Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybory 2010
Autor Wiadomość
pafni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,179
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #226
 
Wracając do wyborów to czasem się dziwie ludziom jak się angażują, jak tracą swą wolność poprzez lojalność do ludzi którzy walczą o prezydenturę, jak ich zaślepia ta chęć przekonania samych siebie,że oto gdy wygra ten człowiek to zmieni się nasze życie. Okłamują samych siebie aby uwierzyć a potem gdy wierzą okłamują następnych, to jest wirus.A ja wam powiem... nic się nie zmieni. jakikolwiek by nie był prezydent i rządy to ja samotny żagiel muszę się do tego wiatru przystosować, i nikt mi nic nie polepszy jak sam sobie nie polepszę, wielkie hucpy polityczne ucichną a wy jak zwykle będziecie narzekać na swój los i biadolić. gdy Kaczyński wygra i postąpi nawet źle to będziecie go bronić mimo iż tak wcale lepiej nie będzie się wam żyło, gdy wygra Komorowski to będziecie zanosić się łzami "jak byłoby cudnie gdyby Kaczyński wygrał" i powstanie nowy mit narodowy, a za 50 lat ktoś napisze książkę typu "przerwana dekada Jarosława" i będzie udowadniał jaki to miał być raj na ziemi zaprzepaszczony przez masona Komorowskiego. Jesteście manipulowani tym,że wmawia wam się iż będzie to miało wpływ istotny na wasze życie, tymczasem wpływ będzie znikomy ktokolwiek wygra.
Ja na Jurka będę głosował nie dlatego,że wierze,że coś zmieni, że coś mówi o rodzinach ale dlatego,żę podobnie jak Ziętek jest autentyczny, nie zepsuty jeszcze przez ten system, Omyk dobrze napisała,że choć Jurek nie ma szans to doda mu to motywacji aby "zachować siebie" i być może to jest najważniejsze.

W Królestwie Ślepców Jednoocy Są Bogami
16-06-2010 09:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #227
 
pafni napisał(a):Jesteście manipulowani tym,że wmawia wam się iż będzie to miało wpływ istotny na wasze życie, tymczasem wpływ będzie znikomy ktokolwiek wygra.

Tu ci przyznam rację, myślę podobnie, jak ty. Chyba będzie bez znaczenia kto (osobowo
- z nazwiska ) wygra te wybory. Kampania jest jakby wymuszona, nie przebiega normalnym torem, wisi na niej piętno katastrofy smoleńskiej. I choćby z tego powodu mimo tylu kandydatów, w sumie nie bardzo jest z czego (a może: z kogo) wybierać.
Wiadomo, że los leży w naszych rękach, ale to staje się już sloganem, bo czy wybierzemy x czy y, ktoś musi być ten pierwszy. I tego kogoś musimy zaakceptować, czy nam się podoba, czy nie.
Konstytucja stawia nas przed takim "wyborem" i koniec. Państwo musi mieć przywódcę,

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
16-06-2010 11:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
godunow Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #228
 
sant pisze
Cytat: Ale odnośnie piotra, to Chrystus wyraźnie nazwał go Skałą. Przecież Piotr znaczy własnie Skała, Petrus, Opoka. I na tej opoce, Skale buduje swój Kościół. Tzn celowo wybiera człowieka słabego, pełnego lęku, człowieka który ze strachu przed paroma kobietami trzy razy się Go zapiera.[/quotre]
Sęk w tym co rzeczywiście powiedziano.. Czy czasami nie powiedziano.. z Kamyków ( Piotr) na skale ( opoka) Chrystus z buduje kościół mój .. Pisałem tu kiedyś na forum o tym szerzej ,, Dodam jedynie ten fragment i rola Piotra jest tylko w jednej Ewangelii wszystkie inne znaczące zdarzenia NT są opisane przynajmniej dwa razy..
Pytać by można dlaczego tylko w jednej ??

Wątek wyborczy i nie chciałbym tej tematyki kontynuować załóż od nowa lub odgrzeb stare istniejące..

[ Dodano: Sro 16 Cze, 2010 12:59 ]
sant pisze[quote] Oj Godunov, Godunov. Przypomnij sobie scenę jak Mojżesz wrócił do obozu z tablicami.
Ja mam nick od Godunowa ( bez V) Szczęśliwy Szczęśliwy .
Pisałeś wczesniej , ze Bóg niczego nie napisał.. Pokazałem Tobie że mijasz się z prawdą i tyle.. reszty zdarzeń nie miałem i nie mam zamiaru negować.. ..

Co od mederatora.. nie odróżniam kiedy jesteś userem kiedy moderatorem napisz następnym razem pisze jako nie moderator.. Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy

Wracając do Wyborów.
Sąd nakazał Kaczyńskiemu przeprosić Komorowskiego za kłamstwo..
Pozdrawiam serdecznie.

Pamiętaj Ty Boga możesz zapomnieć? !!
Ale Bóg nie zapomni o Tobie.. Nigdy
16-06-2010 12:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #229
 
godunow"
Cytat:Wątek wyborczy i nie chciałbym tej tematyki - kontynuować załóż od nowa lub odgrzeb stare istniejące
. nie ma co zakładać wejdź np tu:
http://forum.e-sancti.net/viewtopic.php
godunow napisał(a):[quote="godunow"] mam nick od Godunowa ( bez V) .
O.K. Jesli to dla ciebie ważne....
godunow napisał(a):Pisałeś wczesniej , ze Bóg niczego nie napisał.. Pokazałem Tobie że mijasz się z prawdą i tyle.. reszty zdarzeń nie miałem i nie mam zamiaru negować.. ..
Nic podobnego, nie kłamię. (bo mijanie sie z prawdą jest kłamstwem)
Po prostu dysponuję inną wiedzą niż ty. Kierujesz się emocjami i przekonaniem o swojej wszechwiedzy zarzucając kłam w takim temacie.
godunow napisał(a):Co od mederatora.. nie odróżniam kiedy jesteś userem kiedy moderatorem napisz następnym razem pisze jako nie moderator..
O.K. idźmy za ciosem - od tej pory będę o tobie pisał: "UŻYTKOWNIK napisał.... " chcesz tak?
godunow napisał:
Cytat:wracając do Wyborów.
Sąd nakazał Kaczyńskiemu przeprosić Komorowskiego za kłamstwo..
Cóż - taki sąd. Ja nie mam na to wpływu.
Ale tu akurat dla mnie nie jest to zarzut wobec Komorowskiego - to że jest za prywatyzacją. Ja też jestem, (dla jasności odnośnie mojej deklaracji - oczywiście nie chodzi mi o całość służby zdrowia - ale to inny temat) tyle on nie wiem czemu wypiera się swego liberalizmu - wszak PO jest partią liberalną, która nie tak dawno forsowała różne pomysły prywatyzacyjne, być może Bronek nie zgadza się z linią swojej partii, ale cóż w niej w takim razie robi? I jest jej twarzą - sorry - jedną z twarzy. Być może zresztą, w formacjach populistycznych tak bywa.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
16-06-2010 13:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Drizzt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,576
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #230
 
Sant:

Cytat:(bo mijanie sie z prawdą jest kłamstwem)

Mylisz się. Mijanie się z prawdą może być nieświadome, kłamstwo - zawsze jest świadome.

Przykład: Dawniej KK, głosząc, że Słońce obraca się wokół Ziemi, mijał się z prawdą. Nie kłamał - bo nie byli świadomi, że ich teoria to pic na wodę.

Cytat:być może Bronek nie zgadza się z linią swojej partii, ale cóż w niej w takim razie robi?

Widzisz, w tej partii nie ma kultu Jaśnie Wielmożnego Pana Przewodniczącego, z którym trzeba się bezwarunkowo zgadzać. Stąd owszem, pewien kierunek partyjny musi być zachowany, jednak jej członkowie mogą mieć nieco inne zdanie w niektórych kwestiach.

Umieram gdy widzę jak błądzimy we mgle.
Umieram, gdy czuję, że trwamy we śnie.
Umieram, bo wiem, że ty nie rozumiesz że ja...
Umieram, gdy widzę jak ty..."
16-06-2010 14:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #231
 
Drizzt napisał(a):Mylisz się. Mijanie się z prawdą może być nieświadome
Problem w tym, że ja swiadomie wypowiedziałem przedmiotową myśl.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
16-06-2010 15:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
godunow Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #232
 
Napiszę bez złośliwości panie moderatorze.. i przypomnę jak było..

Wysłany: Dzisiaj 7:50
sant pisze
Cytat:Mogę cię zapewnić, że Bóg niczego nie napisał. Niczego.
Ja mu na to odpowiadam , że mija się z prawdą..
A Moderator forum odpowiada
Napisano Wysłany: Dzisiaj 13:27
sant
Cytat:Nic podobnego, nie kłamię. (bo mijanie sie z prawdą jest kłamstwem)
Po prostu dysponuję inną wiedzą niż ty. Kierujesz się emocjami i przekonaniem o swojej wszechwiedzy zarzucając kłam w takim temacie.
Cytuję Biblię
Biblia Warszawska Choćby Księga Powtórzonego Prawa 10:4
(4) I napisał Pan na tablicach takim pismem, jak poprzednio, dziesięć słów, które wypowiedział do was na górze spośród ognia w dniu zgromadzenia, i wręczył mi je Pan. (5) A obróciwszy się, zstąpiłem z góry i włożyłem tablice do skrzyni, którą sporządziłem; i były tam, jak mi rozkazał Pan.
Drogi kolego zarzucasz mi nie wiem co.. nie masz cywilnej odwagi powiedzieć pomyliłem się i po sprawie.. Czy to tak trudno..??

Tak się zastanawiam człowiek który mija się z prawdą w sprawach Biblii powinien być moderatorem na forum chrześcijańskim.. Ale to zostawiam ku rozwadze innych..
Pozdrawiam

Pamiętaj Ty Boga możesz zapomnieć? !!
Ale Bóg nie zapomni o Tobie.. Nigdy
16-06-2010 18:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mordimer_Madder Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,075
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #233
 
Zaraz się dowiesz, że to złe tłumaczenie albo nieautoryzowane wydanie :diabelek:

Ale co by tu wychowany i wykształcony za nieboszczki komuny sant nie napisał, i tak wygra Komorowski... trzyma ktoś zakład :?:

[Obrazek: mojuserbar.jpg]
[Obrazek: 24382.jpg]
Bóg lubi ateistów - oni Go nigdy nie zadręczają swoimi problemami 8)
16-06-2010 20:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
godunow Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #234
 
Mordimer_Madder napisał(a):Zaraz się dowiesz, że to złe tłumaczenie albo nieautoryzowane wydanie :diabelek:

Ale co by tu wychowany i wykształcony za nieboszczki komuny sant nie napisał, i tak wygra Komorowski... trzyma ktoś zakład :?:
Zostawmy santa...
To że wygra było wiadomo od samego początku... mógł by wygrać I turze.. a tak zapewne będzie II tura..
Pozdrawiam

Pamiętaj Ty Boga możesz zapomnieć? !!
Ale Bóg nie zapomni o Tobie.. Nigdy
17-06-2010 06:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #235
 
Myślę, że nie ma co się narazie nastawiać na wygranie pana Komorowskiego. Nie wiemy kto zostanie wybrany, więc nie kraczcie po próżnicy, bo to nie wiele da a może całkiem innaczej sprawa wyglądać po wyborach. Może się okazać, że wygra pan Kaczyński, i co wtedy? Uciekniecie z kraju?

Głosujmy zgodnie z włąsnym sumieniem i kierujmy się dobrem kraju, dobrem innym a nie dobrem włąsnej kieszeni, dobrem własnego konta. Nasz kraj potrzebuje wielu zmian, wielu ludzi, szczególnie biednych potrzebuje pomocy. Nie myśl o sobie, myśl o innych wybierając odpowiednią osobę.
Niech Polska będzie dla wszystkich a nie tylko dla bogatych. Niech rodzina będzie najważniejsza jednostką społeczną w naszym kraju, inaczej nasza gospodarka będzie upadała. Jeśli nie dba sie o rodzinę to kto będzie tą gospodarke rozwijał? Bogaci?

Sumienie, wartości chrześcijańskie, wartości moralne to wyznacznik do właściwego wyboru prezydenta.

I przestańcie sie wzajemnie posądzać o kłamstwa, skupcie się na rzeczowej dyskusji.

Pozdrawiam Duży uśmiech

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
17-06-2010 07:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #236
 
Cytat:piszę bez złośliwości panie moderatorze
Dobrze
użytkownik napisał(a):) I napisał Pan na tablicach takim pismem, jak poprzednio, dziesięć słów, które wypowiedział do was na górze spośród ognia w dniu zgromadzenia, i wręczył mi je Pan. (5) A obróciwszy się, zstąpiłem z góry i włożyłem tablice do skrzyni, którą sporządziłem; i były tam, jak mi rozkazał Pan.
Drogi przyjacielu- juz pisałem, że pisali to ludzie , którzy tak widzieli.
W Biblii jest również napisane, że Jozue wstrzymał słońce, by świeciło dłużej, bo taka była potrzeba w bitwie. Czy nalezy to traktować, że faktycznie wstrzymał? Nie to była poetycka forma wyrażenia pewnych myśli. Gdyby słońce się zatrzymało cały układ słoneczny by runął. Zreszta dla tych ludzi, słońce było rodzazjem lampy oswietlającej ziemię. Mieli całkiem inne wyobrażenie kosmosu. Również inne było wtedy pojęcie np obiektywizmu. Np to gdy malarz oddaje godność, to maluje powagę na obliczu, długa brodę, siwa itd. A np pisarz biblijny, by to samo osiagnąć np zwielokrotnia ilość lat. I wychodzi, że ktoś żyje siedemset, czy dziewięćset lat. Zreszta, biblia jest forma biblioteki zawierającej różnego rodzaju zarówno gatunki literacki jak tez i środki stylistyczne. Jesli poeta napisze, o koralach ust swojej wybranki, czy nalezy tu rozumieć jakąś kolię, albo że miód spływa z jej ust? Czy mowa o wyrobie pszczelim? Biblia pełna jest takich środków i trzeba umieć rozróżniać je. Żeby o Biblii dyskutowac serio, trzeba najpierw wiedzieć, czym ona jest, albo raczej czym nie jest.

[ Dodano: Czw 17 Cze, 2010 09:45 ]
Mordimer_Madder napisał(a):Ale co by tu wychowany i wykształcony za nieboszczki komuny sant nie napisał, i tak wygra Komorowski... trzyma ktoś zakład
skąd wiesz że za komuny? I skąd wiesz że wykształcony? A może wbrew komunie?
Drogi przyjacielu, czy masz jakiś kompleks wobec mnie? Czy tak dla zasady popierasz tych co mają inne zdanie niż ja, bez względu na racje?

Mordimer_Madder napisał(a):Zaraz się dowiesz, że to złe tłumaczen ie albo nieautoryzowane wydanie ,
Nie nie dowie się tego, tylko obaj że obaj nie znacie biblii.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
17-06-2010 09:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bashca Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 835
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #237
 
jej, im bliżej wyborów tym bardziej sie boje o tą Polskę Smutny
jako wolontariuszka niejednokrotnie miała okazje rozmawiać ze starszymi ludźmi, o ich poświęceniu, wojnie, patriotyźmie tamtych młodych ludzi ... nie chcę żeby to poświęcenie Polaków w czasie wojny poszło na marne... Ci starsi ludzie i tak w dzisiejszej Polsce nie są tak szanowani jak powinni m.in przez młodych ludzi. a przeciez każdy znich kiedys też miał te 18 lat. Nie chce żeby musieli patrzeć, na to co będzie sie działo w naszej Ojczyźnie gdy Komorowski zostanie wybrany Smutny

"Dla niektórych ludzi twoje życie może być jedyną Biblią jaką przeczytają" Uśmiech
/W.J Toms/
17-06-2010 21:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #238
 
bashca napisał(a):jej, im bliżej wyborów tym bardziej sie boje o tą Polskę
Ależ czemu? Nie zapominaj że jest Pan Bóg, i jeżeli On w jakiś sposób doświadcza nasz kraj, to raczej po to by się obudził. I wreszcie wzbudził w sobie wdzięczność wobec Stwórcy. Odwagi bashka. Będzie dobrze.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
18-06-2010 08:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #239
 
Sant ma rację. Bóg po przez fakty chce nas obudzić, chce nam otworzyć oczy na to co się dzieje wokół nas, na te wszystkie negatywne zachowania, które pokazują nam, jak bardzo nasz kraj oddala się od Boga. Ale też pragnie, abyśmy my też wzieli sprawy w swoje ręce, abyśmy sie nie bali działać, abyśmy nie bali sie głosować zgodnie z własnym sumieniem, nie bali się walczyć o te wartości, które są bliskie naszej wierze. Bóg będzie z nami.

Ostatnio przeczytałem bardzo ciekawe opowiadanko, jedno z wielu, które napisał Bruno Ferrero.
Mówiło ono o kobiecie, która przyszła do sklepu i chciała zrobić zakupy na kredyt, gdyż jak powiedziała - nie miała pieniędzy a jej mąż był chory i niemógł pracować. KIerownik sklepu nie zgadzał się na to i chciał ją odprawić bez niczego, ale jeden z klientów poprosił go aby dal tej kobiecie te rzeczy co chciała kupić. Wtedy kierownik powiedział że sprzeda jej tyle produktów ile waży jej lista zakupów. Poprosił ją aby położyła ta listę na wagę. Ona wyjęła kartkę, napisała coś na niej i położyła na wadze. Waga obniżyła sie co było zdziwieniem dla kierownika. Co ciekawsze - gdy układał rzeczy na wadze to ta strona wagi gdzie leżała lista zakupów nie podnosiła się. Gdy kierownik zdziwiony takim obrotem sprawy zajrzał do tej kartki to ogarneło go jeszcze większe zdziwienie. Na kartce nie była napisana lista zakupów, tylko modlitwa : "Boże, Ty znasz moją sytuację i wiesz czego potrzebuję. Wszystko oddaję w Twoje ręce"

Myślę, że los naszego kraju warto oddać w ręce Boga. On wie czego nam potrzeba, on zna nasze problemy i pokieruje właściwie losem tych wyborów i losem naszego kraju. Szkoda tylko, że tak często o tym zapominamy i że tak rzadko kierujemy się wolą Boga w takich włąśnie sytuacjach.
To cierpienie, którego doświadcza nasz kraj jest wynikiem odchodzenia od Boga, od Jego woli, od tych wartości, które sa bliskie Bogu. Może czas się właśnie obudzić i zobaczyć, że Bóg wiele może.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
18-06-2010 08:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
godunow Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #240
 
Tomasz pisze
Cytat:Myślę, że nie ma co się narazie nastawiać na wygranie pana Komorowskiego. Nie wiemy kto zostanie wybrany, więc nie kraczcie po próżnicy, bo to nie wiele da a może całkiem innaczej sprawa wyglądać po wyborach. Może się okazać, że wygra pan Kaczyński, i co wtedy? Uciekniecie z kraju?
A dalczego mialbym uciekać że Komorowski wygra.. Najprawdopodobniej jak będzie II tura i Komorowski kontra Kaczyński nie widzę sensu aby iśc na wybory w II turze..
Dla mnie osobiście wszytko jedno kto będzie prezydentem Kaczyński czy Komorowski jeden drugiego wart.. Jeden i drugi w żywe oczy lub jego otoczenie bzdury opowiada ..wręcz kłamie..

[ Dodano: Pią 18 Cze, 2010 09:19 ]
Basia pisze
Cytat:Nie chce żeby musieli patrzeć, na to co będzie sie działo w naszej Ojczyźnie gdy Komorowski zostanie wybrany Smutny
Ja też czytam na innych forach blogach , ze jak wygra Kaczyński to wyjadę z kraju , czy że sobie życie odbiorę etc. Jak czytam coś takiego i w drugą stronę to mnie pusty śmiech ogrania..
Nic się nie stanie jak wygra Komorowski. Nic też się nie stanie jak wygra Kaczyński..
Słońce będzie wschodzić normalnie ludzie pójdą do pracy .. No chyba ze Bóg na Polskę znowu spuści jakie nieszczęście ale to nie w wyniku wyborów.. Mam nadzieje ,że limit plag został na razie wyczerpany.. (Niestety jedna z tych plag prawie mnie dotknęła osobiście)
Wybory!!

Vox populi vox dei . Głos ludu głosem Boga jest.. Jak naród wybierze 20 czerwca czy 4 lipca tak się stanie.. A w innym terminie naród (jako jedyny suweren ) może wybrać inaczej.. Nic nie stoi na przeszkodzie..

W innych krajach lud wybiera raz demokratów raz republikanów i nie ma tej histerii nacjonalistycznej jak w Polsce.. Dlatego bardzo mnie dziwia takie wpisy jak Twój Basiu czy te co je przytoczyłem..
Pozdrawiam
P.S
Przyjacielu sant do wątków biblijnych możemy wrócić bardzo chętnie ,ale po wyborach i nie w tym temacie..

Pamiętaj Ty Boga możesz zapomnieć? !!
Ale Bóg nie zapomni o Tobie.. Nigdy
18-06-2010 09:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów