Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #1
Wywiady
Nasz portal się rozwija i cały czas przybywa wiele ciekawych artykułów oraz nowych stron współpracujących. Jednak aby móc się rozwijać potrzeba nam także własnych materiałów : artykułów, wywiadów, fotoreportaży. Narazie nie mamy ich zbyt wiele, więc trzeba by było to troszkę nadrobić. Ten temat dotyczyć będzie wywiadów z różnymi ciekawymi osobami. Każdy może się włączyć w tworzenie naszego portalu, każdy może mieć swój udział w rozwoju portalu. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby się włączyć do tworzenia, którzy mają ciekawe pomysły, troche czasu aby poukładac troche pytań do wywiadów, względnie osoby, które mają kontakt z ciekawymi osobami, z którymi można by wywiady przeprowadzać.

Można w tym temacie przedstawiać swoje propozycje takich ciekawych osób, można zamieszczać też swoje propozycje odośnie pytań do wywiadów. Każdy może przedstawiać też osoby, z którymi można by przeprowadzić ciekawy wywiad - z którymi osobami chchielibyście aby takie wywiady przeprowadzać.
Może będa tez osoby, które pomoga nam w uzyskaniu kontaktów z takimi osobami.
Na początek ja podam kilka osób, z którymi można przeprowadzić wywiad - kwestia tylko ułożenia pytań do wywiadu.

Myślę, że z moich propozycji na poczatek można by było przeprowadzić wywiady z następującymi osobami (kontakt z tymi osobami mamy, więc problemu z tym nie ma) :

ks Jarosław Międzybrodzki - prezes radia EM, egzorcysta Archidiecezji katowickiej

ks Piotr Pawlukiewicz - autor ciekawych książek, kazań, nauk, rekolekcji

ks Nikos Skuras - pochodzenie polsko-greckie, rekolekcjonista, neoprezbiter

o. Ksawery Knotz OFMCap - redaktor naczelny serwisu "Szansa Spotkania", autor książek o tematyce rodzinnej, małżeństwa.

Ks. Dr Robert Bieleń SDB, doktor teologii pastoralnej (specjalizacja duszpasterstwo rodzin); wykładowca duszpasterstwa rodzin i teologii pastoralnej w WSD Towarzystwa Salezjańskiego w Krakowie i WSD Sercanów w Stadnikach; jest członkiem zarządu Towarzystwa Naukowego Franciszka Salezego, członkiem prezydium Polskiego Towarzystwa Analizy Transakcyjnej (PTAT) i członkiem Europejskiego Towarzystwa Analizy Transakcyjnej (EATA). W swoich badaniach podejmuje problematykę duszpasterstwa rodzin, duszpasterstwa dzieci, duszpasterstwa młodzieży. Obecnie pracuje w parafii Miłosierdzia Bożego w Oświęcimiu na Zasolu jako duszpasterz; pełni tam funkcję dyrektora Salezjańskiej Świetlicy Środowiskowej „Akademia Radości”, dyrektora świetlicy młodzieżowej „Oratorium”, dyrektora Salezjańskiego Centrum dla Dorosłych oraz prezesa klubu sportowego SL SALOS RP – Zasole.

Czesław Ryszka - autor wielu ksiażek i prac, w tym także książki na temat życia stygamtyków - "Stygmatycy", były senator RP, ostatnia książka "NIECHCIANY KRZYŻ"

Myślę, że jeśli udałoby sie te wywiady przeprowadzić to mielibyśmy wiele ciekawego materiału.

Czekamy na wasze propozycje, czekamy również na chętnych, którzy chcieliby wspomagać nas w pracy nad portalem przygotowując ciekawe pytania do wywiadów, pisząc także własne artykuły.

ZAPRASZAM

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
28-02-2010 22:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #2
 
O! Wywiadujmy ks. egzorcystę! Oczko Potrzeba takich wywiadów.

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
10-03-2010 21:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
omyk napisał(a):O! Wywiadujmy ks. egzorcystę! Oczko Potrzeba takich wywiadów.
Popieram. Uśmiech

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
11-03-2010 19:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #4
 
A może by tak też trochę podziałac i pomóc w układaniu ciekawych pytań? #-o :mrgreen: :-k

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
12-03-2010 09:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aleksab Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 530
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #5
 
TOMASZ32-SANCTI napisał(a):ks Jarosław Międzybrodzki - prezes radia EM, egzorcysta Archidiecezji katowickiej

o ksiądz z mojej diecezji i prezes naszego diecezjalnego radia xD xD xD xD xD xD

"Światłość Chrystusa musi być głoszona, musi dotrzeć do wszystkich, aby przez Ewangelię światło padło na życie ludzi, aby zrozumieli jego sens i umieli je przeżywać w nadziei, która rodzi pokój i głęboką radość."

X Franciszek Blachnicki

"Życie to ostry miecz, na którym Bóg napisał: Walcz, Kochaj, Cierp "
14-03-2010 13:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gossia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 984
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #6
 
To do egzorcysty mniej więcej takie:

czy nieświadome wprowadzenie się w pewne stany (np transu) za pomocą pewnych technik może otworzyć na złego ducha?
tzn. człowiek nie wie że się wprowadza w taki stan ale robi to poprzez pewne techniki których nie zna...

http://www.pro-life.pl/index.php?a=index

Bóg działa cuda Serce
14-03-2010 18:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Eldian Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #7
 
gossia: nie trzeba egzorcysty by powiedzieć: TAK. Praktycznie każde medytacje wschodnie, joga, itp. otwierają nas na złego ducha, i może dojść również do zniewolenia.
19-03-2010 08:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aleksab Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 530
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #8
 
Wiecie co , ja w razie czego mogę pojechać osobiście przeprowadzić wywiad bo mam blisko xD

"Światłość Chrystusa musi być głoszona, musi dotrzeć do wszystkich, aby przez Ewangelię światło padło na życie ludzi, aby zrozumieli jego sens i umieli je przeżywać w nadziei, która rodzi pokój i głęboką radość."

X Franciszek Blachnicki

"Życie to ostry miecz, na którym Bóg napisał: Walcz, Kochaj, Cierp "
19-03-2010 10:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #9
 
Bardzo mnie to cieszy Alekso. Lepiej jest przeprowadzać wywiady bezpośrednio. I dobrze je nagrywać, gdyż pytania do wywiadu jakie otrzymałabyś od nas to są tylko takie ogólne, podstawowe, ale wiadomo, że podczas rozmowy ksiądz może coś ciekawego uwzględnic i można wtedy dodatkowo zadać mu też inne pytania, Gdy nagrasz to zawsze będzie zapis całego wywiadu i będzie łatwiej przenieść całość na kompa.

Teraz trzeba pytania konkretnie ułożyć i wtedy będzie można wywiad przeprowadzić. Aha, tylko będzie też potrzebna fotka do wywiadu, więc jakbyś miała aparat to zrobiłabyś fotkę księdzu. Można by też nagrać film z wywiadu, ale nie wiem jak ty stoisz z taką możliwością? Do tego potrzebny aparat cyfrowy z możliwością nagrywania krótkich filmów.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
19-03-2010 13:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aleksab Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 530
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #10
 
aparat na 18 zażyczyłam sobie bez możliwości nagrywania filmów po to aby robił lepsze zdjęcia Oczko
A co do dyktafonu to myślę ze kolega może by mi pożyczył jakbym się ładnie uśmiechnęła Oczko xD

"Światłość Chrystusa musi być głoszona, musi dotrzeć do wszystkich, aby przez Ewangelię światło padło na życie ludzi, aby zrozumieli jego sens i umieli je przeżywać w nadziei, która rodzi pokój i głęboką radość."

X Franciszek Blachnicki

"Życie to ostry miecz, na którym Bóg napisał: Walcz, Kochaj, Cierp "
19-03-2010 17:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #11
 
To dla Ewangelizacji walniesz uśmiech od ucha do ucha, wtedy napewno ci pożyczy, jeszcze możesz oczko puścić i dyktafon masz pewny, więc zakładam, że ze sprzetem sobie poradzisz. Teraz najważniejsze sa pytania do wywiadu i tutaj naprawdę trzeba pomyśleć nad tymi pytaniami, przejrzeć różne wywiady z egzorcystami, trochę własnych pomysłów, aby ten wywiad był świeży a nie z oklepanymi pytaniami z innych wywiadów. Inne wywiady mają służyć tylko jako myśl przewodnia, jako pomoc w ułożeniu czegoś sensownego samodzielnie. Jeśli nie będzie pomysłów to będę chyba sam musiał się tym zająć, chociaż mam zaległości we wstawianiu.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
19-03-2010 21:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aleksab Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 530
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #12
 
Moja propozycja pytania
1. Czy Godzina szatana (3 w nocy) jest prawdą i czy wtedy na prawdę zły nasila swoje działania ?

"Światłość Chrystusa musi być głoszona, musi dotrzeć do wszystkich, aby przez Ewangelię światło padło na życie ludzi, aby zrozumieli jego sens i umieli je przeżywać w nadziei, która rodzi pokój i głęboką radość."

X Franciszek Blachnicki

"Życie to ostry miecz, na którym Bóg napisał: Walcz, Kochaj, Cierp "
19-03-2010 22:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #13
 
My ze Scottem mieliśmy pytań ze sto pięćdziesiąt, nie wiem, czy dotarły do Ciebie Tomku?

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
19-03-2010 23:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aleksab Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 530
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #14
 
Tomaszu ja tez bedę mieć pare pytań jeszcze ale dajcie mi dwa tygodnie bo ja jeszcze nie mam ni w ząb nic z mojej prezentacji maturalnej .... xD

"Światłość Chrystusa musi być głoszona, musi dotrzeć do wszystkich, aby przez Ewangelię światło padło na życie ludzi, aby zrozumieli jego sens i umieli je przeżywać w nadziei, która rodzi pokój i głęboką radość."

X Franciszek Blachnicki

"Życie to ostry miecz, na którym Bóg napisał: Walcz, Kochaj, Cierp "
19-03-2010 23:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #15
 
Tak, dotarły i postaram się je uporządkować. Przedstawię je w tym temacie, aby wspólnie jeszcze je przeanalizować, względnie coś dodać czy wywalić. Narazie jeszcze poczekam, gdyż mam bardzo ograniczony czas, aby spokojnie uśiąść i ułożyć to wszystko, więc jeszcze masz czas Alekso.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
20-03-2010 10:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów