Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konferencja kobiet w Wodzisławiu Śląskim
Autor Wiadomość
jonasz 33 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 394
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #1
Konferencja kobiet w Wodzisławiu Śląskim
Konferencja Kobiet w Wodzisławiu Śląskim

Już 9-10 października w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się V Ogólnopolska Konferencje Kobiet "Jesteś inna niż wszystkie". Kochane kobiety, konferencja ta jest dla każdej z Was, bez względu na to, w jakim jesteś wieku i z jakiego pochodzisz kościoła. W czasie tej konferencji pragniemy powiedzieć Ci: „Jesteś inna niż wszystkie”, wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju. Przyjmij te słowa, bo to myśli Boga o Tobie.

Usługiwać będą:
Helen Burns jest jedną z najbardziej cenionych mówczyń na świecie. Była gościem konferencji Colour Your Word w kościele Hillsong w Sydney. Wraz z mężem Johnem prowadzą kościół Victory Christian Center w Vancouver w Kanadzie. Jest dynamiczną, ale też pełną ciepła i wrażliwości mówczynią. Podróżuje po całym świecie nauczając na temat małżeństwa, rodziny i relacji, pomagając ludziom odkryć ich przeznaczenie w Bogu. Helen jest autorką wielu książek, ale także programów telewizyjnych emitowanych w Kanadzie.
Angelika Krzywodajć wraz z mężem Arkiem prowadzą kościół Filadelfia w Wodzisławiu Śląskim. Rozpoczęła ona pionierską pracę w Polsce w oparciu o spotkania Kościoła Dziecięcego. Posiada zdolność odkrywania talentów i motywowania ludzi do rozwoju w zakresie swoich obdarowań. Angelika jest niesamowicie ciepłą i otwartą osobą. Jej przesłania ewangelizacyjne motywują słuchaczy do głębokiego nawrócenia i życia dla Boga.
Arkadiusz Krzywodajć jest pastorem kościoła Filadelfia w Wodzisławiu Śląskim. Bóg włożył w jego serce głęboką miłość do ludzi a także wrażliwość na ich potrzeby. Jest przekonany, że kościoły nie będą stanowiły peryferium świata, lecz będą miały wpływ nie tylko na miasta, w których się znajdują, ale także na cały kraj. Arek jest cenionym mówcą, który poprzez swoje przesłania oraz styl życia zaraża innych pasją do Boga. Jest on także autorem książki pt. „Sztormy i burze”.

Podczas konferencji uwielbienie prowadzić będzie Beata Mazurek wraz z zespołem Filadelfia. Zespół Filadelfia to grupa ludzi, których łączy jedna pasja oraz miłość do Wszechmocnego Boga. Pragnieniem zespołu jest uwielbienie Jedynego Boga oraz przekazywanie Jego bezgranicznej miłości za pomocą słów i dźwięków.

Zespół nagrał już dwie autorskie płyty. Niebawem ukaże się także najnowsza produkcja zespołu, płyta DVD i CD z koncertu nagranego na żywo pt. „Niezgłębiony”. Premiera płyty odbędzie się podczas tegorocznej konferencji kobiet.

Beata Mazurek: Kiedy doświadczysz cudownej Miłości kochającego Cię Boga, jedyne czego pragniesz to opowiedzieć o Niej całemu światu i zwrócić tę Miłość najpiękniej jak potrafisz. Całą sobą pokochałam mojego Boga, który jest dla mnie wszystkim, moimi marzeniami, tęsknotami, moim spełnieniem. Swoją miłość schowałam w muzyce (…)


Miejsce konferencji:
Centrum Konferencyjne
Kościoła Zielonoświątkowego Filadelfia
w Wodzisławiu Śląskim
ul. Górna 8, Wodzisław Śląski

Czas konferencji: 9-10 października 2009

Więcej informacji na: http://www.filadelfia.org.pl oraz http://www.konferencjakobiet.pl

A Jaabes wołał do Boga Izraela tymi słowy: Obyś mi prawdziwie błogosławił i poszerzył moje granice, oby ręka Twoja była ze mną i obyś zachował mnie od złego, aby mnie ból nie dotknął. I Bóg spełnił jego prośbę 1Krn 4;10
22-09-2009 21:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów