Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To nie świadectwo....
Autor Wiadomość
Smyracz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 142
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #1
To nie świadectwo....
To nie świadectwo a historia mojego życia.
Chcę wam napisać jak bycie luźnym może okazać sie straszne :!: Mówię to z własnego doświadczenia z tego co przezyłem kilka lat temu.

Chcę przejśc odrazu do konkretu nie rozwijajac tego jak było na poczatko jak doszło co mnie zmieniło.

No własnie juz trochę o sobie pisałem, że miałem z soba problemy nie małe. MOże jak sie zmieniłem. Kiedy byłaem na jednej z największych imprez świata w Brelinie a mianowicie Love Parade przestraszyłem sie tego do czego ludzie są zdolni.

Zawsze kręciło mnie podrywanie kobiet. Uprawianie z nimi seksu na każdy krok. Ale co sie wydazyło na tej paradzie :?:
W dniu kiedy się zaćpałem zapiłem straciłem przytomność. Tym razem to nie ja przez całą noc wykozystywałem ale to mnie wykozystano.

Obudziłem sie z prezerwatywą w odbycie. W około pełno krwi. Do dziś na odbycie mam 3 blizny szycia.

Z mężczyzny, którego tyłek był jak sito od sterydów został kaleka. Byłem wielki, miałem wszytsko, nikt mi nie mógł podskoczyć. Po tym zdażeniu zostałem sam. Ze 150 kg samych mięśni zostało 80kg rozstępów, chorej watroby, rozdartego tyłka.

Czy się załamałem :?: Tak:!: Leczyłem sie ponad rok czasu w psychiatryku. Chcuiali mnie zamknąc do czubków na stałe. Jako naprawde wilki facet byłem polnowany i obserowoany przez 5 panów. Bo gdy wpadałem w szał nie dawano mi rady.

Dlatego nie chce pisać świadestwa jak mnie Bóg przemienił. Ale pokazac chce, że fajna zabawa jest do czasu. Teraz nie czuje sie sam. Gdyby nie babcia nie ogarnał bym. Dala mi na pocieszenie Biblie, która wrecz pozeram.

Amen :!: Nie chce więcej pisac wracac do wspomnień :!:

"Kopernik te? by?a kobiet?"
19-04-2005 22:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #2
 
Dzięki za odwagę, to mocne co napisałeś.

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
19-04-2005 23:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
GMS Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 74
Dołączył: Feb 2005
Reputacja: 0
Post: #3
 
Wiesz co Smyracz - wiele razy zastanawiałam się co zrobić, by młodzież nie musiała sie tak boleśnie przekonywać na własnej skórze, że takie eksperymentowanie z własnym życiem może być bardzo ryzykowne, no i nie zawsze przecież da się wyhamować tuż nad przepaścią i wciąż nie wiem, może jako osoba wierząca nie powinnam tak pisać, ale czasem tracę nadzieję, choć z drugiej strony to co się ostatnio wydarzyło w mojej rodzinie jest dowodem na to, że poza naszym widzeniem, jest inny ogląd inna Mądrość inne Kalkulacje, i to co dla nas beznadziejne może być początkiem POWROTU, tylko tak po ludzku trudno jest nie tracić nadziei kiedy na co dzień masz do czynienia z młodzieżą, dla której liczy się tylko dobra zabawa kasa no i atrakcyjność. Powiedz jak Ty to widzisz, czy można coś zrobić żeby przekonać młodych czy trzeba przeczekać bo to " takie czasy" albo bo to " taki wiek"?
20-04-2005 08:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Smyracz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 142
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #4
 
Gregoriano napisał(a):Dzięki za odwagę, to mocne co napisałeś.
Nie wiedziałem czy mam to pisać. Bałem sie, że może nawet zostane za to zbanowany. Ale wiesz nie moge na to patrzeć. Nie moge teraz patrzeć na dziesiejszy świat. bardzo mnie razi to co robi młodzież. Widze poprostu jak sie staczają. Widze jakby siebie. I nosi mnie to. Smutny

"Kopernik te? by?a kobiet?"
22-04-2005 19:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rasta Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 443
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #5
 
Dzieki za odwagę :!:

<>< <>< <>< <>< <>< <>< <>< <>< <><
25-04-2005 22:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Arab Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 66
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #6
 
Smyracz jestes wielki. To co napisales napewno pozwoli zrozumiec nam mlodziezy, ze zabawa jest dobra do pewnego mementu, ze pozniej mozna przegiac i to sie zle skonczy. Jezeli to co napisales ktos przeczyta MUSI to go poruszyc i wzbodzic refleksje nad swoim postepowianie. Dzieki za prawdziwa ODWAGE =D>
03-05-2005 11:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Smyracz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 142
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #7
 
Chcę być przykładem tego, że bycie luźnym nie musi byc wcale przyjemne :!:

"Kopernik te? by?a kobiet?"
03-05-2005 15:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #8
 
I jesteś wspaniałym tego przykładem.
Przykładem tego, że nie wszystko co wydaje nam się wspaniałe musi takie w istocie być...
Twoje świadectwo jest wspaniałe.... Nie miałam wcześniej odwagi czgokolwiek napisać w tym wątku...
ALe teraz powiem, że bardzo CIę podziwiam... Nie każdy by się odważył napisać coś takiego =D>

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
03-05-2005 15:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Arab Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 66
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #9
 
Gdybym ja takie cos przezyl napewno nie podzielibym sie tym. Nawet wiedzaac o tym, ze to moze komus pomoc. A Ty podales wlasnie siebie jako przklad =D>
03-05-2005 16:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nata_89 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 73
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #10
 
=D> =D> =D> Aż nie wiem co napisać... Gratuluje odwagi i dziękuje Ci, że to napisałeś dzięki Tobie zrozumiałam jedną rzecz... Jeszcze raz wielkie dzięki :*
07-05-2005 19:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #11
 
Smyracz a co robiłeś na Love Parade? Czyżbyś nie wiedział że to zjazd homoseksualistów? A jak wiedziałeś to po co sie tam pchaleś?
13-12-2005 11:57
Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #12
 
Cytat:A jak wiedziałeś to po co sie tam pchaleś?

Bo kiedyś uważał to za słuszne, żeby się tam pchać.

Smyracz, mocne świadectwo. Dzięki za odwagę Przytulanie

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
13-12-2005 16:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #13
 
Ad Smyracz

Przytulanie

Dlaczego "nie świadectwo" :?:

Zresztą to nieważne. Wiesz co, może któreś z moich małoletnich podopiecznych gdyby to przeczytało zaastanowiłoby się nad sobą choć chwilkę...

Moze jednak uda mi się ich zaprosić... Uśmiech

Ad Kamila8:

Wybacz, ale co to ma do rzeczy :?:Stała mu się krzywda, teraz chce ostrzec innych. Gdyby człowiek wiedział, że upadnie, to by najpierw usiadł...

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
13-12-2005 22:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
voska Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 128
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #14
 
Smyracz,
Dziękuję.
Kamila8, przeczytaj jeszcze raz popukaj się w główkę i zstanów co piszesz.

[you] Niech Ci? Pan b?ogos?awi i Strze?e
Niech Ci Pan swój pokój da
Niech mi?o?ci? nape?ni serce Twe
Zawsze z Tob? jest


Zapraszam na moje
FORUM
<><
14-12-2005 01:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #15
 
po przeczytaniu tej historii od razu rzuciło mi się na myśl to samo pytanie które zadała kamila8. Love Parade to dla mnie forma rozrywki nie do przyjęcia - ludzie którzy tam idą sami się proszą o kłopoty i jak widać nawet 150 kg mięśni nie pomoże, jak się nie myśli.

Cytat:Zawsze kręciło mnie podrywanie kobiet. Uprawianie z nimi seksu na każdy krok. Ale co sie wydazyło na tej paradzie
W dniu kiedy się zaćpałem zapiłem straciłem przytomność.Tym razem to nie ja przez całą noc wykozystywałem ale to mnie wykozystano.

a jak Ty wykorzystywałeś to wszystko było w jak najlepszym porządku pewnie? szkoda mi słów na facetów z takim podejściem do życia i do kobiet.

Cytat:Z mężczyzny, którego tyłek był jak sito od sterydów został kaleka.

sterydy... :roll:

Podziwiam Cie za to, że zdecydowałeś sie to opowiedzieć, ale to znaczy tyle, że sobie poradziłeś z tym - z tego powodu serdecznie gratuluje. Szkoda tylko, że niektórzy ludzie zaczynają myśleć dopiero po tym jak przytrafi im się coś takiego.

Ta historia utwierdziła mnie tylko w przekonaniu, że Love Parade to nie jest miejsce dla normalnych ludzi. Poza tym, że samo zachowanie uczestników jest obsceniczne to okazuje się, że sama parada nie jest do końca zorganizowana (przez co rozumiem niebezpieczna).

Cytat:Cytat:
A jak wiedziałeś to po co sie tam pchaleś?

Bo kiedyś uważał to za słuszne, żeby się tam pchać.

słuszne? wydaje mi sie, że to nieodpowiednie słowo. Z jego postu moge wywnioskować jedno; pojechał się tam naćpać, napić i wyrywać panienki na jedną noc.
11-01-2006 00:25
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów