Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
postęp po szwedzku
Autor Wiadomość
kasiaa Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 80
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #1
postęp po szwedzku
obejrzałam dopiero niedawno ten reportaż i cały czas ciężko mi ochłonąć. Czy to Polska jest zacofanym krajem czy z tą szwecją jest nie całkiem dobrze

http://www.youtube.com/watch?v=EFIwFnrNX1M

Ciekawa jestem waszych opinii

Jak Pan Bóg chce kogo? ukara?
to mu najpierw rozum odbiera
05-01-2010 15:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bremes Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 139
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #2
 
Kolejny przykład, jak państwo niszczy ludzi. Niszczenie rodziny postępuje na całym świecie, ponieważ politykom jest to na rękę.

<cenzura> Tutaj był link do bardzo pouczającego i głębokiego tekstu, niestety nie zgadzał się z jedynie słuszną prawdą i musiał zostać usunięty.
10-01-2010 01:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #3
 
Dlatego trzeba bronić wartości chrześcijańskich w naszym kraju, szczególnie tych, które ukazują rodzinę jako ważny symbol chrześcijaństwa, jako coś, co zostało uświęcone przez Boga i czego należy bronić.
Bez ochrony rodziny ze strony samego społeczeństwa grozi nam tosamo co w Szwecji czy w innych krajach.

Rodzina stanowi świętość, szczególnie gdy został zawarty związek sakramentalny - należy go bronić nie tylko przed rozbiciem, ale także przed każdą formą jego niszczenia, także przed odbieraniem rodzicom dzieci, które nigdzie indziej nie będą normalnie się wychowywały jak tylko we włąsnej rodzinie, chyba, że sama rodzina nie jest w stanie z różnych powodów wychowywać dzieci : patologia czy inne powody, które rzeczywiście stanowią zagrożenie dla dalszego rozwoju dziecka. Natomiast stan majątkowy rodziny nigdy nie powinien wpływać na takie decyzje o odebraniu dziecka rodzicom. Rodzinie należy pomagać a nie ją niszczyć po przez rozwalanie więzi rodzinnych między rodzicami a dziećmi.

Te wszystkie chore sytuacje, które maja miejsce w Szwecji są przykładem tylko na to, jak ten kraj wyniszcza sam siebie od środka. Cywilizacja śmierci zbiera swoje żniwo. Oby w naszym kraju nie było na takie postępowanie miejsca. Trzeba sie naprawde o to głęboko modlić. Szatan rozwala to co łączy człowieka z Bogiem i Boga z człowiekiem. Rodzina jest tą grupą, która jest uświęcona i dlatego jest tak bardzo atakowana.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
10-01-2010 03:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #4
 
Zgroza.

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
10-01-2010 19:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Polsko...

zaczyna się od usuwania krzyży...

kończy się na "modelu szwedzkim"...

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
03-08-2010 22:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MSA Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #6
 
Chwała Bogu, Szwecję szlag trafi, bo musi. To obecnie najbardziej socjalistyczne państwo świata i oby padło jak najszybciej.
A niech sobie robią co chcą, i oby tak dalej robili, ja jestem za! Ale przenoszenie tego na nasz rodzimy grunt wywołuje u mnie chęć posiadania broni.
12-08-2010 10:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów