Ankieta: czy Twoim zdaniem jest to znak od Boga?
tak, uważam, że jest to z pewnością znak od Boga
sądzę, że jest to możliwe
trudno powiedzieć...
wydaje mi się, że raczej nie
bardzo możliwe, że to zwykła mistyfikacja i kłamliwe tworzenie sensacji
twierdzę, ze nie tylko nie jest to znak od Boga, ale także, że mógł w tym "maczać palce" szatan Smutny
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muzułmanie też mają swoje cuda...
Autor Wiadomość
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #16
 
Nefesh, nie bagatelizuj pytań Santa, bo zgodnie z obowiązującymi na forum zasadami
Regulamin IV, 10 napisał(a):Użytkownik może zostać poproszony o określenie w jasny sposób swojej przynależności religijnej.

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
29-10-2009 16:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #17
 
Alez ja nie twierdzę, że nie ma szans dla pogan. Tylko kwestia wiary. Rozmawiamy, że Bóg Jahwe nie jest tożsamy z Izydą, czy Horusem, czy innym Ptahem. Ty natomiast poruszyłeś inny temat. Myslę że sie po prostu nie rozumiemy.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
29-10-2009 16:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #18
 
Na moje oko domaganie się włączenia opcji wyboru pogańskich bóstw do ankiety związanej tematycznie ze zjawiskami nadprzyrodzonymi (rzekomo) występującymi w religii monoteistycznej jest albo jakąś totalną pomyłką, albo tanią prowokacją.

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
29-10-2009 16:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nefesh Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 159
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #19
 
Omyk napisał(a):Nefesh, nie bagatelizuj pytań Santa
Nie bagatelizuję, tylko z rozmysłem zignorowałem tą wycieczkę osobistą.
Omyk napisał(a):bo zgodnie z obowiązującymi na forum zasadami
Regulamin IV, 10 napisał/a:
Użytkownik może zostać poproszony o określenie w jasny sposób swojej przynależności religijnej.
No i poprosił. Trzeba było zacytować tą część regulaminu, która wprost nakazuje mi określenie mojej przynależności religijnej. O ile taka częśc regulaminu istnieje, oczywiście.
Sant napisał(a):Myslę że sie po prostu nie rozumiemy.
Też tak sądze, ale to nic. Ważne, że próbujemy sie zrozumieć.
Pozdrawiam.

Witaj [you] - długich dni i przyjemnych nocy.
29-10-2009 17:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
większość powyższych wypowiedzi to :offtopic:

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
29-10-2009 19:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Drizzt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,576
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #21
 
A ja mam pytanie, skoro już na forum, publicznie padło pytanie do Nefesha - gdzie, wedle Was, Nefesh próbuje uciec od pytania? Moim zdaniem odpowiedział całkiem jasno i jednoznacznie. Wystarczy na chwilę odejść od swojej koncepcji wiary, i wyjaśnienie Nefesha jest jasne jak słońce. Naprawdę nie wiem, co w nim takiego unikowego ??

Swoją drogą, Omyk - jak uważasz, w jaki sposób człowiek powinien opisać swoją przynależność religijną, gdy nie wyznaje sztywno jednego systemu religijnego? Bo tak, owszem, takie poglądy istnieją - człowiek, by wierzyć, nie musi mieć swojej Biblii, swojego Przełożonego Wiary i Hierarchii.
29-10-2009 21:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #22
 
Jak zapytasz mnie o to we właściwym temacie, to zastanowię się, czy odpowiedzieć.
KONIEC OFFTOPU.

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
29-10-2009 23:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #23
 
nefesh napisał(a):Nie bagatelizuję, tylko z rozmysłem zignorowałem tą wycieczkę osobistą.
To nie była żadna wycieczka osobista. Po prostu rozmawiając z kimś, dobrze jest wiedzieć z kim ma sie do czynienia. Ty wiesz przynajmniej z gubsza, jakiego jestem wyznania, ile mam lat itp. Zauważ że wiesz tyle samo np. o Omyk. Natomiast ty pozostajesz tajemniczym Nefeshem. Nic o tobie nie wiemy. Jesteś na trochę uprzywilejowanej pozycji. I zgodnie z regulaminem forum, jednak proszę o ujawnienie twojego wyznania. Chciałem to zrobić delikatnie, potraktowałeś to jako wycieczkę osobistą. Przykro mi.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
30-10-2009 09:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gossia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 984
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #24
RE: Muzułmanie też mają swoje cuda...
Dlaczego Bóg nie miałby uzdrowić muzułmanina czy kocha go mniej niż katolika? Ninja

http://www.pro-life.pl/index.php?a=index

Bóg działa cuda Serce
09-01-2015 22:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów