Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciało Kierownicze Świadków Jehowy
Autor Wiadomość
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
parasin napisał(a):omyk napisał/a:
Imię "Jehowa" to imię błędnie odczytane,

Imię Jezus też jest błędnie odczytane, powinno być Jehoszua, dlaczego katolicy posługują się błędnie odczytanym imieniem Jezus, a takie mają ciśnienie na imię Jehowa szok

Cytat:Porodzi Syna, któremu nadasz imię Jezus, On bowiem zbawi swój lud od jego grzechów».
Ewangelia Mateusza 1,21

Taka była wola Boża. Słabo znasz Biblie niestety. Z jednej strony peany bzdur, a z innej elementarne braki w wiedzy Biblijnej.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
07-06-2011 18:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ja04062011ja Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 0
Post: #17
 
Myślę,że gdybyśmy my,katolicy znali Naukę Kościoła i Słowo Boże czyli Biblię to, żadne świadki czy inne nie zagrażały by nam...
I dziw bierze,że uczy się dzieci religii od pierwszej klasy aż do końca szkoły średniej, a przeciętny Polak wierzy,że Maryja,Matka Jezusa jest Polką i to na dodatek z Częstochowy. Duży uśmiech
Kiedyś rozmawiałem z jedną osobą,praktykującą katoliczką i ona nie wiedziała,że Pan Jezus był Żydem... :?:
Dlatego wystarczy,że taki świadek czy inny przyjdzie i wyrwie z kontekstu kilka fragmentów i wiara lega w gruzach.Dobrze,że większość katolików w Polsce to tzw. ignoranci i nie tylko o swojej wierze nic nie wiedzą, ale o innych tym bardziej wiedzieć nie chcą. :oops:
08-06-2011 09:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #18
 
Cytat:a przeciętny Polak wierzy,że Maryja,Matka Jezusa jest Polką i to na dodatek z Częstochowy.
No co Ty?! Słyszałam tego typu żarty, ale nie spotkałam jeszcze nikogo, kto by w ten sposób twierdził mówiąc poważnie...

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
08-06-2011 15:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ja04062011ja Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 0
Post: #19
 
Naprawdę.
A jedna osoba, gdy opowiadałem o Jezusie i o Izraelu to zapytała się:
"To Jezus był Żydem?" :shock:
Ponad pięćdziesiąt lat była katolikiem!
08-06-2011 16:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów