Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Katastrofa rządowego samolotu.
Autor Wiadomość
aleksab Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 530
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #31
 
omyk napisał(a):IMHO w tym momencie (po scaleniu) temat jest nieczytelny, bo nagle w połowie widać post w którym autorka pisze, że na forum nie ma takiego tematu jak ten, w którym właśnie się wypowiada, a potem jest już tylko mniej czytelnie. Moim zdaniem w takich przypadkach powinno się zamykać temat i odsyłać do wcześniejszego/lepiej rozbudowanego wątku - co zresztą zrobiłam.

dla mnie jest czytelny ......
ale każdy ma swój własny sposób odczuć ...... :wink:

"Światłość Chrystusa musi być głoszona, musi dotrzeć do wszystkich, aby przez Ewangelię światło padło na życie ludzi, aby zrozumieli jego sens i umieli je przeżywać w nadziei, która rodzi pokój i głęboką radość."

X Franciszek Blachnicki

"Życie to ostry miecz, na którym Bóg napisał: Walcz, Kochaj, Cierp "
12-04-2010 21:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #32
 
Olu, dla Ciebie jest czytelny, bo Ty sama go scaliłaś, więc wiesz o tym, że to scalone 2 tematy. Dla kogoś, kto nie wie - nie będzie czytelny, bo nagle na drugiej stronie tematu zobaczy pytanie dlaczego jeszcze właśnie takiego tematu nie ma.
Teraz to już trudno, jest jak jest, ale w przyszłości warto o tym pomyśleć Uśmiech

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
12-04-2010 22:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #33
 
omyk, płomyk... czepiasz się chyba, co? ja tam czytam całość od razu po scaleniu i nie widzę problemu.

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
12-04-2010 23:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pafni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,179
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #34
 
Temat przed korektą był bardziej jednorodny, także Omyk ma rację, natomiast teraz gdy tamte posty są w "oddali" jest znośnie...
A w temacie powiem Wam, że najmniej Maria Kaczyńska była doceniana i zauważana, zgoniłbym to na brak może uroku osobistego, ale przecież Jolanta Kwaśniewska również nie była doceniana, a o jej fundacji można było się dowiedzieć dopiero kiedy partie sobie wzajemnie "dołki kopały".
Także ,nauka pewna na przyszłość wypływa.

W Królestwie Ślepców Jednoocy Są Bogami
13-04-2010 07:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kyllyan Offline
peregrino
*****

Liczba postów: 1,068
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #35
 
Załozyłem ten temat jako modlitewny, a nie dyskusyjny. Mamy żałobe. podyskutować sobie mozemy po jej zakończeniu. trochę wyczucia.

[Obrazek: 764919eb84c6980d44424b316918db5d.png]


„Bez wiary potykamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry.” S. Kierkegaard
13-04-2010 08:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
zgadzam sie,ze dyskusja na temat tego, co kto mogl, co kto robil, to po zalobie. Teraz mozna np. wspomniec Pania Marie Kaczynska jako osobe,ktora duzo dzialala.Ktora byla zona.I matka.

no i w ogoel ja to chcialam, by ludzi episali o swoich odczuciach, o wspolczuciu.
O tym, co juz wiadomo,bo nie kazdy o wszystkim wie.

[Obrazek: mysz4.gif]
13-04-2010 09:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Drizzt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,576
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #37
 
omyk napisał(a):
Cytat:A czy Ty Omyk ZAWSZE musisz wtykać szpilki?
Nie Drizzt, uważam tylko, że nie w KAŻDYM temacie musisz zaznaczyć, że jest Ci obojętne do jakiego boga się kto modli. Są tematy, w których takie teksty czytam z zażenowaniem.

Widzisz to, co chcesz widzieć, i nic więcej. Akurat w tym poście kwestia mojego podejścia jest marginalna. Jedynym, o czym mówię, to to, że w przypadku tragedii należy odłożyć na bok wzajemne urazy czy spory religijne, i nie prowadzić jałowych dyskusji w stylu: "Czy jak Kaziu się modli do Allaha, to dobrze czy źle". Więc mówię o dokładnej odwrotności tego, co insynuujesz.

Umieram gdy widzę jak błądzimy we mgle.
Umieram, gdy czuję, że trwamy we śnie.
Umieram, bo wiem, że ty nie rozumiesz że ja...
Umieram, gdy widzę jak ty..."
13-04-2010 09:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #38
 
Dopiero teraz okazało się, że Prezydent Lech Kaczyński to był Wielki Człowiek - wbrew temu, co mówiono i pokazywano w telewizji. To wielki Polak, patriota, Mąż Stanu - jak o nim mówi wielu, nadto chrześcijanin, człowiek o wielkim umyśle i intelekcie.
Straciliśmy elitę społeczną, polityczną i intelektualną.
I tak żadne słowa nie potrafią wyrazić...
Modlę się o to, byśmy szczerze pojednali się z Rosją.
13-04-2010 09:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mordimer_Madder Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,075
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #39
 
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1...CHAJ_.html

... a Ciebie omyk podobno irytuje Drizzt, bo jemu jest obojętne... mnie po takim wystąpieniu przestaje być obojętne i gwarantuję, że nie tylko mnie Pomysł

[Obrazek: mojuserbar.jpg]
[Obrazek: 24382.jpg]
Bóg lubi ateistów - oni Go nigdy nie zadręczają swoimi problemami 8)
13-04-2010 10:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #40
 
Niektóre słowa rzeczywiście były ostre, ale Mordimer_Madder, wydaje mi się, że nie było to powiedziane w sensie takim, że lepiej, żeby katastrofa była w środę, a nie w sobotę, ale że i tak mogło się zdarzyć. Może tak właśnie miało być, może w planach Bożych katastrofa miała nastąpić w sobotę, o 8.56. Teraz cały świat poznał prawdę, na którą Polacy tak długo czekali. A o polskim Prezydencie nikt już nie powie, że był małym człowiekiem, ale że był Wielkim Polakiem.
13-04-2010 11:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #41
 
Mordimer_Madder napisał(a):Ciebie omyk podobno irytuje Drizzt, bo jemu jest obojętne... mnie po takim wystąpieniu przestaje być obojętne i gwarantuję, że nie tylko mnie
Czy mógbyś zacytować, co ciebie tak wzburzylo?

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
13-04-2010 12:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anariel Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 159
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #42
 
Mordimer_Madder napisał(a):http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1...CHAJ_.html

... a Ciebie omyk podobno irytuje Drizzt, bo jemu jest obojętne... mnie po takim wystąpieniu przestaje być obojętne i gwarantuję, że nie tylko mnie Pomysł

Nie będę tutaj roztrząsać, czy on miał to na myśli, czy nie. Rozumiem, że Ty tak to odebrałeś. Boli mnie jednak, że tylu ludzi myli duchowieństwo z Bogiem i chrześcijan z Bogiem. Duchowni i chrześcijanie to też tylko ludzie i nikt nie twierdzi, że nieomylni.
13-04-2010 13:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #43
 
Autor napisał:
Cytat:Załozyłem ten temat jako modlitewny, a nie dyskusyjny. Mamy żałobe. podyskutować sobie mozemy po jej zakończeniu. trochę wyczucia.

Więc dosyć offtopu. Jeśli jest potrzeba dyskusji - załóżcie odrębny temat dyskusyjny, który tym razem nie będzie scalony.

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
13-04-2010 14:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mordimer_Madder Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,075
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #44
 
Był założony odrębny temat - przeszkadzało Ci... został przyłączony - przeszkadza Ci... zdecyduj się :!:

sant napisał(a):Czy mógbyś zacytować, co ciebie tak wzburzylo?
Był kiedyś taki miniserial "Death Wish" z Bronsonem... ale on miał komu i za co życzyć śmierci. I nie był ksiedzem katolickim.

Skoro nie pojmujesz źródła mego wzburzenia, tłumaczenie czegokolwiek traci sens, jak zresztą wszelka dyskusja. Jak nic pasuje do wizji rysownika z belgijskiej gazety

[Obrazek: 0000P3BRON73TTQ9-C303.jpg]

gdzie także zapewne trudno będzie ci sant doszukać się treści...

jakby kto nie wiedział, tytuł zapożyczony ze znanego utworu hardrockowego grupy "Saxon"

[Obrazek: mojuserbar.jpg]
[Obrazek: 24382.jpg]
Bóg lubi ateistów - oni Go nigdy nie zadręczają swoimi problemami 8)
14-04-2010 08:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #45
 
Mordi- czemu jesteś zgryzliwy? - Zadałem pytanie, bo nie rozumiem. Jeśli mamy polemizowac, dobrze jest wiedzieć o czym. No chyba, że uważasz sie za absolutny autorytet i z góry zakładasz, że wszyscy muszą mieć zdanie i odbiór taki jak ty. Wtedy faktycznie wszelka dyskusja nie ma sensu.
Nie zakładasz, że może patrzysz prez pryzmat własnych uprzedzeń? Nie wszyscy je mają.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
14-04-2010 12:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów