Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Znamię bestii.....w czipie !.
Autor Wiadomość
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #31
 
Hakerzy się znają. Ba, ta wiedza jest ogólnie dostępna dla ludu i byle matematyk wie jak się do tego zabrać (do rozszyfrowania). Tyle, że ta wiedza sprowadza się do stwierdzenia:
"Nie jest powszechnie* znana szybka** metoda do znalezienia klucza".
Włamania biorą się prawie zawsze z błędów ludzi, którzy nie zachowują podstawowych zasad bezpieczeństwa.

*jeśli ktoś odkrył taką metodę, to:
-prawdopodobnie jest profesorem matematyki
-nie będzie jej martnotrawił na czytanie maili ryzykując zdemaskowanie

**obecnie powszechnie używane metody szyfrowania wymagają do złamania kilkudziesięciu lat na bardzo wydajnych komputerach
10-12-2009 01:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #32
 
PS napisał(a):**obecnie powszechnie używane metody szyfrowania wymagają do złamania kilkudziesięciu lat na bardzo wydajnych komputerach

A ilu ludzi zna się na szyfrowaniu? Ile ludzi potrafi takie rzeczy robić?
Spodziewam się, że znacznie więcej jest takich, którzy się na szyfrowaniu nie znają

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
10-12-2009 01:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bilziałka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 80
Dołączył: Nov 2009
Reputacja: 0
Post: #33
 
Gadka się oparła o kodach szyfrowania itd.Czy to forum dla informatyków,hakerów ? chyba nie. Trzeba zrobić ankietę;jesteś ''za'' wmontowywaniu tego''świństwa''w ciało człowieka czy nie?
ja jestem przeciw,nikt nie będzie mnie śledził,kontrolował i wiedział o mnie wszystkiego prócz Boga.Niektórzy widać chcieli by wszystko wiedzieć i widzieć jak na dłoni.Należy się nam -człowiekowi trochę prywatności i godności życia.

Tęsknię do Ciebie Jezu co raz bardziej
10-12-2009 18:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #34
 
Dokładnie tak Bilziałko \Duży uśmiech/ , Ja też jestem przeciw, więc witaj w klubie przeciwników tego złomu. =D> Chrześcijanin powinien nosić w sobie Chrystusa a nie złom dla większej kontroli człowieka. Człowiek to nie maszyna a itota stworzona przez Boga i jesli ktoś ma człowieka kontrolować to najlepiej aby to był Bóg. Przynajmniej ja tak uważam i odnoszę to co napisałem do siebie. Każdy może myśleć sobie co chce, może też pozwalać sobie wszczepiać różne żelastwa, złomy i inne graty. Ja na takie coś się nie piszę. [-X \Duży uśmiech/

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
11-12-2009 01:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #35
 
A Wy opieracie gadkę na niewiadomo czym, bo nie macie o tym zielonego pojęcia, to najlepiej to nazwać świństwem.
Ale inne wynalazki jak sztuczne zastawki, protezę kończyny i inne świństwa, które się przyjęły, to byś sobie w razie potrzeby wszczepił? Czy też byś zezwolił, aby stała się wola Boża i zaufał modlitwie?
11-12-2009 11:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Drizzt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,576
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #36
 
TOMASZ32-SANCTI napisał(a):Chrześcijanin powinien nosić w sobie Chrystusa a nie złom dla większej kontroli człowieka. Człowiek to nie maszyna

W takim razie należy w pełni zezwolić na eutanazję. Człowiek nie maszyna, i nie powinien z "łaski" maszyny żyć,a z woli boga. A jak ten nie chce, to cóż? Kaput, i do ziemi. To samo co do rozruszników serca przecież - też maszyna, no nie?

Wybacz, ale... echh, ja rozumiem, że można być przeciw chipowi (sam nie jestem w pełni za), jednak warto mieć jakieś mocniejsze argumenty., niż wymyślać pierdoły, aby tylko jakoś umotywować stanowisko.
11-12-2009 15:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bilziałka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 80
Dołączył: Nov 2009
Reputacja: 0
Post: #37
 
Argumenty? Duży uśmiech jak ktoś chce mieć sobie takie'' triko'' w swoim ciele to niech sobie ma,nijak się ma porównywanie protezy np.nogi ,rozruszników,które pomagają danemu człowiekowi w życiu do chipów ,które mają za zadanie kontrolować każdy ruch człowieka i tak na prawdę nie chodzi o pomoc jednostce ale ''tym''którzy chcieli by wszystko o nas wiedzieć.

Tęsknię do Ciebie Jezu co raz bardziej
11-12-2009 17:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #38
 
Dokładnie tak. A wiedzieć wszystko o człowieku to jeszcze nie wiele. Gorzej jak to co uzyskają będą wykorzystywali przeciw człowiekowi a w tym raczej celu ma być ta kontrola czipowa. Przez tyle lat obchodzono się bez takich wynalazków i było dobrze. To co było potrzebne aby o człowieku dana istytucja wiedziała to było przekazywane po przez dokumenty. Reszta informacji to sprawy prywatne do których człowiek ma prawo. Wolność człowieka jest chyba uwzględniona w konstytucji a takie czipy tą wolność by naruszały.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
15-12-2009 12:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #39
 
Może byś w końcu Tomasz32 powołał się na jakieś konkrety, co ?
http://hotnews.pl/arttechnika-355.html
Cytat:Saudyjski inwestor próbował opatentować na terenie Niemiec podskórny chip radiowy zawierający uwalnianą elektronicznie śmiertelną dawkę cyjanku.
Najmniejszy model elektronicznej obroży zawiera mały moduł GPS, który umieszcza się pod naszą skórą. Dzięki temu odpowiednie służby mogą nas śledzić. Model "B" posiada jednak specjalną funkcję - zdalnie sterowany moduł uwalniający do naszego ciała śmiertelną dawkę cyjanku.
Inwestor twierdzi, że chip może być używany do śledzenia terrorystów, przestępców, politycznych dysydentów, nielegalnych imigrantów oraz zagranicznych przybyszów... a w razie przekroczenia terytorium... zabicia ich.
Jak na razie, niemiecki urząd patentowy zgłoszenie odrzucił.

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
15-12-2009 14:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Drizzt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,576
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #40
 
TOMASZ32-SANCTI napisał(a):Gorzej jak to co uzyskają będą wykorzystywali przeciw człowiekowi a w tym raczej celu ma być ta kontrola czipowa.

Jakieś dowody? Konkrety? Czy tylko "bo ja tak myślę" - czyli kolejna teoria spiskowa?
15-12-2009 17:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #41
 
Cosik jest tutaj, o ile znasz angielski.

http://www.antyk.org.pl/ojczyzna/biochip.htm

http://www.digitalangel.com/ - także w angielskim (niestety)

Troszkę informacji po polsku jest na tej stronie, aczkolwiek nie za bardzo mi się ta stronka podoba, jednak odnosi się bezpośrednio do tematu:

http://www.kki.pl/piojar/polemiki/novus/...estia.html

Także na jednym z for jest przedstawiony ciekawy fragment.

http://forum.chrzescijanin.pl/viewtopic....4f3e0d9d86

Chyba są to bardziej określone informacje na których podstawie można sobie wyrobic określone zdanie na temat chipów. Co ty na to Drizzt?

Mnie całkowicie wystarczy, dodając do tego brak konkretnych podstaw, aby ten szmelc w człowieku instalować - to nie muszę nic dodawać. Można temu wszystkiemu nie wierzyć, ja sam w sumie nie we wszystko wierzę co na tych stronach zostało zamieszczone, ale to też daj mi podstawę i umacnia mnie w przekonaniu, że ten szmelc chipowy jest po prostu zbędny człowiekowi a tym którzy chcą go w człowieka wpakować posłuży do większej kontroli nad człowiekiem.

Poszukać więcej artykułów? Czy to wam wystarczy?

[ Dodano: Pon 21 Gru, 2009 01:39 ]
Coś jeszcze, tym razem Youtube:

http://www.youtube.com/watch?v=1Y79Byr3im0

Jak dla mnie to sprzeciw temu pomysłowi ze szmelcem chipowym jest już umotywowany. Nie wiem jak dla was. Możecie sobie jeszcze podumać.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
21-12-2009 02:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #42
 
Ja się nie znam na komputerach ani na tego typu sprawach, jednak zamierzam się wypowiedziec w temacie.
Jestem przeciwna czipom.
Zdecydowanie.

Po co my, ludzie , sami sie ograniczamy?

[ Dodano: Wto 29 Gru, 2009 21:35 ]
Tak to sobie wyobrażam:
Żyli sobie ludzie w małych aglomeracjach.
Ci, którym to pasowało, byli dobrymi członkami małych społeczeństw. Ci, którym nie pasowało, odchodzili, szukali czegos innego. I na szukaniu mijał im czas.
Potem wprowadzono udogodnienia rożnorodne, m. in. telewizor. I świat sie skurczył baaardzo mocno.
Ci, którzy nie byli zadowoleni, juz tak bardzo nie mogli sobie pozwolic na marzenia, bo sie dowiadywali,że gdzies indziej jeszcze gorzej...
Ale wciąz mogli sobie wyobrażać,że gdzies jest lepiej...np. na księżycu...
no ale i tam dotarł czlowiek i marzenia prysły...
o czym marzył człowiek?
czasem pozwalał sobie na wypad za miasto, na wyjazd w leśna głusze...
Czuł tam choc troszke tego, co kiedyś czuli ludzie z malych aglomeracji, gdy szukali czegos innego...
Ale potem nastała era czipów i juz człowiek nie był nigdzie sam...wszedzie , gdzie przebywał, miał świadomośc,z ektos o tym wie...

[Obrazek: mysz4.gif]
29-12-2009 22:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #43
 
Czipy to plemniki szatana, whhhrrram! :-$
29-12-2009 22:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #44
 
PS napisał(a):Czipy to plemniki szatana, whhhrrram! :-$

Ja nie wiem czy szatana czy innego ducha lub istoty z kosmosu, ale napewno są one zbędne. Do tej pory czipów nie było i było wszystko dobrze.
Człowiek miał jakąś swobodę. Teraz te zdobycze techniki co raz bardziej ograniczają człowiekowi wolność, wielu by chciało wiedzieć co inni robią lub inne informacje na temat określonych osób. Im bardziej pozwoli się na dostęp do naszego życia po przez takie urządzenia czy też elementy to większa kontrola będzie nad człowiekiem i w żadnym miejscu człowiek nie będzie czuł sie wolny, ponieważ będzie ta świadomość, że ktoś będzie nas kontrolował, podsłuchiwał, korzystał z informacji na nasz temat.
Jeśli komuś takie życie sie podoba to niech daje sobie wszczepiać taki szmelc, ja bynajmniej sie na to nie piszę i jestem temu z góry przeciwny - to będzie bardziej szkodzić człowiekowi niż pomagać.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
30-12-2009 01:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #45
 
Używasz telefonu? Bo tu dopiero nie ma jakichkolwiek zabezpieczeń.
Albo internetu, gdzie sataniści na wp i onecie walą Ci w oczy przekaz podprogowy. O gazeta.pl to już nie wspomnę...
30-12-2009 18:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów