Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Watykan z uznaniem o Noblu dla Obamy
Autor Wiadomość
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #31
 
Augustus napisał(a):Rosja została pogłaskana i udobruchana, może to?
He, he - Rosja słucha tylko tych, co z nią rozmawiają z pozycji siły. Nigdy nie dotrzymuje zobowiązań, teraz też ich nowa doktryna militarna zakłada użycie sił jądrowych w wypadku gdy wg nich będą zagrożone interesy Rosyjskie. A ugłaskawiczami gardzi.

Augustus napisał(a):Wałęsa ośmielił się powiedzieć, słyszałem, że czasem komisja przyznaje nagrodę dla zachęty, wobec tego literki o "dotychczasowej działalności" idą do kosza.
Wałęsie już różne "mądrości zdarzało" się mówić.

Augustus napisał(a):Wydaje mi się, że głaskanie mocarstw, aby je udobruchać przyczyniło się do wydania decyzji o nagrodzie dla Obamy.
Hmm. Z zasady takie głaskania kończą się..... vide głaskanie Niemiec i Rosji przed II W. Św.
Augustus napisał(a):Cytat:
Jednak poza modlitwą niezbędne jest działanie. A jeśli jesteśmy w najpotężniejszym obronnym bloku militarnym, to jest to jakiś działanie.
Oby to nie okazało się nasza złudą lub, co gorsza, biesem działającym na naszą niekorzyść.
Myślę, że twoje obawy mogą mieć uzasadnienie. Tak sądzę patrząc na różne dziwne ruchy w temacie np. NATO-Rosja itp.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
17-10-2009 18:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Augustus Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Mar 2009
Reputacja: 0
Post: #32
 
Wobec powyższego należy życzyć Obamie, aby nagroda, która przyjął, była warta tyle samo, co wcześniej.

Wiara zaś jest poręką tych dóbr, których się spodziewamy, dowodem tych rzeczywistości, których nie widzimy (...) Przez wiarę poznajemy, że słowem Boga wszechświat został tak stworzony, iż to, co widzimy, powstało nie z rzeczy widzialnych. Hbr 11, 1-3 BT
17-10-2009 18:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów