Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasze-modlitwy.pl
Autor Wiadomość
Perełka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #1
Nasze-modlitwy.pl
Wystartował katolicki portal modlitewny

Wydawnictwo G+J Polska uruchomiło nowy serwis internetowy nasze-modlitwy.pl. Celem twórców strony jest zachęcenie internautów do wspólnej, jak również pogłębionej, indywidualnej modlitwy.

W serwisie znajduje się kilka tysięcy modlitw na różne okazje. Wśród nich są najbardziej znane modlitwy Kościoła Rzymskokatolickiego, a także modlitwy pochodzące z publikacji o charakterze religijnym oraz autorstwa redakcji. Są one pogrupowane w przejrzyste kategorie - m.in. Rodzina, Miłość, Prośby, Za zmarłych - dzięki czemu użytkownik w łatwy sposób odnajdzie modlitwę, której potrzebuje w danym momencie.

Użytkownicy serwisu http://www.nasze-modlitwy.pl mogą w prosty sposób dodawać własne modlitwy oraz intencje modlitewne. Mogą również dołączać do intencji już istniejących w serwisie.

W kategorii "Jan Paweł II" znajdują się modlitwy, których autorem jest papież, oraz modlitwy za jego wstawiennictwem i w intencji jego beatyfikacji. Znajduje się tu także wiele cennych i interesujących informacji na temat życia i pontyfikatu papieża Polaka. Zawartość serwisu Nasze-Modlitwy.pl będzie regularnie rozszerzana o nowe modlitwy i kategorie, zarówno poprzez treści dodawane przez użytkowników, jak i materiały redakcyjne.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy na http://www.nasze-modlitwy.pl

Źródło: Ekumenizm
25-09-2009 13:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aleksab Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 530
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #2
 
Ha !! Ta stronka będzie mi bardzo przydatną ponieważ jestem modlitewną w mojej wpólnocie xD
super !!

"Światłość Chrystusa musi być głoszona, musi dotrzeć do wszystkich, aby przez Ewangelię światło padło na życie ludzi, aby zrozumieli jego sens i umieli je przeżywać w nadziei, która rodzi pokój i głęboką radość."

X Franciszek Blachnicki

"Życie to ostry miecz, na którym Bóg napisał: Walcz, Kochaj, Cierp "
25-09-2009 16:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
aleksab napisał(a):Ha !! Ta stronka będzie mi bardzo przydatną ponieważ jestem modlitewną w mojej wpólnocie
super !!
Modlitewną?

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
28-09-2009 02:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aleksab Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 530
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #4
 
Rachel napisał(a):Modlitewną?

Animatorem Modlitwy -Po pierwsze modlitwa za moją wspólnotę dlaej , w 3 piatek miesiaca - nasza modlitwa oazowa , oraz środe przed pierwszym piątkiem miesiaca - Nabozenstwo pokutne dla młodzieży z całej nasze parafi - Adaoracja , i jeżeli jest taka potrzeba i prośba to kiedy inziej modlitwa
Takie są moje zadania przygotowywanie tych modlitw , jeszcze jeden kolega z mojej wspólnoty ma ze mną tę funkcję xD

"Światłość Chrystusa musi być głoszona, musi dotrzeć do wszystkich, aby przez Ewangelię światło padło na życie ludzi, aby zrozumieli jego sens i umieli je przeżywać w nadziei, która rodzi pokój i głęboką radość."

X Franciszek Blachnicki

"Życie to ostry miecz, na którym Bóg napisał: Walcz, Kochaj, Cierp "
28-09-2009 15:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Perełka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #5
 
No i jak? Udało Ci się skorzystać z tej stronki do swojej posługi?
13-10-2009 13:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aleksab Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 530
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #6
 
Narazie jeszcze nie , ale pewnie kiedys skorzystam xD

"Światłość Chrystusa musi być głoszona, musi dotrzeć do wszystkich, aby przez Ewangelię światło padło na życie ludzi, aby zrozumieli jego sens i umieli je przeżywać w nadziei, która rodzi pokój i głęboką radość."

X Franciszek Blachnicki

"Życie to ostry miecz, na którym Bóg napisał: Walcz, Kochaj, Cierp "
13-10-2009 14:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #7
RE: Nasze-modlitwy.pl
Pod adresem tego linku, jak w temacie, nic nie ma, szukam i szukam, ale bezskutecznie.
Szukając modlitwy do św. Marty znalazłam za to ciekawy blog:
http://naszeintencje.blogspot.com/2011/1...do-sw.html
Jest tam cały szereg modlitw oraz intencje; wg mnie jest b. ciekawy.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
19-10-2011 17:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów