Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Po katastrofie w Smoleńsku - dyskusja
Autor Wiadomość
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #121
 
No przecież. Po pl nie powinno być kropki, ale to jest strona DYNAMICZNA więc po prostu tego już tam chyba nie ma?

A było:FOTO Szczątki ze smoleńska i ciała ofiar - Strona 5 - HCfor ...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
17-05-2010 21:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
godunow Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #122
 
Piszesz
Cytat: Wrzuc troche na luz.

Chodzi mi chociażby o znalezienie nawigacji tupolewa przez ...dziennikarzy.

Pytanie czy to aby na pewno cześć z tutka .. Czy czasami nie jest to pozostałość po poprzedniej katastrofie z tego rejonu.. i urządzenie pochodzi z całkiem innego samolotu..
Wiemy ze miało tam miejsce też kilka innych wypadków lotniczych .
Jeden z ekspertów i na forum swego czasu sugerował ze to niby cześć z IŁ-a .
Ba nawet piloci na forum pilotów swego czasu.. wyrażali podobne zdanie..

Ne znam żadnych dowodów jakoby to na pewno była cześć z Tupolewa.. Gdy by ona nawet była to nic w tym nadzwyczajnego... Części po rozbitych samolotach zbiera się po wypadku latami miesiącami jak nie latami.. Normalna rzecz w Lasach Kabackich części z IŁ-a znajdywano jeszcze dłuuugo po wypadku ..
I nie wnosiłaby nic ta część do sprawy istotnego..

Pamiętaj Ty Boga możesz zapomnieć? !!
Ale Bóg nie zapomni o Tobie.. Nigdy
17-05-2010 21:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #123
 
Żelazny argument żeby przez miesiąc nie podnieść go z krzaków. A jak to nie z tego samolotu, tylko z innego? :| To powinno się zbadać.... :/ Super śledztwo.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
17-05-2010 22:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
godunow Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #124
 
Scott napisał(a):Żelazny argument żeby przez miesiąc nie podnieść go z krzaków. A jak to nie z tego samolotu, tylko z innego? :| To powinno się zbadać.... :/ Super śledztwo.

A pytać by można po co.???... nade wszystko śledztwo musi ustalić dlaczego podjęto probe lądowania w Smoleńsku .. ? Wiemy dokładnie ( my opinia publiczna) że ze względu na mgłę pracownicy służb dyplomatycznych.. informują Mińsk i to pół godziny przed przylotem o możliwości awaryjnego lądowania samolotu prezydenckiego .. Co z reztą wczoraj potwierdza niejako pro pisowska tv czyli TVP -1 w wiadomościach..

Pamiętaj Ty Boga możesz zapomnieć? !!
Ale Bóg nie zapomni o Tobie.. Nigdy
18-05-2010 10:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
NeoX Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 68
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #125
 
Ja to czasem się zastanawiam nad jedną rzeczą: ile zarabiają etatowi pisacze na forach?

Im więcej Boga, tym mniej strachu.
18-05-2010 11:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
godunow Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #126
 
NeoX napisał(a):Ja to czasem się zastanawiam nad jedną rzeczą: ile zarabiają etatowi pisacze na forach?

A kogo masz na myśli..???
Ja tu jestem na forum od 2005 roku nawet 200 postów nie mam... Jeżeli chodzi o mnie zawodowym nie jestem..
A są tacy zawodowi na forach..??? Ja znam kilku polityków pisujących na forach PiS-u czy PO.. ale to inna bajka..

Pamiętaj Ty Boga możesz zapomnieć? !!
Ale Bóg nie zapomni o Tobie.. Nigdy
18-05-2010 11:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pafni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,179
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #127
 
Ja zarabiam 1234zł.brutto Szczęśliwy

W Królestwie Ślepców Jednoocy Są Bogami
01-09-2010 16:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mordimer_Madder Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,075
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #128
 
A ja się chętnie najmę... a co mi tam... gdzie wysłać CV??

... a o ssso chozziiii.... Język

[Obrazek: mojuserbar.jpg]
[Obrazek: 24382.jpg]
Bóg lubi ateistów - oni Go nigdy nie zadręczają swoimi problemami 8)
01-09-2010 17:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #129
 
Od NeoXa zaczął się :offtopic: :patrzy:

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
01-09-2010 18:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #130
 
Takiego Prezydenta jak Lech Kaczynski w zasadzie nie powinno być. Z tym że zdarzył się fakt który łączył Jego wybór a co było dostrzegane przez małą[niestety] liczbe socjologów, śmierć Jana Pawła II... Nie wybranano pierwszy raz osoby nie popieranej przez "Nie", "Polityke","Fakty i Mity", "Gazete Wyborczą", ale jak pwiedział jeden socjolog o pogladach lewicowych którego cytowała "GP" zaraz po Jego śmierci" dobrze ze Polacy mają swoje wlasne zdanie", ale o tym już pisałem.


Polska sie zmieniła, media się zmieniły, swiadomość ogromnej liczby spoleczenstwa się zmieniła. Powstał IPN, powstały "Warto Rozmawiać","Misja Specjalna", odzyskiwano prawde o swojej historii, o sobie.


De facto miało miejsce coś jeszcze, pomimo tego co mówiono o nim,pomimo tych zabiegów medialnych, wg ostatnich sondazy za swojego zycia pobił poparciem Komorowskiego. I jak tu nie załować?

Odszedł...W miejscu naznaczonym już krwią Polaków stojących twardo po stronie niepodległości, w okrogłą rocznice ich śmierci, w przeddzien święta Miłosierdzia... Za dużo przypadków w tym wszystkim jak wyglądała Jego kadencja.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
23-09-2010 21:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pafni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,179
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #131
 
Istna kabała.

W Królestwie Ślepców Jednoocy Są Bogami
11-10-2010 20:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mrowka93 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 0
Post: #132
 
Scott napisał(a):Takiego Prezydenta jak Lech Kaczynski w zasadzie nie powinno być.
Odszedł...W miejscu naznaczonym już krwią Polaków stojących twardo po stronie niepodległości, w okrogłą rocznice ich śmierci, w przeddzien święta Miłosierdzia... Za dużo przypadków w tym wszystkim jak wyglądała Jego kadencja.

Nie bardzo wiem co chcesz nam udowodnić? Dopatrujesz się dat, okoliczności, jakiejś symboliki... Wypadki się zdarzają po prostu.
12-10-2010 20:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #133
 
Scott - faktycznie Twoja wypowiedź niebezpiecznie zakrawa na jakieś kabalarstwo i nie wiem co jeszcze: wypadek jakich niestety an świecie wiele, równie dobrze mogło się to zdarzyć w drodze do Kanady, Bułgarii czy Wietnamu. Splot okoliczności i tyle.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
12-10-2010 22:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #134
 
Annnika napisał(a):równie dobrze mogło się to zdarzyć w drodze do Kanady, Bułgarii czy Wietnamu. Splot okoliczności i tyle.
Chyba niestety nie. Coraz więcej faktów zaczyna świadczyć o czymś wręcz przeciwnym.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
13-10-2010 13:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #135
 
Po prostu niektóre spekulacje zaczynają mi przypominać przeliczanki dat wydarzeń, dodawanie i odejmowanie, żeby coś ciekawego wyszło...

Samolot był niesprawny w jakimś zakresie, lotnisko nie uszykowane, w sumie to dało katastrofę.

Niesprawny samochód + niedostosowanie do warunków jazdy daje to samo. Tak samo giną ojcowie, matki, dzieci...

Mam wrażenie, że ogólnopolska tendencja do teorii spiskowych w tej kwestii sięga apogeum.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
13-10-2010 22:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów