"Pierwsi będą ostatnimi, a ostatni pierwszymi" Im później umrę tym większy dla mnie zysk. Jakość życia zależy też od jego długości, chociaż nie wprost.
Interpretując cokolwiek nie należy zapominać o kontekście... Jezus nie mówił o kolejności wchodzenia do Królestwa Niebieskiego. Ostatecznie zresztą w ciałach zmartwychwstaną wszyscy jednocześnie, przy Paruzji.

Cytat:Czyli powinnaś dziękować np. za istnienie kolesi, którzy w nocy mogą Cię napaść i zabić ... W końcu dzięki nim możesz szybciej dostać się do nieba ...
Gdybym była święta, to przed tym dziękczynieniem powstrzymałoby mnie jedynie zważanie na dobro tych "kolesi", które powinnam przedkładać nad swoje własne (troska, by nie popełnili grzechu). Ech, gdybym... Uśmiech

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
04-09-2009 17:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #32
 
Wygrałaś.

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
04-09-2009 20:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gossia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 984
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #33
 
heysel napisał(a):gossia napisał/a:
Czyli to nie jest kwestia życia dzieci tylko ich rodziców?


Jn 19:25-27
25. A obok krzyża Jezusowego stały: Matka Jego i siostra Matki Jego, Maria, żona Kleofasa, i Maria Magdalena.
26. Kiedy więc Jezus ujrzał Matkę i stojącego obok Niej ucznia, którego miłował, rzekł do Matki: Niewiasto, oto syn Twój.
27. Następnie rzekł do ucznia: Oto Matka twoja. I od tej godziny uczeń wziął Ją do siebie.

Podejrzewam że, znasz przypiski z Pisma Świętego (odnośnie tego fragmętu), wiec nie będę ich prztaczać.
Ponieważ widze że, podchodzisz do sprawy "bardzo po ludzku" (jak co niektóży zwykli mawiać) sprubuje przedstawić sytuacje w podobny sposób:

Jezus umiera na krzyżu wiedząc, że po jego śmierci Maryja pozostanie bez opieki, więc powierza ją jednemu ze swych ucznów.

Nie czeka jednak z ukrzyżowaniem na śmierć matki, (bo dzieci powinny żyć dłużej od swoich rodziców) tylko przyjmuje swą mękę.

chyba że, miałes na myśli coś innego, ale w takim razie wytłumacz prosze Uśmiech

http://www.pro-life.pl/index.php?a=index

Bóg działa cuda Serce
04-09-2009 20:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #34
 
Cytat:Wygrałaś.
Yyyyyees!

[Obrazek: ballo004.gif]

Mów mi to częściej!

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
04-09-2009 21:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #35
 
Nie martw się, to nie przez siłę Twojej wypowiedzi.

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
04-09-2009 21:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #36
 
Ależ kochany Heyselu, ani przez chwilę nie śmiałam tak myśleć xD

Kobiety lubią wygrywać. Niezależnie od przyczyn ich wygranych :lol2:


Dobra, a teraz koniec OT Uśmiech

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
04-09-2009 22:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
heysel napisał(a):Przepraszam, ale nie wiem w jaki sposób miałoby być to możliwe.
Nie pojmiesz, bo nie chcesz albo nie jest Ci to dane. Nie wiem, nie będę wnikać.
Dla mnie to jest jasne i dobrze że umarła pomimo że miała 11 lat. Niektórzy żyją o wiele dłużej, ciągle na nowo odkrywając że są chorzy i nie ma dla nich lekarstwa. Modlą się o zdrowie, choć gdzieś w sercu mają wątpliwości i pragną śmierci choć nie ma w nich ucieczki od życia. Choroba, cierpienie jest poligonem, na którym się walczy, hartując siebie, poznając własnego możliwości i oczekując co wydarzy się kolejnego dnia. Czy się przetrwa kolejne ćwiczenia, które dostarcza życie.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
04-09-2009 22:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów