Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybory 2010
Autor Wiadomość
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #106
 
godunow napisał(a):Czy Ty wiesz c o mają nam przekazać Rosjanie i co już przekazali.. Chyba nie.
Ależ ja tylko cię pytam skąd ta pewność, ponieważ bardzo autorytatywnie stwierdziłeś że o. Rydzyk kłamie w tej materii. czemu nie zakładasz, kłamstwa drugiej strony, mediów Rosjan itp. ?
Ja tego po prostu nie wiem, dlatego nie wysuwam żadnych tez. Ne mam pojęcia jaka jest prawda. Jednakże, jako że trochę orientuję się w historii i znam matactwa i zachowania władz rosyjskich, ich mentalność, praktycznie jednakowe od Iwana Kality, aż do Putina. Nie wykluczając okresu Zw. Sowieckiego, którego ten ostatni był zresztą aparatczykiem i funkcjonariuszem, a czym skorupka za młodu nasiąknie to na starość trąci. I dlatego żadnych ich oświadczeń nie mogę brać poważnie.
Nie twierdzę, że oni to zrobili czy coś podobnego. Tego nie wiem. I z tego co mi wiadomo, niewielu ludzi zna prawdę. Widocznie ty do nich należysz, skoro w sposób tak absolutyzujący twierdzisz, że jedna ze stron kłamie. A skoro tak, to proszę cię o podzielenie się ta wiedzą. I powołanie się na źródła. Wiarygodne źródła. Oczywiście źródło też może być subiektywne. Np. - zakładając, że zrobili to Rosjanie, nie uważasz, że mieli czas pozmieniać dane w czarnych skrzynkach? - Ja tego nie twierdze, ale biorę taka wersję również pod rozwagę.
I zastanawia mnie jedno: jakim cudem samolot, który zleciał z wysokości 8-miu czy 10m rozpadł się w kawałeczki, bez wybuchu i szkody były większe niż w analogicznych wydarzeniach, ale gdy samolot spadał z ponad 100m?
I dlaczego np w trumnie Kwiatkowskiego pochowano tylko jego dłoń? - Gdzie reszta? - A może wcale nie zginął, wszak bez ręki żyć można- prawda? I takich wątpliwości jest mnóstwo, a powiedzieć czy napisać można wszystko. Papier jest cierpliwy.
Nie wiem - po prostu- dlatego daleki jestem od takiej absolutystycznej pewności, jaką ty prezentujesz. Zawsze istnieje jakiś czynnik nieznany, który może taka pewność podważyć. Prawdę bezwzględną zna tyko stwórca. Człowiek zawsze może się mylić.

[ Dodano: Sob 15 Maj, 2010 15:55 ]
godunow napisał(a):Wisz co to takiego komsja lotncz do badania wypadków lotniczych..??
Czy mógłbyś łaskawie mnie uświadomić? - Wg mnie nikt nie może być sędzią we własnej sprawie.
Dlatego o wiele bardzie ufałbym komisji międzynarodowej. Np pod auspicjami NATO, którego generałowie wszak zginęli, a jeden z nich był nawet kandydatem na najważniejsze stanowisko w tej organizacji.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
15-05-2010 15:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mordimer_Madder Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,075
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #107
 
Cytat:Dlatego o wiele bardzie ufałbym komisji międzynarodowej.
Zejdź na ziemię z wysokości anielskich łąk - a jaka niby komisja się tym zajmuje :shock:
Prokuratura rosyjska prowadzi swoje śledztwo karne a Międzynarodowa Komisja Wypadków Lotniczych bada przyczyny katastrofy... jak zawsze i wszędzie w krajach-członkach ICAO. Tak stanowi konwencja, nad którą czuwa International Civil Aviation Organization /ICAO/ z siedzibą w Kanadzie i żaden kraj - sygnatariusz nawet nie myśli o popadaniu z nią w konflikt, bo przestałby gdziekolwiek latać poza ewentualnie własnymi granicami.

Fragment komunikatu MON RP:
Cytat:Badanie katastrofy samolotu rządowego TU-154M nr 101, zaistniałego w dniu 10 kwietnia 2010 r. jest obecnie w trakcie etapu wstępnego. Między innymi zabezpieczone zostało miejsce wypadku i dokumenty, a Minister Obrony Narodowej powołał Komisję Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego (KBWL LP) pod przewodnictwem pułkownika rezerwy Edmunda Klicha.

Jednocześnie Prezydent Rosji powołał Międzynarodową Komisję Lotniczą (MAK) do zbadania tego wypadku, pod przewodnictwem Tatiany Anodinej, w której składzie są akredytowani członkowie KBWL LP. Komisja rosyjska została powołana na podstawie przepisów Organizacji Międzynarodowego Lotnictwa Cywilnego – ICAO (Aneks 13 Konwencji Chicagowskiej), które nakładają taki obowiązek na kraj zdarzenia.

[Obrazek: mojuserbar.jpg]
[Obrazek: 24382.jpg]
Bóg lubi ateistów - oni Go nigdy nie zadręczają swoimi problemami 8)
15-05-2010 20:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #108
 
Mordimer_Madder napisał(a):Prokuratura rosyjska prowadzi swoje śledztwo karne
Fakt, że ja nie bardzo wierzę prokuraturze radz... sorry rosyjskiej
Mordimer_Madder napisał(a):jaka niby komisja się tym zajmuje :shock:
,
No właśnie.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
16-05-2010 09:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #109
 
Mordimer_Madder napisał(a):Prokuratura rosyjska prowadzi swoje śledztwo karne a Międzynarodowa Komisja Wypadków Lotniczych bada przyczyny katastrofy..

To poczekamy ze 30 latek, może coś wybadają. :mrgreen:

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
17-05-2010 01:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
pafni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,179
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #110
 
TOMASZ32-SANCTI napisał(a):To poczekamy ze 30 latek, może coś wybadają.
Trwa to średnio rok czasu, tylko u nas w Polsce chcemy znać prawdę w miesiąc.

W Królestwie Ślepców Jednoocy Są Bogami
17-05-2010 07:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
godunow Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #111
 
Piszesz
Cytat:Ależ ja tylko cię pytam skąd ta pewność, ponieważ bardzo autorytatywnie stwierdziłeś że o. Rydzyk kłamie w tej materii. czemu nie zakładasz, kłamstwa drugiej strony, mediów Rosjan itp. ?
Jak ja mam wierzyć medium toruńskiemu w tym ojcowi dyrektorowi ..Jak ono na każdym kroku kłamie podaję nieprawdę.. Choćby ostatni tydzień... Nasz Dziennik opisuje jak to BOR-owcy strzelali w obronie ciała prezydenta ..
Szef BOR podaje dementi stwierdza cytujęNic takiego nie miało miejsca jest to czysty wymysł
Pod Koniec tygodnia Medium toruńskie obwinia MON i ministra Klicha za szkolenie pilotów
że minister Klich zrezygnował z symulatorów. na Tupolewach... Faktycznie zrezygnował z symulatorów na tupolewach ..tez minister MON ... w 2007 roku minister Szczygło...

Ale maiło być o Rosji.. żadnych dowodów na zamach ze strony Rosji nikt nie przedstawił..
Ale to w Polsce tylko można tak bezkarnie konfabulować..

[ Dodano: Pon 17 Maj, 2010 09:48 ]
Pytasz
Cytat: Wiarygodne źródła. Oczywiście źródło
Dzisiaj już co nie co na tema warunków atmosferycznych przekazała komisja badania wypadków lotniczych i prokuratura.. chyba nie masz bana na google..??

[ Dodano: Pon 17 Maj, 2010 10:01 ]
Piszesz
Cytat:Np. - zakładając, że zrobili to Rosjanie, nie uważasz, że mieli czas pozmieniać dane w czarnych skrzynkach? - Ja tego nie twierdze, ale biorę taka wersję również pod rozwagę.
. Wiesz miałem okazję widzieć na własne oczy kilka takich skrzynek...
Technicznie rzecz nie do wykonania... Wynika to z budowy skrzynek..
Piszesz
Cytat:I zastanawia mnie jedno: jakim cudem samolot, który zleciał z wysokości 8-miu czy 10m rozpadł się w kawałeczki, bez wybuchu i szkody były większe niż w analogicznych wydarzeniach, ale gdy samolot spadał z ponad 100m?

To nie żaden cud....!! Istotnym pytaniem pozostaje dlaczego oni podeszli do lądowania..w tych złych warunkach atmosferycznych..??? Dzisiaj wiemy że JAK 40 ty który ląduje w Smoleńsku 40 minut wcześniej przekazał pilotom Tu 154 o pogarszaniu się pogody.. ( znowu google jak mi nie wierzysz ) To że się rozleciał.. były i cale ciała i drobne resztki jak przy każdym wypadku tego typu.. Zobacz Trypolis co pozostała z niektórych ludzi choć jedna osoba miała szczęście przeżyć..

[ Dodano: Pon 17 Maj, 2010 10:09 ]
Piszesz
Cytat:I dlaczego np w trumnie Kwiatkowskiego pochowano tylko jego dłoń? - Gdzie reszta? - A może wcale nie zginął, wszak bez ręki żyć można- prawda? I takich wątpliwości jest mnóstwo, a powiedzieć czy napisać można wszystko.

To ojciec dyrektor nie podał prawdy..??? Jka to gdzie jst Kwiatkowski jest nie wiesz..??
Ano przed lotniskiem chłop wyskoczył z samolotu łapli go ruskie i na Łubiance trzymają w zamknięciu..

A tak niepoważnie to szkoda sił.. na komentowanie tego typu rewelacji...

Co prawda Kaczyński deklaruje przemianę w która ja nie wierzę ale tę robotę czarną robią media TVP Trwam. Czy TVP -1 ...
Ma się udowodnić w tej kampanii że PO ( Tusk i PO maja krew na rękach)zabija swoich konkurentów byle dojść do władzy..

Zapytam skoro jesteś taki zorientowany .. Sąd Ojciec dyrektor ma dowody że to Tusk i ruskie ubiły prezydenta..??? Sam bym poznał źródło tych rewelacji..???

Pamiętaj Ty Boga możesz zapomnieć? !!
Ale Bóg nie zapomni o Tobie.. Nigdy
17-05-2010 09:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #112
 
Wracając do wyborów. Bezprogramowość PO, i jedyny cel jakim jest krytyka PiS wraca na całego. :zmieszany:
Donald Tusk, komentując usunięcie w cień Janusza Palikota mocno angażującego się we wsparcie kandydatury Bronisława Komorowskiego, stwierdził, iż docenia wycofanie się partyjnego kolegi, który "grał na emocjach, które nie przystoją dzisiejszej sytuacji"
"grał na emocjach, które nie przystoją dzisiejszej sytuacji". Przekonywał przy tym, iż Palikot to "inteligentny człowiek i ma także instynkt samozachowawczy".

Niestety, słowa nieaktualne. :?

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
17-05-2010 10:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
godunow Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #113
 
Piszesz
Cytat:Prokuratura rosyjska prowadzi swoje śledztwo karne a Międzynarodowa Komisja Wypadków Lotniczych bada przyczyny katastrofy... jak zawsze i wszędzie w krajach-członkach ICAO. Tak stanowi konwencja, nad którą czuwa
Równiez polska prokuratura Polska prowadzi identyczne postępowanie..

Ja przypomnę prokuratura zarówno polska i rosyjska nie jest odpowiedzialne o wyjaśnienie przyczyn katastrofy . Ona ustala odpowiedzialność cywilno -karną od zdarzeń zaistniałych podczas katastrofy..
A Komisja do spraw wypadków bada przyczyny.. Nie można łączyć tych spraw..

Wszyscy co tak piszą że to Polska czy inna komisja zagraniczna międzynarodowa.. ma być gospodarzem dochodzenia .. Pytanie jak by to miało wyglądać technicznie...
Ci co tak piszą to nie wiedzą o czym piszą i dlaczego tak piszą..

[ Dodano: Pon 17 Maj, 2010 10:19 ]
Piszesz
Cytat:Wracając do wyborów. Bezprogramowość PO, i jedyny cel jakim jest krytyka PiS wraca na całego. :zmieszany:

PIS też na dzień dzisiejszy nie pokazał żadnego programu... Na razie grają politycy dobrego wujka.. Czarną robotę ( palikotyzacja_ to TVP-1 czy Radio Maryja )
To tylko kwestia dni .. Jak obydwie strony obrzuca się największym błotem hakami etc.

Pamiętaj Ty Boga możesz zapomnieć? !!
Ale Bóg nie zapomni o Tobie.. Nigdy
17-05-2010 10:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #114
 
pafni napisał(a):Trwa to średnio rok czasu, tylko u nas w Polsce chcemy znać prawdę w miesiąc.

No może ktoś nas do tego przyzwyczaił? :-k
Ile to czekaliśmy na ujawnianie różnych afer? Ile to czekaliśmy na ludzi, którzy zaczęli robić jakiś porządek w naszym kraju? To się zaczęło określać mianem rozliczania i przypisuje się ro chyba panu Kaczyńskiemu oraz PiS-owi. Ale ile trwało to ukrywanie wielu afer, za nim takie działanie mogło nastąpić? Ile było ofiar, które chciały coś ujawniać?

Teraz, gdy wiele afer zostało ujawnionych to oczekuje się, że i ta sprawa związana ztą tragedią zostanie zbadana szybciej. Nie określam tego jako afera, ale jako sprawa, gdyż narazie trudno cokolwiek powiedzieć na ten temat do czasu aż się wiele szczegółów nie wyjaśni. Narazie jest trochę niejasności i to chyba dobrze, gdyż to pozwoli na to, aby dokładniej zbadać całą tragedię a nie przypisać jej etykietę "nieszczęśliwy wypadek" i zostawić w spokoju.

Ważne jest, aby to badanie nie trwało znacznie dłużej niż rok. A do tak długiego czekania zdążyliśmy sie już przywyczaić. Stąd też moja uwaga co do tych lat. #-o :-k

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
17-05-2010 11:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #115
 
godunow napisał(a):chyba nie masz bana na google..??
Tak sie złozyło że z googli korzystam tylko w celu przypomnienia sobie. Wiadomości raczej czerpię z innych źródeł. Jest to po prostu źródło absolutnie niemiarodajne.
godunow napisał(a):To ojciec dyrektor nie podał prawdy..??? Jka to gdzie jst Kwiatkowski jest nie wiesz..??
Ano przed lotniskiem chłop wyskoczył z samolotu łapli go ruskie i na Łubiance trzymają w zamknięciu..
Nie wiem co podawał o. Rydzyk. Nie słucham generalnie tej rozgłośni. Prześledź uważnie ten wątek i moje słowa. Nigdzie nie powoływałem się na o. Rydzyka. Natomiast nie podoba mi się twój sposób prowadzenia rozmowy. Pełen wyższości......i przekonania o własnej wszechwiedzy oraz osądu wobec rozmówcy i podmiotu dyskusji.
Natomiast o Kwiatkowskim wiem od osobistego jego przyjaciela (pułkownika...) niestety nie mam jego zgody na upublicznianie nazwiska.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
17-05-2010 12:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Drizzt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,576
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #116
 
TOMASZ32-SANCTI napisał(a):Ile to czekaliśmy na ujawnianie różnych afer? Ile to czekaliśmy na ludzi, którzy zaczęli robić jakiś porządek w naszym kraju? To się zaczęło określać mianem rozliczania i przypisuje się ro chyba panu Kaczyńskiemu oraz PiS-owi. Ale ile trwało to ukrywanie wielu afer, za nim takie działanie mogło nastąpić? Ile było ofiar, które chciały coś ujawniać?

A ile było ofiar tego ciągłego doszukiwania się spisków? Ilu ludzi straciło zdrowie, nerwy, czy nawet życie dlatego, bo PiS'owi bardziej zależało na dociekaniu odpowiedzi, czy jakiś Iksiński był Y lat temu agentem SB, zamiast zabrać się za problemy TERAŹNIEJSZE, i to o wiele bardziej palące - np naprawę będącej w katastrofalnej kondycji służby zdrowia?

Wybacz, ale każdy medal ma dwie strony. I wychwalanie jednej strony, zapominając o mniej chlubnych następstwach z drugiej... cóż, nie będę komentował.

Umieram gdy widzę jak błądzimy we mgle.
Umieram, gdy czuję, że trwamy we śnie.
Umieram, bo wiem, że ty nie rozumiesz że ja...
Umieram, gdy widzę jak ty..."
17-05-2010 15:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #117
 
Drizzt napisał(a):A ile było ofiar tego ciągłego doszukiwania się spisków? Ilu ludzi straciło zdrowie, nerwy, czy nawet życie dlatego, bo PiS'owi bardziej zależało na dociekaniu odpowiedzi, czy jakiś Iksiński był Y lat temu agentem SB, zamiast zabrać się za problemy TERAŹNIEJSZE, i to o wiele bardziej palące - np naprawę będącej w katastrofalnej kondycji służby zdrowia?
Przede wszystkim, jeśli w naszym kraju by była tylko połowa wszystkich afer- a więc: afery FOZZ", przez, „markową", „rublową", „bankową", „alkoholową", „papierosową", „benzynową",tej ze sprzętem medycznym, etc., etc., plus afery ciche, nieumedialnione — zabrały państwu (czyli społeczeństwu) setki miliardów złotych! - mielibysmy kraj mlekiem i miodem plynacy. A nie mamy wlasnie ze wzgledu na afery. Chcesz gdziesz szukać powodów tragicznej sytuacji tysięcy polskich rodzin, gospodarki, służby zdrowia? Jest wlasnie tam.

A co do oceny służby zdrowia, to jakiś czas temu przewinął mi się przez rece numer "gazety lekarskiej", z plebiscytem- na sto osób wygrał prof Religa, pani Kopacz za to spadła. Tak widzą sprawę lekarze.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
17-05-2010 15:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #118
 
ja bym najchętbiej zaglosowałą na kogoś, kto oficjalnie by się wypowiedział,czy ma jakiś pomysł na zus.

[Obrazek: mysz4.gif]
17-05-2010 17:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
godunow Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #119
 
Piszesz
Cytat: Tak sie złozyło że z googli korzystam tylko w celu przypomnienia sobie. Wiadomości raczej czerpię z innych źródeł. Jest to po prostu źródło absolutnie niemiarodajne.
Co to ma do źródła informacji...???
To jest wyszukiwarka i ona tam podaje twoje ulubione źródła ibfo jakim jest RM.. ( co też tu nie rzadko się posiłkujesz..

[ Dodano: Wto 18 Maj, 2010 11:07 ]
LOl piszesz
Cytat:Nie wiem co podawał o. Rydzyk. Nie słucham generalnie tej rozgłośni. Prześledź uważnie ten wątek i moje słowa. Nigdzie nie powoływałem się na o. Rydzyka.
Przez bez mała 10 postów bronisz Ojca dyrektora niczym niepodległości..ojczyzny ?? Zarzucasz mi że oskarżam go niesłusznie.. Nagle stwierdzasz ze go nie słuchasz..??????

Według Twojej metryczki mam co najmniej tyle lat co Ty ( 52) i nie rób mnie na szaro..
I traktu innych poważnie by Ciebie traktowano w podobny sposób..!!
Pozdrówka

Pamiętaj Ty Boga możesz zapomnieć? !!
Ale Bóg nie zapomni o Tobie.. Nigdy
18-05-2010 11:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #120
 
godunow napisał(a):Przez bez mała 10 postów bronisz Ojca dyrektora niczym niepodległości..ojczyzny ?? Zarzucasz mi że oskarżam go niesłusznie.. Nagle stwierdzasz ze go nie słuchasz..??????
Nie przychodzi ci do głowy, że można nie słuchać czegoś lub kogoś, i nie zgadzać się ze szkalowaniem tego kogoś rzucając bezpodstawne oskarżenia, typu - "bo on wziął z sufitu". Ja tylko pytałem, skąd wiesz, że wziął z sufitu? I nie potrafiłeś odpowiedzieć. Ja nie wiem jaka jest prawda i dlatego nie wysuwam żadnych aksjomatycznych wniosków. Ale też szlag z lekka mnie trafia gdy ktoś tak robi. I w momencie, gdy zapytałem skąd wiesz, że o. Rydzyk kłamie od razu mnie zaszufladkowałeś.
Odnośnie słuchanie lub nie, to nie pamietam, kiedy ostatnio słuchałem RM. Nie jest to rozgłośnia z mojej bajki, również w niektórych środowiskach jestem uważany za przeciwnika RM. Ale to mi nie zabrania myśleć. I nie przeszkadzało mi wziąć udział w Rozmowach Niedokończonych, gdy mi to kiedyś zaproponowano. I wcale nie ukrywałem wtedy swojego negatywnego stanowiska. I mile się rozczarowałem. Wiele z tego co słyszałem o tej rozgłosni okazało sie nieprawdą. I co najciekawsze pozwolono mi mówić to co uważałem za słuszne a niekoniecznie był to punkt widzenia RM.
Powtarzam, ani razu nie powoływałem się na RM w naszej dyskusji. Czytaj może ze zrozumieniem a nie przez pryzmat swoich uprzedzeń. I proszę nie dorabiaj mi gęby, której nie mam.

[ Dodano: Wto 18 Maj, 2010 13:13 ]
godunow napisał(a):Według Twojej metryczki mam co najmniej tyle lat co Ty ( 52) i nie rób mnie na szaro..
I traktu innych poważnie by Ciebie traktowano w podobny sposób..!!
Widzę, że aby zasłuzyć na miano człowieka poważnego w twoich oczach, muszę spełniać twoje kryteria poprawności. W czym ja cie potraktowałem niepoważnie?

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
18-05-2010 13:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów