Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Lefebryzm i lefebryści
Autor Wiadomość
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #46
 
Katolik napisał(a):Kieruję się TYLKO prawdą objawioną a tą jest Nieomylne Nauczanie Kościoła, czyli Magisterium.

Tak to już wiemy, tylko dla Ciebie Magisterium jest ale nie w Kościele Katolickim, bynajmniej nie w tym po Vaticanum Secundum. Dalej wyglądającą tak dyskusję w twoim wykonaniu będe kasował. Przypomina mi to tzw. fakt prasowy: kłam, kłam aż stanie się prawdą.... Wybacz mamy dyskutować a nie "rzuicać" jakieś zdania!

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
02-05-2005 21:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #47
 
Katolik napisał(a):Kieruję się TYLKO prawdą objawioną a tą jest Nieomylne Nauczanie Kościoła, czyli Magisterium.

A ty przedstawiasz się jako członek bractwa, które zostało ekskomunikowane.
Zatem - kpisz, czu o drogę pytasz ??
02-05-2005 22:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Katolik Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 148
Dołączył: Apr 2005
Reputacja: 0
Post: #48
 
Gregoriano napisał(a):
Katolik napisał(a):Kieruję się TYLKO prawdą objawioną a tą jest Nieomylne Nauczanie Kościoła, czyli Magisterium.

Tak to już wiemy, tylko dla Ciebie Magisterium jest ale nie w Kościele Katolickim, bynajmniej nie w tym po Vaticanum Secundum. Dalej wyglądającą tak dyskusję w twoim wykonaniu będe kasował. Przypomina mi to tzw. fakt prasowy: kłam, kłam aż stanie się prawdą.... Wybacz mamy dyskutować a nie "rzuicać" jakieś zdania!
Magisterium to przede wszystkim dogmaty. Ostatni dogmat został ogłoszony w 1950 r na okolicznośc ogłoszenia Dogmatu o Wniebowzięciu Najświętszej Maryi Panny.
SW II nie ogłosił żadnego dogmatu, więc nie kazał wierzyć w nic nowego.

Wierz? tylko w prawdy objawione. Bez wiary nie mo?na podoba? si? Bogu
02-05-2005 22:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #49
 
Katolik napisał(a):Magisterium to przede wszystkim dogmaty. Ostatni dogmat został ogłoszony w 1950 r na okolicznośc ogłoszenia Dogmatu o Wniebowzięciu Najświętszej Maryi Panny.
SW II nie ogłosił żadnego dogmatu, więc nie kazał wierzyć w nic nowego.

Nie mydl oczu ludziom! Nie będe tego komentował /jestem połamany ale poświęciłem się......heheh/ i ostatni raz przypominam: kończymy "odbijanie piłeczki". "Katolik" będe kasował takie wypowiedzi więc zakończmy dyskusje, już wszystko wiemy!!!!!

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
02-05-2005 22:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów