Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smoleńsk - teorie spiskowe
Autor Wiadomość
godunow Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #31
 
Bracie santi ... Usuń ten mój post o tym linku.. .. Nie wiedziałem..

Pamiętaj Ty Boga możesz zapomnieć? !!
Ale Bóg nie zapomni o Tobie.. Nigdy
28-06-2010 18:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Kolejna ewidentna sprawa:

To był wyrok śmierci dla Tu-154

:-({|=

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
01-07-2010 18:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Dawid Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 380
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #33
 
Ze względu na pojawiające się wątki polityczne. Na podstawie:
Art.76b,76c i 77 ustawy o wyborze Prezydenta RP z dnia 27 września 1990 roku, t.j. DZ.U. 2000 Nr 47 poz. 544 z późn. zm. i art. 85,86 i 87 ustawy z dnia 12 kwietnia 2001 r. Ordynacja wyborcza do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej - t.j. Dz. U. 2007 nr 190 poz. 1360 z późn. zm.

Zamykam na okres ciszy wyborczej.

[ Dodano: Nie 04 Lip, 2010 21:15 ]
Ponownie otwarte.

[Obrazek: zadowolony_user_sancti.jpg]
03-07-2010 00:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
godunow Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #34
 
Napisano
Cytat:Kolejna ewidentna sprawa:

To był wyrok śmierci dla Tu-154
Telewizja Publiczna Gazeta Polska i Radio Maryja Telewizja Trwam etc. opowiadają ludziom podobne bzdury . Ludziom którzy mają minimalne pojęcie o lotnictwie wypadkach etc..
Jeżeli Jak 40 . potem Tu 154 podchodzą do lądowania bez zgody wieży nie pada komenda разрешение на посадку ( zezwolenie na lądowanie ) .
Jak może być wiarygodny ( jego zeznania ) pilot z Jak- 40 Skoro Rosjanie wystąpili o odebranie mu licencji pilota za lądowanie bez zgody na lądowanie..!! Smaczku dodaje fakt bo bodajże w w kwietniu z Brukseli przychodzi skarga na polskie lotnictwo wojskowe ( wożące VIP-ów) że panowie piloci polscy nie stosują sie do procedur.. !! Czyli rysuje sie cały obraz nędzy i rozpaczy po stronie polskiej niestety

Ale skoro TVP publicznie kłamie do dnia dzisiejszego nie podają takiego faktu.. zę według procedur NATO i lotnictwa cywilnego na tego typu..lotnisku za lądowanie w zasadzie w 100 procentach opowiada kapitan statku powietrznego ( załoga) ..

NA 100 metrach skoro pilot nie widział pasa powinien odejść na zapasowe lotnisko .. Dlaczego nie odszedł.. tego pewnie się nie dowiemy..!!

Ale w TVP publicznej w pewnych mediach dobrze było budować legendy o morderstwie prezydenta L. Kaczyńskiego.. Na tym kłamstwie o mało jego brat nie został prezydentem.. Tu się sprawdziło stare powiedzenie Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy.. Brat nie został prezydentem.. Może kiedyś zostanie prezydentem ale na rzetelnej kampanii.. anie na kampanii fałszu i obłudy i zakłamania ..!! Nie wolno o trupach dochodzić do celu..!!

Pamiętaj Ty Boga możesz zapomnieć? !!
Ale Bóg nie zapomni o Tobie.. Nigdy
05-07-2010 11:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #35
 
Proszę cię bracie Godunow, byś swoich tez nie pisał takim absolutystycznym tonem, zahaczającym o arogancję na temat swoich tez.
Też potrafię napisać np :[i]opowiadają ludziom podobne bzdury . Ludziom którzy mają minimalne pojęcie o lotnictwie wypadkach etc..
Skoro Rosjanie wystąpili o odebranie mu licencji pilota za lądowanie bez zgody na lądowanie..!! Smaczku dodaje fakt bo bodajże w w kwietniu z Brukseli przychodzi skarga na polskie lotnictwo wojskowe ( wożące VIP-ów) że panowie piloci polscy nie stosują sie do procedur..
!! Czyli rysuje sie cały obraz nędzy i rozpaczy po stronie antypolskiej niestety. Ale w TVN i tym podobnych niepublicznych mediach dobrze było budować legendy o i innych na temat wypadku prezydenta L. Kaczyńskiego.. Na tym kłamstwie jego przeciwnik został prezydentem..[/i] - Bo gdyby ujawniono prawdę....
Sympatycznie ci Godunov - prawda?

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
05-07-2010 12:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
godunow Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #36
 
Drogi bracie napisałeś
Cytat: Czyli rysuje sie cały obraz nędzy i rozpaczy po stronie antypolskiej niestety. Ale w TVN i tym podobnych niepublicznych mediach dobrze było budować legendy o i innych na temat wypadku prezydenta L. Kaczyńskiego..

Wiesz nic bym nie miał do publicznej telewizji gdy by pokazano to co pokazywały inne komercyjne stacje nie tylko TVN bo i Polsat. Tych fachowców z TVP wyśmiewano za totalny brak wiedzy i za brak kompetencji do komentowania takich wypadków..
. Gdzie pokazano pilotów którzy wykluczali tę z palca wyssana teorią .. Natomiast TVP publiczna dobierała takich fachowców gdzie ci przedstawiali wersje takie aby pasowały do teorii panów Pospieszalskich Wildsteinów etc.
Podobnie i ten artykuł o naprowadzaniu . Ale społeczeństwo w TVP nie tłumaczy się że to lotnisko od lat nie ma ILS ( rodzaj naprowadzania precyzyjny) i lądowanie odbywa się na tym co posiada samolot lądujący.. Czyli stosowane są procedury lądowania nieprecyzyjnego.. T

[ Dodano: Pon 05 Lip, 2010 15:44 ]
Piszesz dalej
Cytat:Bo gdyby ujawniono prawdę....
Sympatycznie ci Godunov - prawda?
Bo gdy by powiedziano prawdę o tym wypadku .. Gdy by powiedziano prawdę w telewizji publicznej ze prezydent Lech Kaczyński traktował pilotów niczym papier toaletowy.. Cytuje ludzi z pułku 36 ludzi którzy latali z nieżyjącym prezydentem..!! L. Kaczyński mówił o pilotach.. Pilot jest od latania d... od srania .
Wczoraj J. Kaczyński dalej próbuje ciągnąc ten mit brat męczennik poległ etc. On nie poległ on nie jest żadnym męczennikiem .. Zginał w katastrofie lotniczej..!! Jakich wiele się zdarza.. Niedługa pewnie i o tym w TVP publicznej powiedzą.. !!

Pamiętaj Ty Boga możesz zapomnieć? !!
Ale Bóg nie zapomni o Tobie.. Nigdy
05-07-2010 15:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
godunow napisał(a):Telewizja Publiczna Gazeta Polska i Radio Maryja Telewizja Trwam etc. opowiadają ludziom podobne bzdury
najwyraźniej projekcja...

nie wiecie co to projekcja...? proszę:
Cytat:Przykład: Matka krzyczy na dziecko. Sądzi, że dziecko jest wyjątkowo agresywne. W rzeczywistości sama jest agresywna

http://pl.wikipedia.org/wiki/Projekcja_%...hologia%29

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
05-07-2010 17:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
godunow Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #38
 
Piszesz
Cytat:nie wiecie co to projekcja...? proszę:
Bardziej to pasuje do Konfabulacji PiS-u i Kaczyńskiego..
Sugeruje (insynuuje), że Prezydent Kaczyński zginął na jakiejś wojnie, o jakąś wielką sprawę. A to jest gigantyczne oszustwo. To był wypadek lotniczy. I wiele czynników złożyło się na to, że zginęło 96 osób. Po co Jarosław ględzi o "politycznej" i "moralnej" (!!) odpowiedzialności? Chce wykorzystać tragedię do walki politycznej. Chce ten temat eksploatować, wiedząc, że wyjaśnianie takich katastrof trwa minimum rok.
I Całe szczecie przejechał się na tej polityce..!! Na brataniu się z komuną Gierkiem okazał się człowiekiem oszustem.!! Jego opowiadania że Gierek nie zamykał do więzień.. Nie było represji .. Kaczyński jako zadeklarowany katolik.. tak kłamie w żywe oczy.. Dlaczego..???

Pamiętaj Ty Boga możesz zapomnieć? !!
Ale Bóg nie zapomni o Tobie.. Nigdy
05-07-2010 17:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
godunow napisał(a):Dlaczego..???
Dlatego.

Uśmiech

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
05-07-2010 18:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #40
 
Wybacz bracie Godunow - nie podejrzewam u Ciebie złej woli. Inteligencji ci też nie brakuje, lata swoje masz, jakieś doświadczenie życiowe też. Więc co? - Skąd u ciebie to fanatyczne zacięcie? Być może powyższe potraktujesz jako wycieczkę osobistą... ale, czy nie zdajesz sobie sprawy, że swoimi postami praktycznie obrażasz większość userów tego forum? Uważając ich za idiotów. I za kretynów ludzi mających inne spojrzenie niż ty. I pisząc o tym. I uważasz jeszcze, że uwierzą w twoje churchillowskie dane. Dla mniej zorientowanych- Churchill słynął z tego, że w dyskusji danymi sypał jak z rękawa. Kiedyś go zapytano, skąd u niego taka genialna pamięć, np ile wynioslo w październiku 1926r. wydobycie węgla w Chinach.
Ten rozśmiał się i stwierdził że nie ma pojęcia- To skąd te dane? - księżycowe - A myśli pani że ktoś to sprawdza?.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
05-07-2010 18:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
godunow Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #41
 
Bracie piszesz
Cytat: ale, czy nie zdajesz sobie sprawy, że swoimi postami praktycznie obrażasz większość userów tego
Nie bardzo rozumiem czym bym miał kogoś obrażać.. Prawda ta najgorsza jest zawsze prawdą .. Ba nawet ta najgorsza co sie tyczy lotnictwa . Od 1980 roku interesuje się lotnictwem dwa lata byłem na podobnym lotnisku jak Siewierny.. . Miałem okazję widzieć wypadki lotnicze ba nawet zbierać części zniszczonego samolotu ..A zadaniem telewizji i to publicznej..jest pozywanie rzetelnych informacji a nie bujd wyssanych z palca.. Opowieści o zamachu a niezbitej winie Rosjan etc to opowieści niejako wyssane z palca.. Dlaczego nie pokazywano całego spektrum..
Czy obraziłem ludzi którzy glosowali na Kaczyńskiego.. Bo nazwałem po imieniu to co czynił ten gość w piątek czy czwartek przed wyborami.. Wychwalając Gierka.. Ja za Gierka za prawdę byłem ścigany.. !! Dlatego pytam dlaczego Kaczyński kłamie w żywe oczy..???
Bracie Sant mam podstawy tak sądzić beż zbędnej ideologii.. Czyżby ludzie zapomnieli ..???

[ Dodano: Pon 05 Lip, 2010 21:33 ]
M. pisze
Cytat:Dlatego.
dla..Привычка :shock: :shock:

Pamiętaj Ty Boga możesz zapomnieć? !!
Ale Bóg nie zapomni o Tobie.. Nigdy
05-07-2010 21:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #42
 
godunow napisał(a):Nie bardzo rozumiem czym bym miał kogoś obrażać..
I to jest własnie problem całego tzw Salonu.
godunow napisał(a):Prawda ta najgorsza jest zawsze prawdą
Ale właśnie twoje posty ukazują co innego. tzn - "to co ja uwazam za prawdę" Jeśli ktoś ukazuje prawdę, która wg ciebie nią nie jest , ty nie podważasz jej merytorycznie, tylko twierdzisz, że to jest kłamstwo, bo ty tak twierdzisz.
Powołujesz się przy tym na media, jako autorytety, te media, które od wielu lat pokazują od jak najgorszej strony nawet człowieka- vide programy Wojewódzkiego- totalny relatywizm moralny i etyczny, pochwała zachowań patologicznych. Nie pisałby ci tego - gdybyś w podpisie nie uzywał słowa - chrześcijanin. Lansowana rozpusta i zachowania absolutnie niezgodne z duchem Ewangelii, wartości też, bardzo jednostronne opiniowanie wszystkiego, pochwała wszystkiego co obce duchowi chrześcijaństwa.
Wybacz, bracie, ale widzę wyraźny rozdźwięk deklaracji z czynami.
godunow napisał(a):Prawda ta najgorsza jest zawsze prawdą ..
Wybacz, ale uważam, że właśnie ty ją usiłujesz relatywizować, choćby przez opieranie się na mediach absolutnie (choćby z tego co napisałem powyżej) tego niegodnych.
godunow napisał(a):Od 1980 roku interesuje się lotnictwem dwa lata byłem na podobnym lotnisku jak Siewierny.. .
A ja mój drogi od conajmniej 30 lat interesuję się historią i polityką. Również tzw "dusza rosyjską"- metodami ich politykoi itd. Ale nie będziemy sie przeciez licytytować
godunow napisał(a):Czy obraziłem ludzi którzy glosowali na Kaczyńskiego.. Bo nazwałem po imieniu to co czynił ten gość w piątek czy czwartek przed wyborami..
na coś co jest niesprawdzalne.
Nie - chodzi mi o ogólny ton twoich wypowiedzi, pełen pogardy dla tych co mysla inaczej. Tak to odbieram.
godunow napisał(a):Wychwalając Gierka.. Ja za Gierka za prawdę byłem ścigany
Nie sądzę, że za prawdę. Chyba nadużywasz tego słowa. Ja owszem w tamtych czasach owszem byłem ścigany, ale za walkę z ustrojem i działalność w organizacji dążacej do budowania niepodległości.
Co do Gierka - nie uważam, żeby to było mądre ze strony Kaczyńskiego - mógł stracić wielu zwolenników - ale go rozumiem, zwłaszcza że Gierek był faktycznie patriotą, oczywiście zgodnie ze swojego punktu widzenia. A że dobro ojczyzny widział tak jak widział, to inna sprawa. Dla niego ja byłem zdrajcą ojczyzny. Wszystko zależy jak widzimy ojczyznę i jakie wartości stawiamy na 1-szym miejscu. Albo inaczej- czy są one spójne z naszymi.
Nikt nie może rozsądzać, kto jest patriota a kto nie, ponieważ czynimy to z naszego punktu widzenia, a ten nie zawsze jest obiektywny.
godunow napisał(a):Dlatego pytam dlaczego Kaczyński kłamie w żywe oczy..???
Pytanie nieuzasadnione- To ty tak twierdzisz. I tym samym kreujesz rzeczywistość. Ja na twoim miejscu bym napisał: Wg mnie, mojej wiedzy Kaczyński może kłamać.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
06-07-2010 08:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Drizzt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,576
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #43
 
Sant, Godunov - powiem szczerze: nie wiem, jaka jest prawda, i, w obliczu tylu "bitew" o to, co kto uzna za prawdę, powoli zaczynam mieć to głęboko w zadniej części ciała.

Widzę natomiast jedno, Sant. Oskarżasz o absolutyzowanie prawdy. Oskarżasz o obrażanie. Oskarżasz o nieobiektywność.

A gdybym przejrzał tylko ten jeden temat, mógłbym Cie posypać przykładami IDENTYCZNEGO zachowania z Twojej strony.

Nie twierdzę, że ludzie na tym forum nie absolutyzują prawdy. Nie twierdzę, że nie ma oskarżeń. Ale, litości, bądźmy nieco obiektywni - jedni równi drugim. Takie "kwiatki" lecą z obu stron, i wytykanie ich oponentowi jest cokolwiek śmieszne - zwłaszcza w kontekście tego, że kilka postów wyżej robiło się dokładnie to samo.

Umieram gdy widzę jak błądzimy we mgle.
Umieram, gdy czuję, że trwamy we śnie.
Umieram, bo wiem, że ty nie rozumiesz że ja...
Umieram, gdy widzę jak ty..."
06-07-2010 10:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #44
 
Drizzt napisał(a):powiem szczerze: nie wiem, jaka jest prawda,
Ja też, toteż dlatego nie absolutyzuję swoich tez.
Drizzt napisał(a):Oskarżasz o absolutyzowanie prawdy. Oskarżasz o obrażanie. Oskarżasz o nieobiektywność.
nie nie oskarżam. uświadamiam, a to jest wielka róznica. np co napisałem:
Cytat:Wybacz, ale uważam, że właśnie ty ją usiłujesz relatywizować,
Drizzt napisał(a):mógłbym Cie posypać przykładami IDENTYCZNEGO zachowania z Twojej strony
/
Nie Drizzt - nie absolutyzuję. Natomiast Godunow pisze jak ktoś kto ma absolutna pewnośc. Jak ktoś kto wie:
quote]
godunow napisał(a):nie poległ on nie jest żadnym męczennikiem .. Zginał w katastrofie lotniczej..!! Jakich wiele się zdarza..

godunow napisał(a):Telewizja Publiczna Gazeta Polska i Radio Maryja Telewizja Trwam etc. opowiadają ludziom podobne bzdury . Ludziom którzy mają minimalne pojęcie o lotnictwie wypadkach etc..
. np tak:
godunow napisał(a):Dlatego pytam dlaczego Kaczyński kłamie w żywe oczy..???
lub:[quote="godunow"]Na brataniu się z komuną Gierkiem okazał się człowiekiem oszustem.![
Itp. zreszta to wszystko u godunowa przeplata sie wzajemnie. Dlatego próbuję otworzyć oczy na te cechy dyskusji.
Pdobną psychotechnikę zastosowałem (pisząc o niej) wykorzystawszy post naszego brata, tylko nieznacznie go zmieniając. Ale to tak dla przykładu, kursywiąc zresztą tekst.
Prosze cię więc drizzt albo o odwołanie, albo sprecyzowanie przykładami, że ja absolutyzuję lub obrażam. Jeśli dasz konkretne przykłady, to przeproszę.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
06-07-2010 12:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Drizzt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,576
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #45
 
Dobrze, Sant, oto przykłady. Oczywiście, jedne mocniejsze, inne słabsze.

Ok, to lecimy - temat o Wyborach 2010.

Rozmowa z Mordimerem, s.17: (M - Mordimer, S - Sant):

M:Nie przypominam sobie, byś w aspekcie mego światopoglądu ową rację kiedykolwiek miał, zatem jak miałbym ją przyznać?
S: Hmm, zapewniam cie, że w większości spraw mylisz się...

Mordi zaznacza: "W aspekcie SWOJEGO światopoglądu". Ty natomiast absolutyzujesz zapewniając, że się myli.

Dalej:
S:"Nie bądź ignorantem. Gospodarka rodzinna postawiła na nogi Danię czy północne Włochy.
To jest model przyszłościowy, który zdał już egzamin też u nas. np w dobie kryzysu. Ma większy potencjał niż tzw wielki przemysł. Ale jeśli wolisz opierać się na stereotypach i donosach mediów zakochanych w PO - to powodzenia. Proponuję posprawdzać dane. "

Znowu absolutyzujesz. Arbitralnie odrzucasz jedne źródła, ufając bezgranicznie drugim

A teraz perełka:

S:"Moja? Z rzetelnych opracowań, niekoniecznie zafałszowanych przez encyklopedystów francuskich związanych z rewolucją i jakobinami, którzy walczyli z Kościołem totalnie - również posuwając się do zmiany historii, tworząc alternatywną w stylu Orwella - Rok 1989 - historię. I co najciekawsze wielu dało wiarę, co do dzisiaj pokutuje."

Zupełnie arbitralne postawienie sprawy jako pewnik. Zupełnie arbitralne też uznanie jednych źródeł za "rzetelne", a innych za "zafałszowane". Oczywiśćie bezdowodowo.

Kolejna perełka:

S:""Cóż to jest prawda" do dzisiaj nie dają spać filozofom. A odpowiedź jest taka prosta. Jest tylko jedyna prawda, którą wszystkie potęgi właśnie od dwóch tysięcy lat usiłują zdegradować, zniszczyć i podeptać."

Czyż TO nie jest absolutyzowanie prawdy?!

A tu przykład domniemania ad hoc odnośnie rozmówcy, z obrazą włącznie:

S:" A to że dla wielu wygodne jest demonizowanie samej idei i działalności inkwizycji to oddzielne zagadnienie. Jesli wiedzę na ten temat czerpie się z róznych Imion Róży albo generalizuje działalność jakiegoś psychola do całości instytucji, to nic nie poradzimy."

Cytat ten zawiera sugestię, że rozmówca nie ma żadnej wiedzy, prócz wyjętej z popkultury. Dowodu - brak.

Tu wprawdzie miły tekst, jednak naszpikowany absolutyzacją prawdy i osądami:

S:"Mówię ci że się mylisz, nie dlatego że cię nie akceptuję, ale dlatego że cie kocham. Bo jesteś moim bratem, wprawdzie błądzisz, ale tym bardziej zasługujesz na miłość. Bo jesteś w cierpieniu, albo będziesz."

Umieram gdy widzę jak błądzimy we mgle.
Umieram, gdy czuję, że trwamy we śnie.
Umieram, bo wiem, że ty nie rozumiesz że ja...
Umieram, gdy widzę jak ty..."
06-07-2010 13:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów