Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Dom nad rozlewiskiem"- książka- co powiecie?
Autor Wiadomość
Marta Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 103
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #1
"Dom nad rozlewiskiem"- książka- co powiecie?
Czytaliście? Jak wrażenia?
15-11-2009 00:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dawid Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 380
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #2
 
Oglądam serial. Nie czytam specjalnie (na razie). Serial bardzo ciekawie nakręcony, co sprawia, że i fabuła książki musi być ciekawa. Co więcej, bardzo podoba mi się gra charakterów - warto zaznaczyć, bardzo niebanalnych, ale realistycznych.
Jak na razie to druga po kultowym serialu RANCZO taka serialowa produkcja Telewizji Polskiej, która zasługuje na uwagę i zainteresowanie wielu....

[Obrazek: zadowolony_user_sancti.jpg]
16-11-2009 23:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marta Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 103
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #3
 
Dawid napisał(a):Oglądam serial. Nie czytam specjalnie (na razie). Serial bardzo ciekawie nakręcony, co sprawia, że i fabuła książki musi być ciekawa. Co więcej, bardzo podoba mi się gra charakterów - warto zaznaczyć, bardzo niebanalnych, ale realistycznych.
Jak na razie to druga po kultowym serialu RANCZO taka serialowa produkcja Telewizji Polskiej, która zasługuje na uwagę i zainteresowanie wielu....

ok, tylko ja pytam o książkę, o serialu jest w innym miejscu...

A jesli juz o serialu- uważam, że pani Brodzik nie wydala.. piewotnie postać Małgorzaty miała grac Edyta Olszówka- sądzę, że jej kreacja byłaby o niebo ciekawsza i wiarygodniejsza. Dla mnie to absurd, aby 36- letnia Brodzik grała postać grubo ponad 45- letnią (Małgorzata w jednym ostatnich podrozdziałów ksiażki mówi o sobie, że ma 48 (9?) lat..)
19-11-2009 18:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kasiek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 54
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #4
 
Ja czytałam książkę... o ile moja Mama jest zafascynowana mi książka srednio do gustu przypadła. Widziałam jeden odcinek serialu(na stancji nie mam TV) przeciętne... przewidywalne za bardzo.

Wierzę, że droga, którą idę,
Jest Panie jedną z Twoich dróg.
Zamykam oczy, żeby widzieć,
Otwieram serce na Twój cud.
Do Ciebie wołam w trudną chwilę
Ufam Ci kiedy ziemia drży,
16-01-2010 13:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #5
 
Próbowałam dosyć niedawno przeczytać i przeszłam przez sporą jej część, ale dla mnie raczej nudnawa.
09-02-2010 17:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów