Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybory 2010
Autor Wiadomość
Eldian Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #1
Wybory 2010
Można poruszyć ten temat Uśmiech
Na kogo macie zamiar głosować, i dlaczego? Myślę że warto by się powymieniać poglądami, plusami i minusami kandydatów.
06-05-2010 11:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #2
 
Mój ulubiony ostatnio temat :lapa:
Na Marka Jurka. Dlaczego - chyba każdy wie.
Jeżeli przyjdzie nam użerać się z drugą turą - to zależy. Gdyby tak się nieszczęśliwie złożyło, że zostałoby dwóch kandydatów, na których nie chcę oddać głosu, to przepraszam bardzo, ale zostaję w domu. Nie wyobrażam sobie wyboru między Napieralskim a Komorowskim.
Jeżeli zostanie kandydat prawicy - zagłosuję na niego, bo co robić...

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
06-05-2010 11:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #3
 
Na Olechowskiego, bo podobno jest Masonem.
06-05-2010 16:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Drizzt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,576
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #4
 
Komorowski. Byle nikt z PiS'u. Nie jestem wielkim fanem Komorowskiego, ale głos na niego oddali od prezydenckiego stołka Kaczyńskiego. A to już wystarczający powód, by na niego głosować.

Umieram gdy widzę jak błądzimy we mgle.
Umieram, gdy czuję, że trwamy we śnie.
Umieram, bo wiem, że ty nie rozumiesz że ja...
Umieram, gdy widzę jak ty..."
06-05-2010 16:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
magdzik Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 221
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #5
 
A to ja odwrotnie. Na Kaczyńskiego. Byle nie Komorowski.

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever.
Lance Armstrong
06-05-2010 16:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Jarosław Kaczyński,dlaczego? Bo na programie IV Rp mają najwięcej skorzystać studenci, chodzi o łatwiejszy dostęp do pracy. Bo jest prawicowcem, bo ma konkretny program dzialania, wiem czego sie spodziewac bo bedzie kontynłowal polityke odklamywania historii, jest "sprawdzony", stanowczy, zalezy mu na dobru ekonomicznym, niezaleznosci Polski, bezpieczenstwie...

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
06-05-2010 17:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Na Komorowskiego nie. Dlaczego? Dlatego.

Na Kaczyńskiego nie. Dlaczego? Bo jest lepszy kandydat.

Na Napieralskiego nie. Dlaczego? Bo dzisiejsza bida w Polsce to skutek czterdziestoletnich rządów socjalizmu. Tym panom i paniom już dziękuję.

Na Marka Jurka tak. Dlaczego? Bo to jedyny kandydat, którego program zakłada na serio realizację tego, co wynika z moich najgłębszych światopoglądowych przekonań. Oczywiście mój światopogląd to światopogląd katolicki.

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
06-05-2010 18:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kyllyan Offline
peregrino
*****

Liczba postów: 1,068
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #8
 
Marek Jurek jest najlepszym kandydatem dla katolików, ale... nie ma szans zostać prezydentem. JarKacz natomiast ma szanse wygrać już w pierwszej turze, o ile zwolennicy rządów prawicowych nie będą dzielić swoich głosów. Dlatego zagłosuję na Kaczyńskiego. Jeśli Kaczyński nie wygra w pierwszej turze, to nie wygra wcale, bo w drugiej na Komorowskiego zagłosują zwolennicy Napieralskiego i Olechowskiego.

[Obrazek: 764919eb84c6980d44424b316918db5d.png]


„Bez wiary potykamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry.” S. Kierkegaard
07-05-2010 06:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #9
 
O, i w końcu coś przekonującego. Przemyślę to.

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
07-05-2010 16:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
omyk napisał(a):Na Marka Jurka.
Zbierałam dla niego podpisy 8)
Więc opcja polityczna się ujawniła xD

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
07-05-2010 18:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #11
 
Hm, zostało 10 kandydatów, jak na chwilę obecną:
KANDYDACI RP 2010
Moim kandydatem jest Marek Jurek.
Marek Jurek

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
07-05-2010 19:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #12
 
Marek JUrek ma marne szanse na wygraną. Jedynym kandydatem dla podtrzymywania wartości chrześcijańskich w naszym kraju jest Jarosław Kaczyński. Tylko on może poważnie zagrozić kandydaturze Bronisława Komorowskiego. Tak więc warto się zastanowić nad tym, czy nie lepiej od razu głosować na kandydata, który ma szansę wygrać. Jeśli są nam bliskie wartości chrześcijańskie to jedynym kandydatem jest Jarosław Kaczyński. No chyba, że uda się przekonać ogromną rzeszę ludzi co do Marka Jurka, ale jak widzę, to on chyba zbyt wielkiego poparcia to nie ma. Jarosław Kaczyński zebrał chyba najwięcej głosów, więc ma chyba największe szanse.

Sami zdecydujcie, ale tak, aby nie niszczyć tego co jest związane z naszą wiarą, z wartościami chrześcijańskimi.

I tak na koniec : Nicola, poprawiłem twój link, ten pierwszy, gdyż zawierał błąd, który uniemożliwiał otwarcie strony. Teraz jest dobrze.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
07-05-2010 19:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #13
 
TOMASZ32-SANCTI napisał(a):tak na koniec : Nicola, poprawiłem twój link, ten pierwszy, gdyż zawierał błąd, który uniemożliwiał otwarcie strony. Teraz jest dobrze.
Dziękuję. Uśmiech

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
07-05-2010 20:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bashca Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 835
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #14
 
To będą pierwsze moje wybory, trzeba sie poważnie zastanowić i o tyle jak na Marka Jurka chciałam głosować, to co Kyllyan napisał ma sens. Markowi brakuje póki co takiej siły przebicia,żeby zdobyć ten stołek.

"Dla niektórych ludzi twoje życie może być jedyną Biblią jaką przeczytają" Uśmiech
/W.J Toms/
07-05-2010 20:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #15
 
Pytanie kontrolne: Kyllyan, czy możliwość wygranej Kaczyńskiego w I turze uważasz za realną?
Z jakim prawdopodobieństwem i dlaczego?

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
07-05-2010 21:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów