Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tyskie Wieczory Uwielbienia
Autor Wiadomość
aleksab Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 530
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #1
Tyskie Wieczory Uwielbienia
Kochani chciałam was zachęcić do udziału w kolejnym już Tyskim Wieczorze Uwielbienia.
Najbliższy Wieczór będzie miał miejsce 13 Lutego 2010 roku.

Plan zamieszczony na stronie Centrum Duchowości Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Katowickiej przy parafii pw. bł. Karoliny Kózkówny w Tychach które ten którego diakonia modlitwy organizuje ten wieczór wygląda tak :

Plan czuwania:

1815 - Eucharystia
ok. 1915 - czuwanie modlitewne
- modlitwa uwielbienia
- modlitwa o uzdrowienie (za chorych)
ok. 2130 - Apel Jasnogórski

Teraz trochę mojego komentarza , z góry uprzedzam że podana godzina zakończenia 21:30 w praktyce się nie sprawdza ponieważ apel jest koło 22 - 22:15.
W sumie to wychodzi modlitwa uzdrowienia , ponieważ modlitwa uwielbienia jest to jakieś 15 minut na zakończenie Tyskiego.
Uważam ze na prawdę warto po raz pierwszy na Tyskim byłam w listopadzie i jeżeli pan Bóg da pojadę i teraz pomimo tego że następnego dnia wyjeżdżam na rekolekcje xD
Zapraszam bo na prawdę Warto !!!
19-01-2010 20:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Szkoda, że to tak daleko.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
19-01-2010 20:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dawid Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 380
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #3
 
Już się bałem, że koncern browarów zmienił branżę xD

[Obrazek: zadowolony_user_sancti.jpg]
20-01-2010 17:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów