Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
od czegoś trzeba zacząć!
Autor Wiadomość
stokrotka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 0
Post: #1
od czegoś trzeba zacząć!
ok, więc skoro już tutaj jestem to od czegoś trzeba zacząć. więc witam serdecznie wszystkich forumowiczów :wink:
coś o mnie może na początek: no to piszę do was z odległej zimnej i deszczowej szkocji, gdzie tymczasowo osiadłam w celu studiowania. iii... jako że nie wiem co jeszcze, to zamiast gadać po próżnicy lecę porozglądać się po forum, poszukać działów i tematów gdzie mogłabym się coś udzielićDuży uśmiech

lepiej się pospiesz bo puszczę ci strzałę w kudłate pięty!!! ;P
21-10-2009 23:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #2
 
Więc witaj :jupi: :aniol:

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
22-10-2009 08:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Paulincia89-16 Offline
Dziecina Boża
****

Liczba postów: 301
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #3
 
Witaj Uśmiech

[Obrazek: 19741350394a7b16dd0a31b.gif]
22-10-2009 10:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #4
 
Witaj stokrotko. Możesz się poudzielać i zachęcamy do tego, zachęcamy także do pozostania na forum.
Napisz coś więcej o sobie i o miejscu w którym obecnie przebywasz. Szkocja to piękny kraj, może więc zainteresujesz kogoś tym miejscem. Możesz też poudzielać się na serwisie - jeśli ciebie zainteresuje.

Życze miłego forumowania i zapraszam do udzielania się - im częściej tym lepiej. Uśmiech :forum:

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
22-10-2009 17:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów