Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akt oddania Matce Bożej
Autor Wiadomość
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #1
Akt oddania Matce Bożej
Akt Osobistego Oddania się Matce Najświętszej

Matko Boża, Niepokalana Maryjo!
Tobie poświęcam ciało i duszę moją, wszystkie modlitwy i prace, radości i cierpienia, wszystko czym jestem i co posiadam.
Ochotnym sercem oddaję się Tobie w niewolę miłości. Pozostawiam Ci zupełną swobodę posługiwania się mną dla zbawienia ludzi i ku pomocy Kościołowi świętemu, którego jesteś Matką.
Chcę odtąd wszystko czynić z Tobą, przez Ciebie i dla Ciebie. Wiem, że własnymi siłami niczego nie dokonam. Ty zaś wszystko możesz, co jest wolą Twojego Syna i zawsze zwyciężasz.
Spraw więc, Wspomożycielko wiernych, by moja rodzina, parafia i cała Ojczyzna były rzeczywistym Królestwem Twego Syna i Twoim.
Amen.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
03-05-2010 22:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bashca Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 835
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #2
 
Dzieki Nickola Uśmiech
nawet nie pamiętam kiedy sie tej modlitwy nauczyłam zawsze była mi bardzo bliska.
Nicol@ napisał(a):(...)Tobie poświęcam ciało i duszę moją, wszystkie modlitwy i prace, radości i cierpienia, wszystko czym jestem i co posiadam.
Ochotnym sercem oddaję się Tobie w niewolę miłości(..)

To taka prosta modlitwa, a od razu dzień sie inaczej zaczyna jak Maryi sie wszystko zawierzy OUśmiech

"Dla niektórych ludzi twoje życie może być jedyną Biblią jaką przeczytają" Uśmiech
/W.J Toms/
04-05-2010 14:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #3
 
bashca napisał(a):a od razu dzień sie inaczej zaczyna jak Maryi sie wszystko zawierzy
tak to niesamowite, jak mocno Ona nas kocha.
Dlatego jesteśmy niejako w przypływie wdzięczności dla Niej zobligowani Ją kochać i wszystko robić, by się Jej przypodobać
Napisz, jak się czujesz po pierwszym dniu matur? :aniol: :-

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
04-05-2010 21:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bremes Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 139
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #4
 
Współczuje wam. Takie bezmyślne słuchanie KK i wiara w pogańskie bożki musi być trudna. Maryja to tylko kolejny podobny kult, który ył obecny w większości kultur. Katolicy potępiają pogaństwo, a sami mają bliżej do pogan niż do chrześcijan.

<cenzura> Tutaj był link do bardzo pouczającego i głębokiego tekstu, niestety nie zgadzał się z jedynie słuszną prawdą i musiał zostać usunięty.
06-05-2010 12:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #5
 
Potraktuj moje słowa Bremes jako pierwsze pisemne ostrzeżenie. Łamiesz regulamin forum. Każdy kolejny post w tym stylu i w tym dziale będzie usuwany.
Cytat:1. Jest to Forum publiczne służące kulturalnej wymianie poglądów.
2. Na Forum obowiązuje chrześcijański sposób dyskutowania. Używana argumentacja powinna być logiczna i/lub merytoryczna, a informacje powinny pochodzić z wiarygodnych źródeł.
Cytat:2. Zabrania się wszczynania kłótni, prowadzenia dyskusji nie na temat, a szczególnie dyskusji ad personam, obrażania i poniżania czyjejkolwiek godności, a w szczególności innych użytkowników Forum.
Cytat:17. Polemikę między wyznawcami różnych odłamów chrześcijaństwa można prowadzić WYŁĄCZNIE w wyznaczonym dziale: APOLOGETYKA I POLEMIKA (podforum EKUMENIZM). Tematy, w których prowadzone będzie polemika, umieszczone w innych działach - zostaną usunięte!
18 Osoba pragnąca prowadzić polemikę międzywyznaniową zobowiązana jest do określenia swojej przynależności religijnej oraz jasnego przedstawienia swojego poglądu.
I nie tylko regulamin, ale też zwykłe zasady dobrego smaku i netykietę. Jeżeli piszesz w dziale "nasza wiara", to uszanuj wiarę katolicką. Jeśli nie potrafisz - nie pisz. Nikt tu Ciebie nie poniża, nikt nie wylewa na Ciebie pomyj, więc bądź tak miły i odpłać się nam tym samym. Pozdrowienia.



[ Dodano: Czw 06 Maj, 2010 20:47 ]



[center]<font color="#0030AC">Proponuję zawierzyć całe nasze forum i wszystkich jego użytkowników Maryi. [/center]</font>

<font color="#0030AC">Niech to będzie w formie naszej wieczornej modlitwy, w sobotę wieczorem o godzinie 21.00 złączmy się na Apelu Jasnogórskim, odmawiając również powyższy akt zawierzenia siebie samego Maryi, dodając własnymi słowami akt zawierzenia forum, wszystkich użytkowników, moderatorów i administracji tak, aby Maryja strzegła naszych dyskusji i prowadziła nas przez nie do Swojego Syna. Kto może niech się włączy w tę modlitwę, szczególnie administracja i moderacja. Powierzajmy też wszystkich użytkowników forum szczególnie w modlitwie różańcowej w tym miesiącu.
</font>

Myślę, że to ważne.

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
06-05-2010 14:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #6
 
Bremes napisał(a):Współczuje wam
To raczej my tobie bardzo współczujemy. Przeglądając temat staram się czytać posty nieprzeczytane... i zaczęłam tu od twojego. Od razu chciałam ci Bremes "skoczyć do gardła" ale uspokoiłam się licząc: 1,2,3....

Ciebie czytać to trzeba mieć nerwy!
Wyluzuj, uspokój swoje emocje, bo ta negatywna w naszą stronę twoja energia jest nie do wytrzymania. Jeżeli nie masz najmniejszej ochoty do dzielenia się z nami pozytywną energią, zaprzestań tych niecnych praktyk! Resztę dopowiedziała omyk =D> :forum: i nie wprowadzaj niepotrzebnego :offtopic:

omyk jestem ci wdzięczna za tę niebieską część twojej wypowiedzi, niech Matka Boska ma nas w swojej nieustającej opiece. Jej poświęcajmy każdą chwilę o 21,00 każdego dnia.
Musimy sobie uświadomić, że ONA nas kocha, bez wyjątku, nawet ciebie Bremes mimo, że JEJ tak urągasz i ślesz pod JEJ adresem ohydne oszczerstwa.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
06-05-2010 21:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bremes Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 139
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #7
 
Cytat:Proponuję zawierzyć całe nasze forum i wszystkich jego użytkowników Maryi.

W takim razie ja się wynoszę. Żegnam! Prosiłbym administrację forum o zbanowanie lub usunięcie mojego konta.

<cenzura> Tutaj był link do bardzo pouczającego i głębokiego tekstu, niestety nie zgadzał się z jedynie słuszną prawdą i musiał zostać usunięty.
06-05-2010 23:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
omyk napisał(a):Proponuję zawierzyć całe nasze forum i wszystkich jego użytkowników Maryi.


Niech to będzie w formie naszej wieczornej modlitwy, w sobotę wieczorem o godzinie 21.00 złączmy się na Apelu Jasnogórskim, odmawiając również powyższy akt zawierzenia siebie samego Maryi, dodając własnymi słowami akt zawierzenia forum, wszystkich użytkowników, moderatorów i administracji tak, aby Maryja strzegła naszych dyskusji i prowadziła nas przez nie do Swojego Syna. Kto może niech się włączy w tę modlitwę, szczególnie administracja i moderacja. Powierzajmy też wszystkich użytkowników forum szczególnie w modlitwie różańcowej w tym miesiącu.


Myślę, że to ważne.
Bardzo dobry pomysł. Uśmiech

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
07-05-2010 01:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #9
 
Bremes napisał(a):
Cytat:Proponuję zawierzyć całe nasze forum i wszystkich jego użytkowników Maryi.

W takim razie ja się wynoszę. Żegnam! Prosiłbym administrację forum o zbanowanie lub usunięcie mojego konta.

A to bardzo dziwne zachowanie z twojej strony.

W czym ci to przeszkadza?

Jeśli jednak tak bardzo chcesz bana to według twego życzenia go dostaniesz, tylko czy jesteś tego pewny? Uśmiech

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
07-05-2010 11:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #10
 
[Obrazek: botticelli3.jpg]
A że maj jest miesiącem Maryji, zacytuję słowa pieśni pochwalnej do Matki Bożej, którą prawie zapomniałam (aż wstyd się przyznać) - przypomniała mi przewodniczka podczas kolejnej pielgrzymki szlakiem objawień Matki Boskiej:
[[center]

"Bądź pozdrowiona Matko Chrystusa"


Ref:Bądź pozdrowiona Matko Chrystusa, śliczna Panienko,
Tobie śpiewamy Maryjo naszą pieśń.
Niech polne kwiaty skłonią kielichy, a ludzie uklękną,
wielbiąc swą Matkę, dając Jej hołd i czesć.

1.W oczach Twych niebo blask swój odbija,
Uśmiechem słońca sławi Cię dzień,
Brzmi w śpiewie dzwonów:"Ave Maryja"
Pieśń płynie echem, świat wielbi Cię,
Ref.
2.Tyś dźwięcznym hymnem sławiacy Pana,
Tyś zasłuchaniem w ojcowski głos,
W miłość bogata, Niepokalana,
Znasz dobrze ścieżki człowieczych tosk
.
[/center]

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
08-05-2010 21:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
merkaba Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 205
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 0
Post: #11
 
znam i codziennie ponawiam ten akt

mój chomik
23-09-2010 22:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów