Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje spotkanie z Jezusem
Autor Wiadomość
Kejti Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 77
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #1
Moje spotkanie z Jezusem
Pan Jezus staje na drodze życia każdego z nas.Podzielę się świadectwem,jak zbliżyłam się do Niego.
Od małego byłam uczona modlitwy,co niedzielę całą rodziną uczestniczyliśmy we Mszy św.,mama mówiła,że gdy będę miała jakieś trudności to,żebym zwracała się z tym do Matki Bożej-zawsze tą pomoc otrzymywałam (moja parafia jest pw Matki Boskiej Nieustającej Pomocy Uśmiech ).Często rozmawiałam z Panem Jezusem jak z przyjacielem,ale jako dziecko nie miałam takiej wiary.Bóg cię kocha,Bóg jest miłością- to były wtedy dla mnie tylko słowa.Dopiero w szkole średniej na rekolekcjach wielkopostnych,które prowadził ks.z przystanku Jezus zaczęłam bardziej poznawać Jezusa.Poprzez świadectwa młodych ludzi,radosny śpiew,słowa księdza zrozumiałam jak bardzo Bóg kocha człowieka,że On jest blisko każdego.Po tych rekolekcjach chciałam bardziej zbliżyć się do Boga,zaczęłam codziennie chodzić na Mszę,należałam do KSM,byłam na rekolekcjach,ale droga do Boga nie była łatwa,było dużo przeciwności,niepokoje na Mszy,przez które rezygnowałam z Eucharystii w tygodniu (różne myśli:"co ja tu robię tak często?po co?przecież ja..."itd.) szatan działał,ale Jezus zwyciężył w moim życiu!!! :jupi: .On nie pozwolił mi się oddalić,chciał mnie w kościele i nie dawał mi spokoju.W głębi duszy pragnęłam uczestniczyć w Eucharystii,mimo wszystkiego. Teraz też jest różnie,bo szatan nie śpi,ale mimo przeciwności nie poddaję się,Jezus stanął na drodze mojego życia i ciągle doświadczam Jego obecności a Eucharystia jest cudowną ucztą miłości,na którą zaprasza nas Pan- dlaczego rezygnować? Jezus pragnie każdego prowadzić przez życie,potrzeba tylko ufności i modlitwy a On zajmie się wszystkim.Modlitwa jest osobistym spootkaniem z Bogiem.Poprzez modlitwę doświadczyłam obecności Boga,już słowa "Bóg jest miłością" nie są tylko pustymi słowami. Chwała Panu za Jego miłość!
TRZYMAJCIE SIĘ PANA- warto! Przytulanie

Piszcie o swoim spotkaniu z Jezusem :wink:

Wpatrywać sięPanie, wTwe święteCiało, pragnę do końca moich dni,bo me serceCiebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.
Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje!

mój blog- zapraszam: http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/
09-12-2009 22:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paprotka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #2
Re: Moje spotkanie z Jezusem
Kejti napisał(a):Piszcie o swoim spotkaniu z Jezusem :wink:

Kejti,

Wielkie dzieki za Twoje swiadectwo, ja dorzuce kilka slow, ale pozniej. Uśmiech


Pozdrowienia z Canady,
lucynka
Uśmiech

[Obrazek: profile1.jpg]
10-12-2009 01:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kejti Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 77
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Moje spotkanie z Jezusem
Witam Uśmiech
Prawie 3 lata minęły od tego, kiedy dzieliłam się świadectwem mojego spotkania z Jezusem.
Dziś chcę tylko dopisać, że warto iść za Panem! Szczęśliwy
Od tego czasu moje życie zmieniło się, Pan poprowadził mnie na rekolekcje charyzmatyczne, trafiłam do Odnowy w Duchu Świętym, gdzie jestem ok.2 lata i się odnajduję służąc Panu tym, co od Niego otrzymałam.Przeszłam seminarium, podczas którego nauczyłam się dziękować Bogu, słuchac Go na modlitwie rozważając codziennie Jego Słowo.To był także czas, kiedy Pan pokazywał mi drogę życia.Teraz Pan uświęca mnie, prostuje ścieżki, prowadzi krok za krokiem ku wyznaczonemu celowiUśmiech
A więc do wszystkich szukających swojej drogi- szukajcie jej w Bogu, Pan chce prowadzić Nas, byśmy byli mężni i mocni w Nim i z radością świadczyli o Jego żywej obecnościUśmiech
Niech Was Pan błogosławi i niech Was strzeże! Uśmiech

Wpatrywać sięPanie, wTwe święteCiało, pragnę do końca moich dni,bo me serceCiebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.
Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje!

mój blog- zapraszam: http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/
11-12-2011 17:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów