Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
pawelpawel Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 0
Post: #16
 
Proś Jezusa, żeby pokazał Ci twoje talenty, dary którymi Cię obdarzył, żeby też Ci wskazał miejsce w którym będziesz mogła się pełni zrealizować za dwa dni jest zesłanie Ducha Świętego więc to idealna okazja do tego. Jeśli masz jakiegoś kapłana, u którego się częściej spowiadasz i jakoś Cię tam zna lepiej możesz go też poprosić o rozmowę na pewno Pan Bóg rzuci Ci przez niego jakieś światło na Twoje życie Uśmiech

POKÓJ I DOBRO
"Kto dużo prosi dużo otrzymuje, kto mało prosi mało otrzymuje" św. Tereska
20-05-2010 21:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #17
 
a może by się udać do poradni zawodowej? jakieś testy psychologiczne zrobić, jeśli nie znasz własnych umiejętności ani zainteresowań...

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
20-05-2010 21:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #18
 
Jeszce zdaje się masz czas Oczko - ja na swoje się zdecydowałam miesiąc przed maturą. I nie żałuję Oczko

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
20-05-2010 22:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ona17 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 92
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #19
 
Helloł Uśmiech

Mam problem...dalej nie wiem co chce robić w życiu....znacie może jakieś ciekawe strony internetowe z testami psychologicznym...może wtedy coś znajde...

prosze o pomoc
22-11-2010 23:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wojtek37 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 1,321
Dołączył: May 2005
Reputacja: 0
Post: #20
 
ona17 napisał(a):Helloł Uśmiech

Mam problem...dalej nie wiem co chce robić w życiu....znacie może jakieś ciekawe strony internetowe z testami psychologicznym...może wtedy coś znajde...

prosze o pomoc

Szukanie w internecie może być i owszem pomocne, ale polecam Ci z całego serca, modlitwę nieustanną w tej intencji, a do tego szukanie Woli Bożej względem Twej Osoby, we wspólnocie Kościoła, najlepiej byś miała kontakt ze stałym spowiednikiem, czy weszła do jakiejś wspólnoty działającej w KRzK.

"Bardzo mało modli się ten, co przywykł modlić się tylko wtedy, gdy klęczy".
Św. Jan Kasjan
23-11-2010 00:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bashca Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 835
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #21
 
ona17 napisał(a):Mam problem...dalej nie wiem co chce robić w życiu....znacie może jakieś ciekawe strony internetowe z testami psychologicznym...może wtedy coś znajde...

prosze o pomoc

Nie wiem a jak wielkiego miasta jesteś, ale może zorientuj sie czy nie ma czegoś takiego jak .. teraz nie wiem jak to sie fachowo nazywa, chyba "doradztwo personalne i zawodowe"...
w każdym razie wiem że u mnie w Poznaniu jest takie ogólno dostępne miejsce, gdzie można bezpłatnie zrobić sobie różne testy a propo właśnie tego jaki kierunek stuidiów byłby dla Ciebie dobry, zgodny z Twoja osobowością , zainteresowaniami itp, jest tam też pedagog z która można porozmawiać ona ma bieżący rozpis poszczególnych kierunków, co trzeba zdać żeby sie dostać itp.
Tak to jest u mnie , nie wiem jak u Ciebie Oczko

W bibliotece znalazłam tez sporo ciekawych poradników z podobnymi testami , ten akurat co robiłam to z książki " jak się uczyć szybko i skutecznie " Język

Warto pytać, szukać, pedagog czy psycholog za pewne będa takie rzeczy miały internet nie zawsze jest pewnym źródłem

"Dla niektórych ludzi twoje życie może być jedyną Biblią jaką przeczytają" Uśmiech
/W.J Toms/
23-11-2010 00:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kredka198 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 435
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #22
 
ona17
tak jak powiedziałWojtek37, duuużo modlitwy i rozeznania ... pamiętam ,e ja modliłam się już od 2klasy lo gdzie mam iść na studia.. w 3wpadłam trochę w panikę ...niby wiedziałam ,że chce być nauczycielką biologii...ale ostsecznie wyszło położnictwo i jestem w 100% zadowolona. Także odwagi! Szukaj i módl się! Bóg Ci pokaże!

a co testów..to trzeba trochę uważać.. najlepiej iść właśnie doporadni zawodowej i tam zrobią odpowiednii, na necie jest dużo świństw i z testu teściku może przejść niewinnie do innych rzeczy -wiem z autopsji

"uśmiechaj się także do Boga z miłością przyjmując Jego wole" - Św. Franciszek z Asyżu

"Just because a pregnancy may be unwanted doesn't mean that the baby is!"

"...I will walk on the water and You will catch my if I fall.."
24-11-2010 11:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ona17 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 92
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #23
 
Dzięki spróbuje waszych rad Uśmiech mam nadzieje że w końcu odnajdę swoją drogę....
25-11-2010 19:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dks111 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 0
Post: #24
RE: Studia...
jeśli nie wiesz, na jakie studia iść, zastanów się nad dziennikarstwem, to przyszłościowy kierunek, w ramach tego są różne specjalizacje, np. ekonomiczne, kulturalne, sportowe...

http://dziennikarstwo.warszawa.pl/
20-12-2014 21:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tesska Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 0
Post: #25
RE: Studia...
Studia dziś pracy nie gwarantują, ale trzeba wybrać takie które będą najbardziej przydatne. I nie iść tam, gdzie jest masówka np. kierunki humanistyczne.

Zapoznaj się z dieta 5 na 2
26-01-2015 14:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
WojtekS Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 0
Post: #26
RE: Studia...
Studia tylko kilkanaście lat temu gwarantowały zatrudnienie.

Tanie i wytrzymałe meble Trójmiasto || Profesjonalne wizualizacje 3d
15-03-2015 16:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów