Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rowery - nasze hobby
Autor Wiadomość
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #31
 
Gonzo napisał(a):Offca jak zawsze szybko odpisuje Razz
jak zawsze na posterunku

Czuj, czuj, czuwaj he he heh :diabelek:

Ooo macie autostradkę do ZG widzę :mrgreen: Piknie, piknie. Fajnie się pewnie rowerem jedzie. Szybko i komfortowo ;P

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
24-08-2005 23:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #32
 
austostrady to tam nie ma ale droga szybkiego ruchu jest i za pare lat moze bedzie nawet po dwa pasy w dwie strony Duży uśmiech :roll2:
24-08-2005 23:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aslan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #33
 
Offca napisał(a):Ooo macie autostradkę do ZG widzę Piknie, piknie. Fajnie się pewnie rowerem jedzie. Szybko i komfortowo

NIEE! to straszne, jezdzic po autostradach, drogach szybkiego ruchu na rowerze...kierowcy jesli juz hamują, to dlatego, zeby sobie masek krwią nie pobrudzić... chamstwo kierowców polskich nie za bardzo swiadczy o tym, ze 95% z nich to katolicyUśmiech

Wydoby? mnie z do?u zag?ady
i z ka?u?y b?ota,
a stopy moje postawi? na skale
i umocni? moje kroki.
I w?o?y? w moje usta ?piew nowy,
pie?? dla naszego Boga.
Ps. 40
24-08-2005 23:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #34
 
no niestety tak jest i u nas Smutny obok drogi szybkiego ruchu leci rowniez druga podzedna droga ale nie wiem czy tam kierowcy nie leca czesto nawet z wieksza predkoscia Smutny
coz taka jest polska rzeczywistosc Smutny
dlatego najlepsze do jazdy sa drogi asfaltowe gdzies w wiesjskich gminach albo po lasach Uśmiech
24-08-2005 23:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #35
 
Gonzo napisał(a):austostrady to tam nie ma ale droga szybkiego ruchu jest i za pare lat moze bedzie nawet po dwa pasy w dwie strony

No to na tej mapce coś kiepsko zaznaczyli, bo to mi wyglądało jak autostrada "A ileś tam" Duży uśmiech

Aslan napisał(a):NIEE! to straszne, jezdzic po autostradach, drogach szybkiego ruchu na rowerze...kierowcy jesli juz hamują, to dlatego, zeby sobie masek krwią nie pobrudzić... chamstwo kierowców polskich nie za bardzo swiadczy o tym, ze 95% z nich to katolicyUśmiech

Jest w tym i racja, ale naprawdę przyjemnie jeździ się po równej powierzchni. Można żagle rozwinąć... \Duży uśmiech/ Fakt, że jedynym dyskomfortem są pędzące samochody.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
24-08-2005 23:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aslan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #36
 
vide- suwalszczyzna. przez 5 dni wloczegi spotkalismy moze 5 samochodow na polnych- lesnych sciezkach...

Wydoby? mnie z do?u zag?ady
i z ka?u?y b?ota,
a stopy moje postawi? na skale
i umocni? moje kroki.
I w?o?y? w moje usta ?piew nowy,
pie?? dla naszego Boga.
Ps. 40
24-08-2005 23:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ajfen Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #37
 
Ja również jestem maniakiem rowerków. Niedawno przejechałem swój pierwszy tysiąc kilometrów, a mój rower zaczął kadencję 19 kwietnia 2005, czyli tego dnia, którego wybrano Benedykta XVI na Stolicę Piotrową.

Przez u?miech do Boga :-):-):-) <><
26-08-2005 00:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aydamusek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 91
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #38
 
Hehe, rowerkiem z poznanai do Sulechowa to jednak kawłek Uśmiech Ale wcale nei tak dalego.

[center]www.aydam.org - Serwis i Forum dla Ciebie [you][/center]
[list]JP II
Benedykt XVI
Teologia
Sekty
Poezja
Czytelnia
Rower
Kulinaria
Inne[/list:u]
12-09-2005 07:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
msg Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,107
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #39
 
A ja powróciłem do starego nałogu, prawie 10 lat na rower nie wsiadłem, ale od ostatniego czwartku zrobiłem już ponad 100 km i jakoś nic mnie nie boli Uśmiech), a kiedys to tyle robilo sie w jeden dzien...

Nie ga? dopóki nie zbadasz, najpierw si? zastanów, a potem czy? wyrzuty,
Nie odpowiadaj, dopóki nie wys?uchasz, a w ?rodek s?ów nie wpadaj,
Nie wad? si? o rzecz, która ci nie jest konieczna, i nie mieszaj si? do sporu grzeszników!
Dziecko, nie bierz na siebie zbyt wielu spraw, bo je?li b?dziesz je mno?y?, nie b?dziesz bez winy.
I cho?by? p?dzi?, nie dop?dzisz, a uciekaj?c, nie umkniesz.

[Syr 11, 7-10]
12-09-2005 08:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aydamusek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 91
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #40
 
Ja mialem mniej wiecej 7 letią przerwę. W końcu w tym roku miałem możliwosc kupić znów rower, a że mieszkam w nowym mieście, amm co wiedzać Uśmiech

[center]www.aydam.org - Serwis i Forum dla Ciebie [you][/center]
[list]JP II
Benedykt XVI
Teologia
Sekty
Poezja
Czytelnia
Rower
Kulinaria
Inne[/list:u]
12-09-2005 08:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
msg Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,107
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #41
 
ja z kolei zaczalem zwiedziac okolice mojego miasta i nawet nie sadzilem ze jest tam az tak ladnie i tyle ciekawych tras rowerowych jest zrobionych, no ale tak to jest: cudze chwalicie a swego nie znacie Uśmiech

Nie ga? dopóki nie zbadasz, najpierw si? zastanów, a potem czy? wyrzuty,
Nie odpowiadaj, dopóki nie wys?uchasz, a w ?rodek s?ów nie wpadaj,
Nie wad? si? o rzecz, która ci nie jest konieczna, i nie mieszaj si? do sporu grzeszników!
Dziecko, nie bierz na siebie zbyt wielu spraw, bo je?li b?dziesz je mno?y?, nie b?dziesz bez winy.
I cho?by? p?dzi?, nie dop?dzisz, a uciekaj?c, nie umkniesz.

[Syr 11, 7-10]
12-09-2005 09:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #42
 
a dzis Tour de Pologne finiszuje w Olsztynie Uśmiech
ej miejscowi dlaczego nie widze Was w TV Duży uśmiech :roll2: :?:
13-09-2005 16:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #43
 
Ja tam jestem trochę zła na te Tour De Pologne, bo w ogóle przez to do miasta nie można się dostać. Od 6.30 rano zamknęli wszystkie główne ulice w centrum :/
Dlatego nie oglądam, gdyż siostra mi telewizor z pokoj zabrała do siebie, a poza tym za rok se obejrzę :mrgreen:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
13-09-2005 17:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #44
 
A ja od kąd zacząłem w tym roku po raz pierwszy z Gregoriano na rowerki jeździć, to sam się zdziwiłem, że w okolicy Sulechowa mamy takie górki, aby nie powiedzieć wręcz górskie drogi rowerowe Szczęśliwy No może trochę przesadziłem (Sulechów to nie Karpacz), ale dopiero wyjazdy z Gregoriano pokazały mi bardzo ciekawe "górskie" tereny leśne w okolicy, choć dziesiątki razy przejeżdżałem 50 metrów nieopodal, w zupełnej nieświadomości, jakie mogą być lasy kilkadziesiąt metrów dalej od drogi, którą często sobie wcześniej jeździłem.

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
13-09-2005 23:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #45
 
MAM PROŚBE DO WSZYSTKICH CHETNYCH: JESLI KTOŚ CHCE POMÓC PRZY ORGANIZACJI ZAWODÓW ROWEROWYCH W SULECHOWIE JAKO WOLONTARIUSZ PILNUJACY TRASĘ PRZEJAZDU DZIECI TO PROSZĘ O KONTAKT DO MNIE NA PRIV!!!!! :wink:

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
14-09-2005 16:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów