Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
Anonymous
Unregistered

 
Post: #1
AdamM2048
Witam.
Postanowiłem się zarejestrować na forum dokładnie po niedzielnym kazaniu (było o środkach społecznego przekazu Duży uśmiech i tak mnie jakoś naszło).Ale mniejsza o to...
Na imię mi Adam, mieszkam w miejscowości koło Dębicy na podkarpaciu.Urodziłem się w roku 1993Duży uśmiech czyli obecnie licze 16 lat. Interesuje się informatyką, a od niedawna uczę się programować ale co ja Was będe zanudzał

W każdym bądź razie: Dzień doberek wszystkim =P~
22-09-2009 14:09
Odpowiedz cytując ten post
gossia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 984
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #2
 
witaj, nie zanudzasz choć zielonego pojęcia o tym nie mam Duży uśmiech

http://www.pro-life.pl/index.php?a=index

Bóg działa cuda Serce
22-09-2009 16:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #3
 
Witaj Adamie.
Mam nadzieję, że zostaniesz z nami i pobyt tutaj będzie ci pomagał w codzienym życiu, w poznawaniu Boga oraz budowaniu życia duchowego. Mam też nadzieję, że znajdziesz na naszym forum a także serwisie wiele ciekawych artykułów i informacji, które ci pomogą. Liczymy również na twoje informatyczne doświadczenie, które możesz wykorzystać w celach Ewangelizacyjnych. Niektórzy potrafią swoje doświadczenie wykorzystywać w złych celach, aby niszczyć to co inni tworzą dla dobra drugiego człowieka, ty możesz wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie w dobrych celach, aby innym pomagać tworzyć to skromne dzieło Ewangelizacyjne.

Życzę owocnych dyskusji i zapraszam do uczestniczenia w życiu forum i portalu SANCTI na większą chwałę Boga.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
23-09-2009 12:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Adamie, witaj na forum.

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
24-09-2009 17:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aleksab Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 530
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #5
 
Wiitaj xD

"Światłość Chrystusa musi być głoszona, musi dotrzeć do wszystkich, aby przez Ewangelię światło padło na życie ludzi, aby zrozumieli jego sens i umieli je przeżywać w nadziei, która rodzi pokój i głęboką radość."

X Franciszek Blachnicki

"Życie to ostry miecz, na którym Bóg napisał: Walcz, Kochaj, Cierp "
24-09-2009 23:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Paulincia89-16 Offline
Dziecina Boża
****

Liczba postów: 301
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #6
 
Witaj Uśmiech
Dobrze, że jesteś Uśmiech

[Obrazek: 19741350394a7b16dd0a31b.gif]
01-10-2009 19:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anuszka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 847
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #7
 
Witaj Adamie Uśmiech
01-10-2009 21:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów