Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Znamię bestii.....w czipie !.
Autor Wiadomość
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #46
 
Dlatego trzeba się wystrzegać tego co ma choćby pozór zła, nie mówiąc już o rzeczywiście złych rzeczach, uczynkach. Wiadomym jest, że nie przed wszystkim człowiek sie uchroni, ale ważne jest aby się starać tego zła unikać - na miare swoich skromnych możliwości.

Co do telefonu czy sieci to nie są to może jakieś dobre rzeczy, też należą do tych nowoczesnych wynalazków techniki, ale według mnie takie chipy to kontrola człowieka na jego własne życzenie.
Z telefonu się korzysta aby się z kimś skontaktować, z sieci można korzystać w celu zbierania informacji na jakieś tematy, można też się kontaktować z innymi. A na co są potrzebne chipy? :roll: Aby władza miała większą kontrolę nad człowiekiem? Aby podglądała wszystko co człowiek robi lub gdzie chodzi?
Jaką mamy pewność, że w chipam nie będzie żadnego przekaźnika, który dokładnie okreslałby co człowiek robi, gdzie się znajduje, zawierałby szczegółowe dane na temat każdego człowieka.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
30-12-2009 21:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #47
 
TOMASZ32-SANCTI napisał(a):Co do telefonu czy sieci to nie są to może jakieś dobre rzeczy, też należą do tych nowoczesnych wynalazków techniki
innymi słowami: "narzędzia szatana"
TOMASZ32-SANCTI napisał(a):ale według mnie takie chipy to kontrola człowieka na jego własne życzenie.
a wg mnie nie
TOMASZ32-SANCTI napisał(a):Z telefonu się korzysta aby się z kimś skontaktować, z sieci można korzystać w celu zbierania informacji na jakieś tematy, można też się kontaktować z innymi. A na co są potrzebne chipy? :roll:
Żeby ułatwić życie. Tak jak pieniądze, żebyś nie musiał płacić jajkami za kiełbasę. Bez telefonu też się skontaktujesz, bez internetu też zdobędziesz informacje, ale troche mniej wygodnie, wolnie. Tak samo, np taki chip płatniczy - szybciej, wygodniej, chociaż skala skoku jest mniejsza.
TOMASZ32-SANCTI napisał(a):Aby władza miała większą kontrolę nad człowiekiem? Aby podglądała wszystko co człowiek robi lub gdzie chodzi?
za dużo się naoglądałeś amerykańskich filmów. Sry, ale nasza władza nie ma zinformatyzowanych najważniejszych urzędów, a Ty wymyślasz teorie spiskowe.
TOMASZ32-SANCTI napisał(a):Jaką mamy pewność, że w chipam nie będzie żadnego przekaźnika, który dokładnie okreslałby co człowiek robi, gdzie się znajduje, zawierałby szczegółowe dane na temat każdego człowieka.
bo np jest za mały, jest biernym urządzeniem. Pewnie psioczysz na kilkusetgramową baterię w swoim telefonie, że krótko trzyma, a jednocześnie podejrzewasz maciupe urządzenie do posiadania cech małego komputera...
W sumie jak tak by się zastanowić, to posiadanie przez władzę infomacji o miejscu pobytu człowieka jest złe?
30-12-2009 22:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #48
 
Plusy i minusy! Jak wszędzie. Ale więcej jednak minusów...

[Obrazek: mysz4.gif]
01-01-2010 18:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #49
 
A jak liczyłaś?
01-01-2010 20:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #50
 
PS napisał(a):za dużo się naoglądałeś amerykańskich filmów. Sry, ale nasza władza nie ma zinformatyzowanych najważniejszych urzędów, a Ty wymyślasz teorie spiskowe.

NIe wymyślam. Opieram sie na tych informacjach które znalazłem w sieci na ten temat. Poczytaj sobie.
Ja nie jestem ich autorem, jednak coś w tym jest skoro takowe informacje znajdują się na wielu stronach, w tym także katolickich. Czy mam wierzyć tobie czy w to co pisza inni? Jakoś twoje zdanie wcale mnie nie przekonuje, brak jakichkolwiek faktów, które mogłyby zaprzeczyć temu co pisza na temat chipów w sieci.
Spróbuj przedstawić bardziej przekonujące fakty to może pomyślę nad tym, aby zminić zdanie co do czipów.
Narazie jak słusznie uwzględniła to Myszkunia - więcej jest minusów niż plusów.

PS napisał(a):Pewnie psioczysz na kilkusetgramową baterię w swoim telefonie, że krótko trzyma, a jednocześnie podejrzewasz maciupe urządzenie do posiadania cech małego komputera...

Bardzo głupie założenie z twojej strony. Bateria jak bateria, zwykłe urządzenie jakich wiele i szybko pada - norma w dzisiejszych czasach. Robia takie baterie aby częściej kupować nowe. Przyzwyczaiłem się do tego jak do wielu innych badziewiastych rzeczy. Język

PS napisał(a):W sumie jak tak by się zastanowić, to posiadanie przez władzę infomacji o miejscu pobytu człowieka jest złe?

Taka informacja sama w sobie nie jest złą, to jest przecież oczywiste, że muszą znać dane czy adresy ludzi. Chodzi bardziej o większą kontrolę nad tym co człowiek robi, co ma zamiar robić, o czym rozmawia z innymi. Może to wyglądać śmiesznie, gdy się czyta moją wypowiedź, ale jak się czyta te informacje które są zawarte w sieci to wcale to takie śmieszne nie jest i jest naprawdę duże prawdopodobieństwo, że tak może być z tymi czipami. Za jakiś czas mogą zacząć wszczepiać chipy przekonując ludzi, że to np dla szybszego wykrywania chorób, ale dodatkowo będą mieli przy tym szereg informacji, które bardziej będą wiązały się z kontrola nad umysłem człowieka. I co wtedy zrobisz? Skąd będziesz wiedział co masz w środku? Uwierzysz tym co ci takiego czipa wszczepili i przedstawili ci bajkę bajkę, że to dla twojego dobra? Takie bajki cały czas ludziom są wstawiane i na tym ludzie wiele tracą a ci, którzy się wto bawią bogacą się kosztem takich królików doświadczalnych. Lepiej jest więc być ostrożnym i unikać takich eksperymentów z nowym szmelcem technicznym. Przynajmniej ma sie przekonanie, że nie ułatwiłem dorabiania się moim kosztem i nie dałem się zmechanizować, że nadal jestem naturalnym człowiekiem a nie robotem na czyjeś zawołanie.

Najpierw czip płatniczy, potem inny a potem człowiek jest w sieci tych, którzy chcą człowiekiem manipulować. Wolałbym już żyć na bezludnej wyspie niż dać się tak zmechanizowć. :mrgreen:

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
01-01-2010 23:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #51
 
PS napisał(a):A jak liczyłaś?
Przejrzałam argumenty podane w temacie Duży uśmiech

[Obrazek: mysz4.gif]
04-01-2010 11:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lidia Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 440
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #52
 
Chipy są wszczepiane psom, więc ich opiekunowie są również pod kontrolą bo z nimi chodzą i przebywają czy się mylę ?
04-11-2010 11:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów