Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje odczucie
Autor Wiadomość
Anuszka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 847
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #1
Moje odczucie
Postanowiłam napisać parę słów o tym jak teraz czuję się na forum. Chcę tutaj zaznaczyć, ze już tak długo nie przebywam w internecie i że spędzam dużo czasu w życiu realnym.
Spotkałam sie w kawiarni już parę razy w realu na rozmowę, odnowiłam z dwiema osobami znajomości w realu, więcej czasu spędzam z rodzicami , z pieskiem, pracuję nad tym co mi lekarz zaleca, chodzę do psychologa. Nie przejmuję się już tak bardzo kiedy ktoś ma inne zdanie ode mnie na forum.
Kiedyś przeszło rok temu czułam się akceptowana i chciana na forum naprawdę, ale zrobiłam błąd płacząc i naciskając. Teraz już tego nie robię. Bardzo się staram i nie płaczę i nie naciskam. Gdybym mogła czuć sie akceptowana i chciana na forum jak wtedy, nie byłabym ignorowana i tępiona na każdym forum. Ja teraz tak czuję się na forum tępiona i ignorowana.
Gdybym mogła poczuć się akceptowana i chciana na forum jak kiedys, nie byłabym ignorowana, wtedy uwagi administracji do mojego błedu na forum nie traktowała bym jak atak na moją osobę tak jak wczoraj. Przyjęłabym spokojnie uwagę administracji odnośnie każdego mojego błędu.
Czuję się tutaj nie chciana , ignorowana już od roku tak czuje a przecież bardzo się staram i naprawdę nie spędzam już tak dużo czasu na forach i w internecie i żyję coraz bardziej życiem realnym. Wiem, że zrobiłam błąd i teraz traktuję internet jako dodatek do zycia a nie życie. Naprawdę , nie siedzę stale w internecie i na forum. To tyle o moich odczuciach i przepraszam za moje błędy :oops:

Pozdrawiam serdecznie Uśmiech
17-09-2009 19:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Soltys Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 68
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Witam Cię Anuszka.
Nie ma się co łamać. Każdy czasmi coś może skrobnąć nie stosownego.
Pozdrawiam
17-09-2009 19:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alicja Niedostępny
Użytkownik
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #3
 
nie jestem na bieząco.. ale ja cię wspieram Uśmiech Przytulanie
17-09-2009 20:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gossia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 984
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #4
 
Moim zdaniem skoro żałujesz i pracujesz nad sobą jest OK Duży uśmiech

I nie mam nic przeciwko twojemu pobytowi na forum, wręcz przeciwnie, myśle że tu chodzi o poznawanie siebie, prace nad swojimi emocjami itd. a nie rezygnacji z internetu Przytulanie

http://www.pro-life.pl/index.php?a=index

Bóg działa cuda Serce
17-09-2009 22:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #5
 
gossia napisał(a):Moim zdaniem skoro żałujesz i pracujesz nad sobą jest OK Duży uśmiech

I nie mam nic przeciwko twojemu pobytowi na forum, wręcz przeciwnie, myśle że tu chodzi o poznawanie siebie, prace nad swojimi emocjami itd. a nie rezygnacji z internetu Przytulanie

Też tak uważam. Nie trzeba rezygnować z internetu. Każdy jest cenny na tym forum a praca nad sobą jest potrzebna każdemu.

Jak widzisz Anuszko, nie jesteś sama, jest tutaj wiele życzliwych osób, które są z tobą. Uwierz w siebie i bądź z nami.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
17-09-2009 23:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paprotka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #6
 
Anuszko,

I tak trzymaj Uśmiech

Forum powinno byc dodatkiem a nie zycie i nie powinno w zaden sposob macic Twojego spokoju wewnetrznego. Jak ignoruja to oddaj Jezusowi i On wykorzysta aby powoli uczynic z Ciebie swieta duszyczke :* On wszystko moze i zaden administrator nie jest ani Bogiem ani wszystkowiedzacym. To normalni ludzie jak Ty i ja i moga sie wiele od nas nauczyc.

Maja ciezka prace aby trzymac porzadek ale w niczym nie przerastaja zwyklych urzytkownikow :mrgreen: :aniol:

Wiem, ze rozumiecie Uśmiech Duży uśmiech

Zycie piekne i szkoda nawet minuty tracic na myslenie o przeszlosci i jakis tam podknieciach. Allejuja, niech imie Jezusa sie swieci!!!!!!!! :jupi:


Pozdrowienia z Canady,
lucynka
Uśmiech

[Obrazek: profile1.jpg]
18-09-2009 00:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anuszka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 847
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #7
 
Bardzo Wam dziękuję za zrozumienie mnie i za danie mi szansy na poprawę Uśmiech
Teraz już traktuję forum i internet jak dodatek do życia i już spokojniej dużo spokojniej przyjmuje rózne sytuacje na forum, róznice zdania, wiem ze każdy ma prawo zeby miec swoje zdanie Uśmiech
Ja juz nie wracam do tego co było, chcę od nowa być z Wami i nie wracać już do tego co było i minęło 8)
Pozdrawiam serdecznie i dziekuję xD
28-09-2009 15:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #8
 
Anuszko może to tylko Twoje odczucieOczko I tak należysz do naszej forumowej rodzinki. Miłego postowania Ci życzęOczko Uśmiechnij się do świata...

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
29-09-2009 22:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anuszka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 847
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #9
 
Dziękuję Ci duszyczko Przytulanie Uśmiech :mrgreen:
30-09-2009 18:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #10
 
Anuszka napisał(a):Bardzo Wam dziękuję za zrozumienie mnie i za danie mi szansy na poprawę Uśmiech

Działaj więc z uśmiechem na twarzy. Życzę miłego forumowania. 8) :aniol:

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
02-10-2009 09:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Dzięki za podzielenie się swymi odczuciami. Poznając się na forum i potrafimy tworzyć forumową wspólnotę. Dotego łatwiej dzielić się swymi odczuciami, poglądami, odkryciami, jeżeli się kogoś lepiej zna.
Trzymaj się Uśmiech Dobrze, że jesteś Uśmiech Przytulanie

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
03-10-2009 15:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anuszka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 847
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #12
 
Rachelko dziękuję Ci :*

Chciałabym podzielić się z Wami czymś dla mnie radosnym Uśmiech
Kiedyś kiedy było mi źle myślałam o forum , ze przyjdę i mi pomoże. A teraz kiedy jest mi źle myślę o Jezusie na pierwszym miejscu i umiem się modlić. Tak jest już od paru miesięcy cały czas. Piszę o tym dopiero teraz bo chciałam mieć pewność, że to nie na chwilkę. Ale jest tak cały czas. Uśmiech
Dzisiaj kiedy się bałam nie weszłam na forum ale się pomodliłam Uśmiech Czułam potrzebę modlitwy i wybrałam modlitwę a nie forum .

Chcę też powiedzieć, ze od dzisiaj nie chcę wracać do tego co było i nie poruszę z nikim tego tematu. Postanowiłam też nie skakać tak po forach tylko mieć jakieś stałe miejsce i tylko tam wchodzić a nie co chwilę gdzie indziej.
Będę próbować w realu się spotykać z ludźmi a forum traktować tylko jak dodatek do życia. Rowniez będe więcej czasu spędzać z rodziną i przy innych zajeciach.
A na forum chcę zmienić moją postawę Uśmiech Nie bede płakac i naciskać na nikogo .

Pozdrawiam Uśmiech
17-12-2009 17:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #13
 
I takiej postawy się trzymaj. Módl się aby Bóg pomógł ci w realizacji twoich zamiarów.
Życzę ci Anuszko aby ci się udało wytrwać w takich zamierzeniach jak najdłużej. Uśmiech


Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
17-12-2009 21:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anuszka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 847
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #14
 
TOMASZ32-SANCTI napisał(a):I takiej postawy się trzymaj. Módl się aby Bóg pomógł ci w realizacji twoich zamiarów.
Życzę ci Anuszko aby ci się udało wytrwać w takich zamierzeniach jak najdłużej. Uśmiech


Pozdrawiam

Dziękuję Tomasz Uśmiech Modlę się i robię wszystko żeby wytrwać w moich zamiarach jakie podjęłam Uśmiech
21-12-2009 14:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Anuszko, ja nie byłam w temacie i nie wiedziałam, o co chodzi, czytając dzis Twój temat.
Jednak chcę napisac swoje odczucia.
Jest to swiadectwo. Piękne.
O tym,ze ktos sie stara poprawaić swoje życie i że dąży do lepszego.
Tego życzę TOBIE na cały rok. Aby było Tobie lepiej, coraz lepiej i najlepiej Duży uśmiech

[Obrazek: mysz4.gif]
29-12-2009 22:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów