Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potwierdzenie (dok. fab. 2009)
Autor Wiadomość
sdms Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 310
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #1
Potwierdzenie (dok. fab. 2009)
Mój znajomy nakręcił krótki (5 minut) dokument fabularyzowany. Film zdobył kilka nagród na festiwalach kina niezależnego (Nagroda publiczności na VI Konkursie Filmów Niezależnych 5 minut z życia codziennego w Wągrowcu; Nominacja do nagrody ChangeTheWorld na StrangerFestival w Amsterdamie; Wyróżnienie Prezesa Stowarzyszenia Fundus Glacensis na Pol-8 Film Festival Polanica Zdrój; Grand Prix "Offelia" za najlepszy film dokumentalny na festiwalu OFFeliada w Gnieźnie; Nagroda publiczności na festiwalu Nakręceni 2009 w Lublinie; Nagroda za najlepszy dokument na Orange Factor Film Festival w Krakowie).

Co można o nim powiedzieć? W moim odczuciu jest to bardzo dobry film, dający do myślenia i skłaniający do zastanowienia się nad sobą. Myślę, że jego tematyka bardzo dobrze wpasowuje się w to forum (zresztą sam reżyser jest osobą wierzącą). Co więcej? Poświęćcie 5 minut swojego życia i obejrzyjcie: http://www.youtube.com/watch?v=qYgz7PGgrpo

Naprawdę warto!

Zachęcam do dyskusji na temat filmu.
03-12-2009 15:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dawid Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 380
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #2
 
No warto, warto.

Polecam. Jestem pod wrażeniem. Ciekawy pomysł, porządna realizacja... Można w ciągu tych pięciu minut przeżyć całe "katharsis" Duży uśmiech
26-12-2009 23:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Paulincia89-16 Offline
Dziecina Boża
****

Liczba postów: 301
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #3
 
I ja polecam Uśmiech


Mam pytanie czy można link i tekst zpożyczyć aby przekazać filmik dalej aby inni obejrzeli ??

[Obrazek: 19741350394a7b16dd0a31b.gif]
28-12-2009 05:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
mocarne Uśmiech

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
28-12-2009 11:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Interesujacy filmik Uśmiech

[Obrazek: mysz4.gif]
28-12-2009 18:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sdms Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 310
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #6
 
Paulincia89-16 napisał(a):Mam pytanie czy można link i tekst zpożyczyć aby przekazać filmik dalej aby inni obejrzeli ??
Po to jest upubliczniony na youtube, żeby każdy mógł go przekazywać dalej Uśmiech
29-12-2009 12:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów