Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
kasiek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 54
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #1
Kasiek
Kasiek wita Was w tym cudownym dniu.
Kilkoro pewnie mnie kojarzy. Studiuję sobie prawo na czwartym już roku, lubię mecze, kocham Real Madryt i książki. I koty. Rozkochana jestem w pielgrzymowaniu pieszym.
Nie umiem żyć bez muzyki. Uśmiech

Wierzę, że droga, którą idę,
Jest Panie jedną z Twoich dróg.
Zamykam oczy, żeby widzieć,
Otwieram serce na Twój cud.
Do Ciebie wołam w trudną chwilę
Ufam Ci kiedy ziemia drży,
16-01-2010 13:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #2
 
Witaj Kasiu. Cieszę się, że się pojawiłaś. Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej.
Zapraszam do dyskuji i udzielania się na forum oraz serwisie. Szczęśliwy

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
16-01-2010 14:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Kasiu, witamy Cię serdecznie, miłego pisania Uśmiech

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
17-01-2010 10:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magdzik Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 221
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #4
 
Kasiek, gdzieś ty sie podziewała? Duży uśmiech witaj, bratnia, Realowa duszo Uśmiech

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever.
Lance Armstrong
17-01-2010 14:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Paulincia89-16 Offline
Dziecina Boża
****

Liczba postów: 301
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #5
 
Witaj Uśmiech

[Obrazek: 19741350394a7b16dd0a31b.gif]
18-01-2010 17:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kasiek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 54
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #6
 
nie wiem gdzie zaginełam.
Magdziek jak emocje po Mundialu?
Ja jestem oszołomiona. Serce mi pęka z nadmiaru szczęścia Uśmiech


Witam wszystkich raz jeszcze Uśmiech

Wierzę, że droga, którą idę,
Jest Panie jedną z Twoich dróg.
Zamykam oczy, żeby widzieć,
Otwieram serce na Twój cud.
Do Ciebie wołam w trudną chwilę
Ufam Ci kiedy ziemia drży,
25-07-2010 16:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bashca Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 835
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #7
 
hej Kaśku, fajnie że jesteś Uśmiech

A powiedz mi , jakiej muzyki słuchasz? ja też poniekąd jestem od niej uzależniona Duży uśmiech

"Dla niektórych ludzi twoje życie może być jedyną Biblią jaką przeczytają" Uśmiech
/W.J Toms/
25-07-2010 16:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kasiek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 54
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #8
 
dużo hiszpańskiej(jak na hiszpanofila przystało), poważną lubię, muzykę religijną, ostatnio słucham starych, ale jarych polskich przebojów. Po tym jak na praktykach słuchałam jak nucono Fogga.

a zresztą zobacz sama Uśmiech http://www.lastfm.pl/user/kate-mc

Wierzę, że droga, którą idę,
Jest Panie jedną z Twoich dróg.
Zamykam oczy, żeby widzieć,
Otwieram serce na Twój cud.
Do Ciebie wołam w trudną chwilę
Ufam Ci kiedy ziemia drży,
25-07-2010 17:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bashca Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 835
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #9
 
kasiek napisał(a):dużo hiszpańskiej(jak na hiszpanofila przystało),
Hiszpańskiej ze względu na język , czy faktycznie taka muzyke latino lubisz?
kasiek napisał(a):poważną lubię, muzykę religijną, ostatnio słucham starych, ale jarych polskich przebojów. Po tym jak na praktykach słuchałam jak nucono Fogga.
No poważna tez lubię.. zwłaszcza po tym jak do szkoły muzycznej juz nie chodzę.. często do niej wracam . Oststnio chopina słucham nałogowo wręcz, może przez rok chopinowski na nowo go odkryłam, nie wiem. walzt a moll uwielbiam, preludie e molll
z tym walcem a moll to było tak że sama poszłam do biblioteki w mojej starej szkole nuty skserować, żeby sie nauczyć. potem mój młodszy brat sie dobrał do tych kserówek , tez sie nauczył i ciągle grał i w domu mieli go juz dosyć :mrgreen: zagrał kiedyś tak o na lekcji swojej nauczycielce i potem wzieła ten utwór dla niego na egzamin końcowy;p
walc h- moll tez jest piękny Uśmiech walc cis moll poezja Uśmiech zwłaszcza motyw od 0:48. O etiudzie rewolucyjnej szopena to juz wogóle nie będe wspomiac Język
Wogóle ja zawsze takie molowe klimaty lubiłam. A ten walc a moll polecam dla tych którzy umieją co niecoś na pianinie i chcieliby sie za chopina zabrać Uśmiech, naprawde nie jest trudny jak sie wydaje, mój brat go w czwartej klasie grał. Jak ktos chce mogę mu nuty zeskanować i pocztą przesłać Uśmiech

Fogga tez lubie słuchać, zwłaszcza "ta ostatnia niedziela" ale to chyba przez reklamę jakichś kredytów poznałam piosenke, a co za tym poszło jego twórczość :mrgreen:
Jeśli chodzi o stara muzyke to tez bardzo lubie zwłaszcza stare teledyski oglądać. np ten z lat 60 "I Ty będziesz moja panią " Marka Grechuty akurat to video jest z lat 60. Kaczmarskiego lubie słuchać, to taki sentyment pozostał z lat harcerskich. Wybiórczo piosenki SDM`u ale tylko wybiurczo np Niepokój happysad słucham, hey, Anny Marii Jopek sporo słucham poza tym niektóre piosenki polskiej sceny muzycznej, ale tych jest raczej mało.lubie posłuchać polskich młodych talentów np Georginię Tarasiuk jej późniejsze piosenki też wpadaja mi w ucho Uśmiech

Muzyke latino bardzo lubię, sama tańcze trochę salsę cubana i bachatę. Przykładowa bachatowa piosenka i salsowa akurat ta salsowa piosenka to hiszpańskie " fragilidad" Stinga Uśmiech
jeszcze mam cała liste moich ulubionych piosenek religijnych, ale to tutaj znajdziesz Uśmiech
i jeszcze a propo mojej ulubionej muzyki http://forum.e-sancti.net/viewtopic.php?t=5607

Miało wyjśc krótko , a wyszło długo, no cóż Duży uśmiech

"Dla niektórych ludzi twoje życie może być jedyną Biblią jaką przeczytają" Uśmiech
/W.J Toms/
25-07-2010 18:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kasiek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 54
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #10
 
bashca napisał(a):szpańskiej ze względu na język , czy faktycznie taka muzyke latino lubisz?
zarówno ze względu na język(na wolnym czasie dla usprawnienia, lubię sobie potłumaczyć i ni eukrywam, że lubię brzmienie języka) a muzyka to nie tylko latino, różne gatunki hiszpańskie.


to chyba dobrze, ze dłużej Uśmiech

jeśli chodzi o muzykę poważną jestem zdecydowaną fanką Bacha, Jego muzyka jakos najbardziej do mnie przemawia. A poza tym(i też w hiszpańsko realowych klimatach) cudowny Placido, mogę Go słuchać non stop. Moje gusta muzyczne są raczej centrowe, nie przepadam na dłuższą metę za ostrą muzyką, takim bardziej waleniem niż graniem.

Basiu załóż sobie konto na laście ileż ja dzięki temu utworów odkryłam Uśmiech

Wierzę, że droga, którą idę,
Jest Panie jedną z Twoich dróg.
Zamykam oczy, żeby widzieć,
Otwieram serce na Twój cud.
Do Ciebie wołam w trudną chwilę
Ufam Ci kiedy ziemia drży,
25-07-2010 19:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magdzik Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 221
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #11
 
Kasiek, ja przeszczęśliwa Duży uśmiech

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever.
Lance Armstrong
26-07-2010 23:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kasiek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 54
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #12
 
nawet w obliczu pewnych roszad personalnych, które sen z oczu mi spędzają i o krokodyle łzy przyprawiają? buuuu

Wierzę, że droga, którą idę,
Jest Panie jedną z Twoich dróg.
Zamykam oczy, żeby widzieć,
Otwieram serce na Twój cud.
Do Ciebie wołam w trudną chwilę
Ufam Ci kiedy ziemia drży,
27-07-2010 10:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magdzik Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 221
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #13
 
Ehh, niestety, szkoda mi Raula

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever.
Lance Armstrong
27-07-2010 13:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kasiek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 54
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #14
 
Naprawdę.... szkoda tyle tal i do jakiegoś klubu.... takiego no co tu mówić, takiego sobie :|

Wierzę, że droga, którą idę,
Jest Panie jedną z Twoich dróg.
Zamykam oczy, żeby widzieć,
Otwieram serce na Twój cud.
Do Ciebie wołam w trudną chwilę
Ufam Ci kiedy ziemia drży,
28-07-2010 13:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
siloam Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 173
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #15
 
Lubicie muzykę latynoamerykańską widzę, to proszę. Polifonia prosto z redukcji paragwajskich: http://www.4shared.com/dir/_UJsx_61/Musi...icana.html

Aby odsłuchać wystarczy kliknąć na strzałkę.

:-({|=

Objawienia uznane przez Kościół katolicki: Objawienia.info
03-08-2010 20:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów