Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W Gdańsku przedszkolaki usłyszą bajkę o gejach-pingwinach...
Autor Wiadomość
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #61
 
Drizzt napisał(a):Czy pracodawca, zwalniając pracownika za poglądy pro-homoseksualne, jest tolerancyjny? Wedle Twojej siłowej definicji - tak.
Nie, nie jest tolerancyjny, wykorzystuje swoją władzę jako pracodawca. A więc siłę.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
07-10-2009 12:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Drizzt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,576
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #62
 
A czy społeczeństwo, które szydzi czy "opluwa" homoseksualistów, jest tolerancyjne? Nie - wykorzystuje swoją liczebność - czyli siłę. A czy kościół, który obraża homoseksualistów, nazywając ich "chorymi", jest tolerancyjny? Nie - wykorzystuje swoją powszechność i popularność - czyli siłę.

A tym, którzy nie wierzą, proponuję mały eksperyment - pojść na paradę gejów i lesbijek, wejść w środek tłumu i krzyknąć na całe gardło: "homoseksualizm to choroba, powinniście się leczyć!" (siła tu lezy po ich stronie) - a potem może mi podać adres szpitala, w którym leży, to przyjade i podzieli się wnioskami Duży uśmiech
07-10-2009 13:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #63
 
Zaczynasz pisać od rzeczy. Parada gejów mnie osobiście obraża. To co tam sie dzieje i hasła które tam padają. I ich agresja, ich nietolerancja. To oni właśnie gdyby siła była po ich stronie, zamknęliby "heteryków" w jakimś getcie. Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz a dyskusję kontynuajesz dla zasady. Albo treningu.
Czas już tę dyskusję kończyć. Proszę cię teraz o to jako moderator. Ten wątek za bardzo mi przypomina inwazję i nachalną propagandę gejowską. Przypominam, to jest forum KATOLICKIE.
A tak w ogóle to juz dawno watek o pingwinach homoseksualistach przerodził się w atak na "chrześcijańskie społeczeństwo - wg ciebie -nietolerancyjne na homoseksualizm. Zmusiłeś mnie do apologii postaw chrześcijan. Jak sobie chcesz otwieraj inny - np gloryfikacja homoseksualizmu. (nie wiem czy administracja na to pozwoli.) Natomiast ten wątek zamykam.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
07-10-2009 13:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek37 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 1,321
Dołączył: May 2005
Reputacja: 0
Post: #64
 
Drizzt napisał(a):A czy społeczeństwo, które szydzi czy "opluwa" homoseksualistów, jest tolerancyjne? Nie - wykorzystuje swoją liczebność - czyli siłę. A czy kościół, który obraża homoseksualistów, nazywając ich "chorymi", jest tolerancyjny? Nie - wykorzystuje swoją powszechność i popularność - czyli siłę.

Ale Bogu się to nie podoba...... i taka jest nasza wiara i milionów chrześcijan.

"Bardzo mało modli się ten, co przywykł modlić się tylko wtedy, gdy klęczy".
Św. Jan Kasjan
14-10-2009 20:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów