Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Po katastrofie w Smoleńsku - dyskusja
Autor Wiadomość
NeoX Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 68
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #91
 
A może bohaterem jest ktoś, kto pomimo szczucia i nagonek medialnych uparcie dąży do wyjawienia całemu światy prawdy o Katyniu?

Im więcej Boga, tym mniej strachu.
08-05-2010 22:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #92
 
NeoX napisał(a):A może bohaterem jest ktoś, kto pomimo szczucia i nagonek medialnych uparcie dąży do wyjawienia całemu światy prawdy o Katyniu?
całkiem mozliweOczko

[Obrazek: mysz4.gif]
08-05-2010 22:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Drizzt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,576
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #93
 
NeoX napisał(a):A może bohaterem jest ktoś, kto pomimo szczucia i nagonek medialnych uparcie dąży do wyjawienia całemu światy prawdy o Katyniu?

Odkłamać jutro za cenę popsucia stosunków z sąsiadami dzisiaj? To tak, jakby szukać w śmietniku starego kotleta, jednocześnie mając gdzieś, że świeży, dzisiejszy kotlet właśnie przypala się na patelni.

Moje zdanie jest proste. Odkłamać wczoraj - tak! Za cenę dzisiaj - NIE!

Umieram gdy widzę jak błądzimy we mgle.
Umieram, gdy czuję, że trwamy we śnie.
Umieram, bo wiem, że ty nie rozumiesz że ja...
Umieram, gdy widzę jak ty..."
09-05-2010 08:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
NeoX Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 68
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #94
 
DRIZZT, czyli ogon pod siebie i czekamy z prawdą na lepsze czasy?
Czy czasem nie jest jednak tak, że nawet najgorsza prawda WYZWALA? Ja już się przekonałem, że prawdy nie warto unikać, bo tylko w jej świetle można być naprawdę wolnym człowiekiem.

Im więcej Boga, tym mniej strachu.
09-05-2010 13:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
godunow Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #95
 
Pytasz
Cytat: Gdzie podział się pilot IŁ-a?

To zostało wyjaśnione.. Mówił o tym między innym E. Klich ( ten co bada wypadek)
A mianowicie IŁ podchodził kilka razy w tej mgle do lądowania i nawet był mniej więcej w tym samym miejscu jakieś 30 minut wcześniej nad lotniskiem i też tak prawie nisko..
Tyle tylko że to Jest IŁ 76 który ma dwa razy mocniejsze motory..i potrafił wyrwać z tych niskich wysokości maszynę w gore.. Naszym nie wyszło niestety..

Pamiętaj Ty Boga możesz zapomnieć? !!
Ale Bóg nie zapomni o Tobie.. Nigdy
10-05-2010 18:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #96
 
dzis miesiąc od tragedii w Smoleńsku.

[Obrazek: mysz4.gif]
10-05-2010 21:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Drizzt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,576
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #97
 
NeoX napisał(a):DRIZZT, czyli ogon pod siebie i czekamy z prawdą na lepsze czasy?
Czy czasem nie jest jednak tak, że nawet najgorsza prawda WYZWALA? Ja już się przekonałem, że prawdy nie warto unikać, bo tylko w jej świetle można być naprawdę wolnym człowiekiem.

Dokłądnie tak - czekamy na lepsze czasy. Bo dzisiaj niesie za sobą tyle wyzwań dla kraju, że nie możemy sobie pozwolić na zafiksowanie w przeszłości - bo to jedynie sprawi, że dojdą nam coraz to nowsze, niezałatwione sprawy, jak chociażby wciąż pogarszający się stan służby zdrowia. Ofiarom Katynia nikt życia nie przywróci - ale można by uratować wiele istnień, np chorych na raka i wymagających szybkich działań, gdyby rządzący, zamiast dociekać prawd sprzed X lat, wzięli się za naprawę owej służby zdrowia.

Czy prawda o przeszłości warta jest wielu istnień dzisiaj? Uważam, ze zdecydowanie NIE.

Umieram gdy widzę jak błądzimy we mgle.
Umieram, gdy czuję, że trwamy we śnie.
Umieram, bo wiem, że ty nie rozumiesz że ja...
Umieram, gdy widzę jak ty..."
11-05-2010 08:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
NeoX Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 68
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #98
 
DRIZZT, problem polega na tym, że obecni rządzący nie zajmują się prawie niczym. Nie dociekają prawdy obiektywnej, ani nie naprawiają naszego państwa. Pociesza mnie tylko jedno, że dni tej władzy są już policzone...

Im więcej Boga, tym mniej strachu.
11-05-2010 08:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
godunow Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #99
 
NeoX napisał(a):DRIZZT, problem polega na tym, że obecni rządzący nie zajmują się prawie niczym. Nie dociekają prawdy obiektywnej, ani nie naprawiają naszego państwa. Pociesza mnie tylko jedno, że dni tej władzy są już policzone...
I jaka władza przejmie Polskę..?? Nie mów , że jak PiS przejmie władze to nam obywatelom będzie lepiej.. Ich gospodarka niczym nie rożni.. Jedynie ideologia..

Pamiętaj Ty Boga możesz zapomnieć? !!
Ale Bóg nie zapomni o Tobie.. Nigdy
11-05-2010 11:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
NeoX Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 68
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #100
 
GODUNOV, ale od czegoś trzeba zacząćUśmiech
Poza tym wcale nie jestem przekonany do Twojego argumentu.

Im więcej Boga, tym mniej strachu.
11-05-2010 11:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Drizzt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,576
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #101
 
NeoX - tak naprawdę, najgorsze jest to, że największa walka i proby zmian wprowadzane są nie tam, gdzie trzeba. Tak wielkie są boje o krzyż w miejscach publicznych (no, były boje), a np odnośnie reformy służby zdrowia - nic.

I nie chodzi mi o to, że trzeba np krzyż usunąć. Ale że obie strony walczą (oczywiście w przeciwnych obozach) o coś, co nie będzie mieć realnego wpływu na poziom życia w naszym kraju, zapominając o tym, co dotyka wszystkich, co bezposrednio, niezależnie od zapatrywań religijnych, ma taki wpływ.

Czyli dla mnie idealną patrią byłaby partia: mniej ideologii, mniej religii, więcej realnych, użytecznych niezaleznie od wyznania zmian.

Umieram gdy widzę jak błądzimy we mgle.
Umieram, gdy czuję, że trwamy we śnie.
Umieram, bo wiem, że ty nie rozumiesz że ja...
Umieram, gdy widzę jak ty..."
11-05-2010 16:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #102
 
Słyszałam, że
Powstanie Dzwon Szacunku ku pamięci zmarłych pod Smoleńskiem?
Dzwon ten miałby zawisnąć w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Wstępny koszt przedsięwzięcia szacuje się na kilkaset tysięcy złotych.
"Dzwon ten będzie przypominał Polakom na całym świecie, że wartością nadrzędną jest wzajemny szacunek: dla Pamięci Narodowej, a także wzajemnie dla siebie na co dzień. Niech ten dzwon, który zawiśnie w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie, będzie hołdem pamięci dla prezydenta Lecha Kaczyńskiego i osób, które tragicznie zginęły, będąc w podróży dla upamiętnienia pomordowanych w Katyniu Polaków" - napisano w rezolucji. O wsparcie inicjatywy odlania Wielkiego Dzwonu Szacunku Narodowego upamiętniającego ofiary katastrofy prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem zaapelowali do zarządu woj. śląskiego radni tego regionu.
Za:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,P...osc.html?t

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
11-05-2010 21:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mordimer_Madder Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,075
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #103
 
Ponieważ nie jest to teoria spiskowa, podaję ją tutaj:
Lot Tu-154 zakłócony przez komórki? Śledczy badają [komórki] - źródło

Jeśli tak by się sprawy miały, iż przyrządy zostały zakłócone przez pracujące na pokładzie telefony komórkowe, to gdybając można postawić pytanie: pycha czy głupota :roll:

[Obrazek: mojuserbar.jpg]
[Obrazek: 24382.jpg]
Bóg lubi ateistów - oni Go nigdy nie zadręczają swoimi problemami 8)
12-05-2010 08:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Drizzt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,576
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #104
 
Mordimer_Madder napisał(a):Ponieważ nie jest to teoria spiskowa, podaję ją tutaj:
Lot Tu-154 zakłócony przez komórki? Śledczy badają [komórki] - źródło

Jeśli tak by się sprawy miały, iż przyrządy zostały zakłócone przez pracujące na pokładzie telefony komórkowe, to gdybając można postawić pytanie: pycha czy głupota :roll:

Cóż, jakiś czas temu byłem u moich kochanych staruszków, i mój ojciec własnie coś takiego zauważył: Wypowiedź któregoś z polityków, który usłyszał o katastrofie, i od razu zadzwonił do kolegi, ktory był na pokładzie samolotu. W wywiadzie powiedział, że nie martwił się, bo telefon był włączony, tylko nikt nie odbierał.

Co oznacza, że telefon musiał być też włączony podczas katastrofy.

Umieram gdy widzę jak błądzimy we mgle.
Umieram, gdy czuję, że trwamy we śnie.
Umieram, bo wiem, że ty nie rozumiesz że ja...
Umieram, gdy widzę jak ty..."
12-05-2010 08:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
NeoX Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 68
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #105
 
Muszę was zmartwić, ale współczesne telefony komórkowe mają tzw. tryb samolotowy i nie ma możliwości żeby zakłócały cokolwiek na pokładzie samolotu. Mam na myśli wszelkie smartphon`y czy iphon`y, ale jestem prawie pewien, że akurat ta grupa ludzi nie używała komórek starej generacji.

Im więcej Boga, tym mniej strachu.
12-05-2010 09:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów