Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuba Wojewódzki
Autor Wiadomość
Marta Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 103
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #16
 
sant napisał(a):Powiem tak - oglądałem kiedyś, kawałek. Byłem zdegustowany.

No nie wiem jak Ty, ale ja potrzebuję trochę bardziej niż po kawałku zapoznać sie z czymś, żeby stwierdzić, na ile mi to pasuje, a na ile nie.

omyk napisał(a):Ale czy naprawdę muszę w imię jakiejś idiotycznej poprawności przyklaskiwać działaniom osoby, która otwarcie występuje przeciwko mnie? I dlaczego ta poprawność ma być zawsze jednostronna?


Nie musisz, nikt Cie nie zmusza, nie wiem, o co te żale...

Ja oglądam program Wojewódzkiego i podoba mi się. Fakt, nie zawsze sie z nim zgadzam i pewne jego kontrowersyjnosci gdzies tam wykraczaja poza moje wyczucie, ale generalnie doceniam sposoby, w jaki zestawia postaci swoich gosci (na zasadzie kontrastów), jego rozmowy uważam za dużo dojrzalsze i ciekawsze niż we wczesniejszych sezonach programu a i sam Kuba chyba troche spuscił z tonu jesli chodzi o szokowanie słowne i chyba bardziej przygotowuje sie do programów i przemysliwuje pytania, tak aby rozmowa była barwna. Przysłuchuję się tym rozmowom z dosc duzą ciekawoscia.
05-01-2010 19:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #17
 
Żadne żale. Nie wiem, po co ta ironia.
Kto mnie zmusza? Oczywiście, nikt wprost nie zmusza, ale jak tylko ktoś napisze o tym, że Wojewódzki ma u niego bana, to odzywają się głosy wielce oburzonych. Cóż, a czy to nie Wojewódzki najpierw banuje Kościół? Heh...

[ Dodano: Wto 05 Sty, 2010 21:40 ]
Acha, i co do kawałka... byłam kiedyś niemałą fanką Wojewódzkiego, co przyznaję z niemałym zażenowaniem. Oglądałam dużo więcej, niż jeden tylko kawałek. Pamiętam go zresztą jeszcze z Idola. Pamiętam, jak "Kuba Wojewódzki" dopiero wchodził na anteny Polsatu.
Obecnie od dawna nie oglądam.

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
05-01-2010 22:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #18
 
Marta napisał(a):Ja oglądam program Wojewódzkiego i podoba mi się.
Gratulacje i....powodzenia. Teraz rozumiem twoje stanowisko w innym wątku.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
05-01-2010 22:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aleksab Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 530
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #19
 
TOMASZ32-SANCTI napisał(a):To, że pan Kuba Wojewódzki prowadzi inny program to wcale nie oznacza, że można go usprawiedliwiać , bronić przed negatywnym zachowaniem z innego programu. Człowiek który wie jak ma się zachować to zachowuje się wszędzie w sposób właściwy, taki, który nie wprowadza nismaku wśród ludzi oglądających lub występujących w programie. Oczywiście nie można go w jakiś sposób skreślać czy potępiać, ale też nie można go traktować jako kogoś, kogo trzeba uznawać.

Tomaszu , ja rozumiem , ale strasznie nie spodobało mi się pdejście Wojtka , Kuba wojewódzki jest osobą medialną która w jakiś sposób musi wykreowac swoją postać .
Wojtek mowi ze u niego ma bana a czy wie on jaki jest on po za szklanym ekranem ?
Ja go nie pochwalam ale i nie potępiam nie znam go, nie wiem jaki jest prywatnie wiec nie przyklejam etykietki

"Światłość Chrystusa musi być głoszona, musi dotrzeć do wszystkich, aby przez Ewangelię światło padło na życie ludzi, aby zrozumieli jego sens i umieli je przeżywać w nadziei, która rodzi pokój i głęboką radość."

X Franciszek Blachnicki

"Życie to ostry miecz, na którym Bóg napisał: Walcz, Kochaj, Cierp "
06-01-2010 00:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #20
 
Ale Aleksab, przecież Jakub W. nie ma u Wojtka bana personalnie, nie za to, kim jest w życiu osobistym, ale właśnie to ta medialna kreacja zasługuje na bana.
Życia osobistego pana Jakuba raczej nikt tu nie oceniał Uśmiech Nie jesteśmy od tego.

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
06-01-2010 00:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wojtek37 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 1,321
Dołączył: May 2005
Reputacja: 0
Post: #21
 
Marta napisał(a):No nie wiem jak Ty, ale ja potrzebuję trochę bardziej niż po kawałku zapoznać sie z czymś, żeby stwierdzić, na ile mi to pasuje, a na ile nie.

No ale na podstawie jednego "kawałka" jasno określiłaś się co do pana Cejrowskiego - czyżby moralność Kalego.... Oczko

Jednak miałem rację..... :jupi:

"Bardzo mało modli się ten, co przywykł modlić się tylko wtedy, gdy klęczy".
Św. Jan Kasjan
06-01-2010 11:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #22
 
omyk napisał(a):Ale Aleksab, przecież Jakub W. nie ma u Wojtka bana personalnie, nie za to, kim jest w życiu osobistym, ale właśnie to ta medialna kreacja zasługuje na bana.
Życia osobistego pana Jakuba raczej nikt tu nie oceniał Uśmiech Nie jesteśmy od tego.

Dokładnie tak.

Nikt nie ocenia tutaj człowieka za to kim jest na codzień po za pracą, chociaż jakby zachowywał się w jakiś sposób negatywnie to spodziewam się, że jak na osobę medialną to też prasa szybko by to wychwyciła i uwzględniała w artykułach.
Negatywne zachowania należy w jakiś sposób pietnować i pokazywać, że sa niesmaczne, że pokazują zły przykład innym.
Nie oznacza to jednak, że od razu człowieka sie w ten sposób potepia, czy neguje, żę odsuwa się go na półkę z tymi złymi. My nie jesteśmy od osądzania ludzi i potepiania ich. Od tego jest Bóg. Zwracamy tylko uwagę na te negatywne zachowania które budzą często kontrowersje, które mogą szkodzić innym, ale też wyrażamy własną opinię a nie stawiamy konkretne wnioski : "ten jest zły więc trzeba go potępić, znegować, nie ma dla niego miejsca w społeczeństwie bo na estradzie, w tv czy gdzieś tam indziej robi to czy to" Nie tędy droga. Każdy ma swoje miejsce i też nawet jak tworzy swój image estradowy, telewizyjny czy też medialny to jest człowiekiem, któremu należy się szacunek, zarówno względem osoby jak i pracy, którą wykonuje. A to, że zachowuje się podczas programu w sposób niewłaściwy - to właśnie opinia publiczna może oceniać i krytykować, bo jakby nie patrzeć - to jest wizerunek publiczny i też ma często wpływ na innych. Tak jak było w przypadku Madonny.

Tak więc spodziewam się, że nikt tutaj nie ocenia pana K.Wojewódzkiego w jakiś zły sposób. Podjęta jest tylko sama krytyka zachowania podczas konkretnego programu a to opinii publicznej raczej wolno robić. Faktem jest, że jeśli ktoś ni chce go oglądać to może przestawić na inny kanał tv, ale jest wielu ludzi, w tym młodych, którzy lubią rozrywkę a takie zachowanie może być przez takich młodych ludzi bardzo szybko przejęte i uznane za cos dobrego a tak naprawdę nie jest ono przecież właściwe.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
06-01-2010 14:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Wojtek37 napisał(a):No ale na podstawie jednego "kawałka" jasno określiłaś się co do pana Cejrowskiego - czyżby moralność Kalego.... Oczko
Odnoszę dokładnie takie samo wrażenie.

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
06-01-2010 16:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aleksab Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 530
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #24
 
Wojtek37 napisał(a):czyżby moralność Kalego....

chyba koleżanko ..............

"Światłość Chrystusa musi być głoszona, musi dotrzeć do wszystkich, aby przez Ewangelię światło padło na życie ludzi, aby zrozumieli jego sens i umieli je przeżywać w nadziei, która rodzi pokój i głęboką radość."

X Franciszek Blachnicki

"Życie to ostry miecz, na którym Bóg napisał: Walcz, Kochaj, Cierp "
06-01-2010 16:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marta Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 103
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #25
 
aleksab napisał(a):
Wojtek37 napisał(a):czyżby moralność Kalego....

chyba koleżanko ..............

Nie aleksab, Kalego wlasnie- chodzi o "jak ktoś Kalemu ukradnie krowę to źle, ale jak Kali komuś ukradnie- to dobrze".

sant napisał(a):
Marta napisał(a):Ja oglądam program Wojewódzkiego i podoba mi się.
Gratulacje i....powodzenia.

Dziękuję, wzajemnie.

Wojtek37 napisał(a):
Marta napisał(a):No nie wiem jak Ty, ale ja potrzebuję trochę bardziej niż po kawałku zapoznać sie z czymś, żeby stwierdzić, na ile mi to pasuje, a na ile nie.

No ale na podstawie jednego "kawałka" jasno określiłaś się co do pana Cejrowskiego - czyżby moralność Kalego.... Oczko

Jednak miałem rację..... :jupi:

Nie zmęcz się tylko z tego skakania z tej radości i satysfakcji dziwnie zresztą pojętych.

Cejrowski wielokrotnie dawał upust swojemu "oryginalnemu" rozumieniu katolicyzmu, a tamta wypowiedz przelała w moim odczuciu czarę goryczy. Wiec nie oceniam na podstawie "kawałka".

Mysle, Wojtku37 i sant, że doszlismy do poziomu rozmowy, w ktorym czegokolwiek nie powiem, zostanie to uzyte przeciwko mnie, tylko dlatego, ze uwazam w tych dwóch tematach inaczej niz Wy. Mysle wiec, ze chyba nie bede z Wami wiecej dyskutowac, bo to jest bicie piany i nic poza tym, zaczyna mi być szkoda czasu. ktos musi odpusic, skoro celu tych rozmow nie widać...
06-01-2010 17:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aleksab Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 530
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #26
 
Marta napisał(a):"jak ktoś Kalemu ukradnie krowę to źle, ale jak Kali komuś ukradnie- to dobrze".

sory ja przeczytałam kolego zamiast kalego :lol2: :lol2: xD

"Światłość Chrystusa musi być głoszona, musi dotrzeć do wszystkich, aby przez Ewangelię światło padło na życie ludzi, aby zrozumieli jego sens i umieli je przeżywać w nadziei, która rodzi pokój i głęboką radość."

X Franciszek Blachnicki

"Życie to ostry miecz, na którym Bóg napisał: Walcz, Kochaj, Cierp "
06-01-2010 17:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #27
 
Marta napisał(a):Mysle, Wojtku37 i sant, że doszlismy do poziomu rozmowy, w ktorym czegokolwiek nie powiem, zostanie to uzyte przeciwko mnie, tylko dlatego, ze uwazam w tych dwóch tematach inaczej niz Wy
Czy możesz wyjaśnić co takiego uważam innego w tych dwóch tematach? Ja myslę że obaj z Wojtkiem mamy rozbieżne zdania np na temat Cejrowskiego. Nie wiem czy zauważyłaś, że ani razu go nie broniłem. Dyskutowałem z tobą na temat kultury i katolicyzmu.
Natomiast jeśli chodzi o p. Wojewódzkiego - owszem z Wojtkiem się zgadzamy. Również z Omyk, Inkym czy Tomaszem. Myslę że i Aleksab po wyjaśnieniach, by się z nami zgodziła. Ponieważ są pewne spójne wartości dla katolików mimo niejednokrotnych różnic. Osądzasz nas i troszkę krzywdzisz swoich kontrdyskutantów.
Dlatego uważam, że zbyt pochopnie napisałaś powyższy post.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
06-01-2010 22:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wojtek37 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 1,321
Dołączył: May 2005
Reputacja: 0
Post: #28
 
Marta napisał(a):Cejrowski wielokrotnie dawał upust swojemu "oryginalnemu" rozumieniu katolicyzmu, a tamta wypowiedz przelała w moim odczuciu czarę goryczy. Wiec nie oceniam na podstawie "kawałka".

Reasumując, więc uważasz, że pan Cejrowski, jako uznający się za praktykującego Katolika, nie może, czy wręcz nie ma prawa tak , określać swej tożsamości, jako człowieka przyznającego się do Boga?.

"Bardzo mało modli się ten, co przywykł modlić się tylko wtedy, gdy klęczy".
Św. Jan Kasjan
06-01-2010 22:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aleksab Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 530
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #29
 
sant napisał(a):Myslę że i Aleksab po wyjaśnieniach, by się z nami zgodziła. Ponieważ są pewne spójne wartości dla katolików mimo niejednokrotnych różnic..

No i zgadzam się z wami xD
Wartości trzeba bronić , ale tak jak pisałam w tym temacie, nie niszcząc wartości i godności drugiego człowieka który te wartości łamie. Oczko
Ponieważ moje powyższe posty nie popierały działania i zachowania kuby ale jego człowieczeństwa . :mrgreen:
06-01-2010 23:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
milenahajduk Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 0
Post: #30
RE: Kuba Wojewódzki
Wątek stary jak świat , ale....mam wrażenie,że się panu Kubie ostatnio ciut żarty już kończą.

http://centrum-tonerow.pl - Tonery Dell
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-08-2015 06:57 przez milenahajduk.)
28-08-2015 16:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów