Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marzycielska poczta
Autor Wiadomość
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #1
Marzycielska poczta
http://marzycielskapoczta.pl/

Wysyłając kartkę czy list do dzieciaczka można choć na trochę pozwolić mu skupić się na czymś innym niż codzienność. Myślę że godna reklamy akcja, dopiero się rozkręca Oczko

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
19-10-2009 21:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #2
 
Postaramy się aby na naszym portalu także reklama się znalazła. Dla pomocy, w tym także i dzieciom założony został dział pomocy, więc zadbam o to, aby dzieci miały trochę radości. Kto może niechaj pisze do maluchów, napewno będa nam wdzięczne za każdy list, za każdą kartkę. Taki prosty gest a ile może sprawić im radości. Narazie umieściłem baner na forum. Pogadam z Dawidem to umieścimy też baner na serwisie. Jednak nie chodzi tutaj tyle o samą reklamę co o kontakt z tymi dziećmi, reklama ma tylko pomóc w przedstawieniu tej strony większej liczbie osób, ale najwięcej można zrobić pisząc do nich do czego też serdecznie ZAPRASZAM WSZYSTKICH.

WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ. Dajmy im troche radości. :aniol: :gitarka: :jupi: :forum:

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
21-10-2009 07:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tiffany Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #3
 
Zapisałam się i przychodzą mi na maila coraz to nowe informacje o kolejnych dzieciach. Niestety nie napisałam jeszcze do żadnego dziecka. Ale jeszcze przyjdzie czas. Na pewno :mrgreen:
02-01-2010 19:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #4
 
To tak jak ja Uśmiech - czekam aż przedślubny młyn minie, żeby nie zacząć pisania i nie przerwać z zapomnienia Uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
03-01-2010 14:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
traszka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #5
 
Jestem z tą pocztą od początku, regularnie wysyłam kartki. Chociaż tyle mogę zrobić. Wspaniała inicjatywa!
14-01-2010 13:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gossia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 984
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #6
 
Oto wpis który znalazłam dzisiaj na tej stronie:

Cytat:Pomóż nam utrzymać Marzycielską Pocztę
19/11/10 Tomek Chmiel
Czasem trzeba pomówić o czymś tak przyziemnym jak pieniądze.
Bez poświęcenia ogromnej ilości czasu i wydania kilku tysięcy złotych przez ostatni rok, Marzycielska Poczta nie byłaby tu gdzie teraz jest. Jak sami wiecie, nie mamy żadnych sponsorów, nie wyświetlamy reklam i nie generujemy jakichkolwiek przychodów. Trudno chyba wskazać akcję dobroczynną, która działałaby w taki sposób. Nie chodzi tu jednak o przechwałki i licytacje: jest to raczej moja próba zwrócenia uwagi na to, że niezbędne są pieniądze jeśli akcja ma po prostu przetrwać w takiej formie.
Niedawno zapłaciłem za półroczne utrzymanie strony. Myślałem, że wykupiłem tym samym pół roku spokoju, ale popularność Marzycielskiej Poczty wzrasta i tym samym obecny hosting stał się zupełnie niewystarczający.
Na tym obrazku możecie zobaczyć ile zużywamy mocy procesora. Do końca miesiąca jeszcze kawałek, a już zużyliśmy prawie wszystkie przydzielone zasoby serwera. Oznacza to, że musielibyśmy dopłacać każdego miesiąca nawet setki złotych aby nie zamknęli nam strony.
Innymi słowy, musimy przejść na bardziej wymagający hosting, który będzie kosztował przynajmniej 300 złotych miesięcznie. A kolejne koszty są na horyzoncie.
Jeśli chcecie, to możecie wesprzeć Marzycielską Pocztę w jej dalszym istnieniu. Dla nas byłoby to zrzucenie prawdziwego ciężaru z pleców i moglibyśmy się skupić na rozwijaniu i ulepszaniu akcji, bo niezwykle dużo jest zrobienia. Nowy hosting umożliwiłby też wypuszczenie wielce oczekiwanej angielskiej wersji strony.
Konto bankowe Marzycielskiej Poczty:

Fundacja „Dobry Uczynek"
ul. Wałowa 32/14
33-100 begin_of_the_skype_highlighting              32/14 33-100      end_of_the_skype_highlighting Tarnów
Alior Bank: 41 2490 0005 0000 4500 2043 0265
Tytuł przelewu: Marzycielska Poczta

Strona naszej Fundacji: http://dobryuczynek.org/
W tytule przelewu możecie także podać swój e-mail, abyśmy mogli
jakoś podziękować.
Z góry wielkie, piękne i mocne dzięki za każdą pomoc. Wasza pomoc ma wielkie znaczenie.


http://marzycielskapoczta.pl/pomoz-nam-u...ka-poczte/

http://www.pro-life.pl/index.php?a=index

Bóg działa cuda Serce
22-11-2010 22:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mpoczta Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 0
Post: #7
RE: Marzycielska poczta
Pozwoliłem sobie odświeżyć temat. Uśmiech Nasza akcja cały czas działa i dzieci nieustannie potrzebują wsparcia.

Właśnie wystartowaliśmy ze "Świąteczną Kartką". Chcemy zachęcić wszystkich do wysyłania dzieciom bożonarodzeniowych i noworocznych kartek. Adresy pocztowe dzieci znajdują się na stronie: http://swiatecznakartka.pl

Serdecznie zapraszamy wszystkich z e-SANCTI do udziału i, o ile to możliwie, prosimy o pomoc w nagłośnieniu akcji. Uśmiech
03-12-2012 11:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pmarek Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 0
Post: #8
RE: Marzycielska poczta
Świetna inicjatywa z tymi kartkami Uśmiech
12-09-2014 15:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gossia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 984
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #9
RE: Marzycielska poczta
mpoczta podany link przekierowuje mnie na "Tanie loty"

http://www.pro-life.pl/index.php?a=index

Bóg działa cuda Serce
22-09-2014 17:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów