Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybory 2010
Autor Wiadomość
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #331
 
Kolejny przykład agresywnej wypowiedzi Palikota:

Cytat:Największym wilkiem polskiej polityki jest Jarosław Kaczyński [...] Tak, Bronisław Komorowski pójdzie na polowanie na wilki, zastrzelimy Jarosława Kaczyńskiego, wypatroszymy i skórę wystawimy na sprzedaż

http://www.plejada.pl/185270,wideo.html
...i ten człowiek tobą rządzi, biedna Polsko... ten człowiek cię łajdaczy... #-o

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
27-06-2010 13:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #332
 
pafni napisał(a):Scott napisał/a:
pafni, najogólniej bo czasu mam mało- ty sie czujesz lepszy od Boga w Trójcy jedynego. Wiesz lepiej co by było gdyby, i jakie są Jego zamysły. Pamiętaj o jednej rzeczy na przyszłość - o tym że Bóg jest wszechmogący. O tym że wszystko co się dzieje, dzieje się za Jego zgodą i zgodnie z Jego wolą.

Żarty sobie robisz...
To ty raczej czujesz się jak Bóg.
To o czym pisze ma oparcie w Piśmie Świętym. Poczytaj sobie Stary Testament, gdzie przesłanie Boga jest głownie karzące.


Zobacz na twój tok rozumowania. Postrzegasz Boga przez pryzmat swojego myślenia. Dla porównania - widząc człowieka w okularach możesz spekulować dlaczego je ma, może krótkowidz, dalekowidz, może nosi zerówki bo lepiej wygląda w nich niż bez.

Tak samo wygląda twoje postrzeganie Boga, przez to co sam sobie wymyślisz.

Drizzt napisał(a):Scott, z całym szacunkiem, ale przejrzyj Ty wreszcie na oczy.

Inkwizycja za zgodą Boga? Przecież to hipokryzja jak stąd na Księżyc! Mordowanie, męczenie ludzi (lub, w łagodniejszej wersji, ograniczanie ich wolności) jako wyraz "woli" Boga, który mówi: "oddaj cesarzowi co cesarskie, a Bogu co Boskie"? Woli Boga, którego dwa z dziesięciu przykazań to "nie zabijaj" i "nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu"? (a wiadomo, jak wymuszano zeznania, np na członkach zakonu Templariuszy).
Wj.,22,17

[ Dodano: Nie 27 Cze, 2010 13:25 ]
M. Ink. *, to co robi Palikot + 500 dni na obietnice których nie zrobili w czasie 1000 dni. Żenada.


Osobiście bardzo się cieszę że ze strony PiS te zaczepki spotykają się z milczeniem. Wychodzi czarno na białym bezideowość tej partii i bezprogramowość. Gdyby obciąć krytykanctwo PiS to w zasadzie PO nie ma nic do powiedzenia. Najlepszym sposobem na pokazanie tego jest własnie kultura, merytoryczna postawa i spokój PiS. I to Polacy widzą. Uśmiech

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
27-06-2010 13:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pafni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,179
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #333
 
Scott napisał(a):pafni napisał/a:
Scott napisał/a:
pafni, najogólniej bo czasu mam mało- ty sie czujesz lepszy od Boga w Trójcy jedynego. Wiesz lepiej co by było gdyby, i jakie są Jego zamysły. Pamiętaj o jednej rzeczy na przyszłość - o tym że Bóg jest wszechmogący. O tym że wszystko co się dzieje, dzieje się za Jego zgodą i zgodnie z Jego wolą.

Żarty sobie robisz...
To ty raczej czujesz się jak Bóg.

To o czym pisze ma oparcie w Piśmie Świętym. Poczytaj sobie Stary Testament, gdzie przesłanie Boga jest głownie karzące.


Zobacz na twój tok rozumowania. Postrzegasz Boga przez pryzmat swojego myślenia. Dla porównania - widząc człowieka w okularach możesz spekulować dlaczego je ma, może krótkowidz, dalekowidz, może nosi zerówki bo lepiej wygląda w nich niż bez.

Tak samo wygląda twoje postrzeganie Boga, przez to co sam sobie wymyślisz.
Postrzegam Boga poprzez Jezusa.
Znam Pismo Święte.
I tyle.

W Królestwie Ślepców Jednoocy Są Bogami
27-06-2010 20:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #334
 
pafni napisał(a):Scott napisał/a:
pafni napisał/a:
Scott napisał/a:
pafni, najogólniej bo czasu mam mało- ty sie czujesz lepszy od Boga w Trójcy jedynego. Wiesz lepiej co by było gdyby, i jakie są Jego zamysły. Pamiętaj o jednej rzeczy na przyszłość - o tym że Bóg jest wszechmogący. O tym że wszystko co się dzieje, dzieje się za Jego zgodą i zgodnie z Jego wolą.

Żarty sobie robisz...
To ty raczej czujesz się jak Bóg.

To o czym pisze ma oparcie w Piśmie Świętym. Poczytaj sobie Stary Testament, gdzie przesłanie Boga jest głownie karzące.


Zobacz na twój tok rozumowania. Postrzegasz Boga przez pryzmat swojego myślenia. Dla porównania - widząc człowieka w okularach możesz spekulować dlaczego je ma, może krótkowidz, dalekowidz, może nosi zerówki bo lepiej wygląda w nich niż bez.

Tak samo wygląda twoje postrzeganie Boga, przez to co sam sobie wymyślisz.

Postrzegam Boga poprzez Jezusa.
Znam Pismo Święte.
I tyle.
To dlaczego wypisujesz teorie które w Biblii pokrycia nie mają? Podpierasz się teoriami z religii holocaustu[krytykowanej przez wybitnych intelektualistów pochodzenia żydowskiego], która istnieniu Boga niestety przeczy...

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
28-06-2010 12:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
godunow Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #335
 
Basia pisze
Cytat:teraz inaczej patrze na los naszej Ojczyzny i na wszelkie układy polsko rosyjskie. zreszta to wyszło po tym jak jeden z lotników nie chciał podpisać sie pod świadectwem wiarygodności kopi czarnych skrzynek. I jaka reakcja? " zamknąc TVP1
Telewizja publiczna powinna podawać prawdę..!!
To o czym Ty tu piszesz nie miało nigdy miejsca.. !! Żaden pilot nie podpisywał się przy kopiowaniu zawartości czarnych skrzynek.. Robił minister Miler ze swoją świtą Brakowało podpisu pod tłumaczeniem stenogramu .. który dla sprawy nie jest dowodem .. Dowodem są przekazane potwierdzone kopie czarnych skrzynek.. ( po zakończeniu śledztwa przez Rosję oryginały również ..zostaną przywiezione do Polski) .Zresztą dlaczego brak było tego podpisu pod tym stenogramem zostało dawno wyjaśnione.
Ale tego już TVP publiczna nie podaje .. burzyło by to pewien mit legendę etc.
TVP publiczna sugerowała w swoich programach ,że główną winę za katastrofę pod Smoleńskiem ponosi Rosja przy okazji Tusk i jego sojusznicy.. Na tej kawie tragedii wybudowano elektorat Kaczyńskiego. i tak wysokie poparcie. . Elektorat mało wykształcony ( większość elektoratu Kaczyńskiego to ludzie z zawodowym wykształceniem i podstawowym) takim ludziom łatwo wmawiać różnego rodzaju bajki.. legendy etc. .
Ja w pierwszej turze głosowałem na Napieralskiego tylko dlatego by nie uczestniczyć w tej bezsensownej bijatyce dwóch głównych rywali..

I wczoraj kosztem meczu ( bo jestem od lat kibic zawzięty ) obejrzałem debatę Kaczyński kontra Komorowski.. Kaczyński niby jest za wartościami chrześcijańskim ( chociaż co do tego mam wątpliwości ) wszakże łakomym okiem patrzy na Oleksego i jego otoczenie .

Czy po tej debacie gdzie zobaczyłem człowieka jakiegoś takiego niemrawego niezdecydowanego , człowieka załamanego etc, Mi się wydaje że z całym szacunkiem dla Kaczyńskiego chyba lepiej będzie jak Komorowski zostanie prezydentem RP niż człowiek który cała kadencję zaserwuje nam żałobę narodowa z powodu śmierci brata..
Bo co do tego co opowiadali obaj to obaj kręcili.. Kaczyński więcej..
Kaczyński debatę przegrał i to wyraźnie..

Pamiętaj Ty Boga możesz zapomnieć? !!
Ale Bóg nie zapomni o Tobie.. Nigdy
28-06-2010 14:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kasiek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 54
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #336
 
WItam Uśmiech

ja będę głosowałą na Jarosława... tak jak gdyby żył Jego ś.p brat głosowałabym na Niego. Plakat Lecha wisi pięć lat nad łóżkiem.
Odpowieada mi Jego wizja Polski. Współgra to z moimi przekonaniami politycznymi.

Poza tym Pan miłuje prawo i sprawiedliwość Uśmiech

Wierzę, że droga, którą idę,
Jest Panie jedną z Twoich dróg.
Zamykam oczy, żeby widzieć,
Otwieram serce na Twój cud.
Do Ciebie wołam w trudną chwilę
Ufam Ci kiedy ziemia drży,
28-06-2010 14:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
godunow Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #337
 
Prosiłbym Tomasza lub moderatorów o wykasowanie moich postów gdzie przytaczam tragicznie zmarła Basię..
Nie wiedziałem że tak się stało..

Pamiętaj Ty Boga możesz zapomnieć? !!
Ale Bóg nie zapomni o Tobie.. Nigdy
28-06-2010 18:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pafni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,179
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #338
 
Scott napisał(a):Scott napisał/a:
pafni napisał/a:
Scott napisał/a:
pafni, najogólniej bo czasu mam mało- ty sie czujesz lepszy od Boga w Trójcy jedynego. Wiesz lepiej co by było gdyby, i jakie są Jego zamysły. Pamiętaj o jednej rzeczy na przyszłość - o tym że Bóg jest wszechmogący. O tym że wszystko co się dzieje, dzieje się za Jego zgodą i zgodnie z Jego wolą.

Żarty sobie robisz...
To ty raczej czujesz się jak Bóg.

To o czym pisze ma oparcie w Piśmie Świętym. Poczytaj sobie Stary Testament, gdzie przesłanie Boga jest głownie karzące.


Zobacz na twój tok rozumowania. Postrzegasz Boga przez pryzmat swojego myślenia. Dla porównania - widząc człowieka w okularach możesz spekulować dlaczego je ma, może krótkowidz, dalekowidz, może nosi zerówki bo lepiej wygląda w nich niż bez.

Tak samo wygląda twoje postrzeganie Boga, przez to co sam sobie wymyślisz.

Postrzegam Boga poprzez Jezusa.
Znam Pismo Święte.
I tyle.

To dlaczego wypisujesz teorie które w Biblii pokrycia nie mają? Podpierasz się teoriami z religii holocaustu[krytykowanej przez wybitnych intelektualistów pochodzenia żydowskiego], która istnieniu Boga niestety przeczy...
Jakie teorie?

W Królestwie Ślepców Jednoocy Są Bogami
28-06-2010 18:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anariel Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 159
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #339
 
Scott, sam wiesz przecież, że Bóg jest wszechmogący i dlatego do różnych osób może przemawiać w różny sposób. Może dobiera taką drogę, która jest najodpowiedniejsza dla danego człowieka?

A nawet jeżeli ktoś jest na niewłaściwej drodze, to wyzwiskami i pieniactwem na pewno nie pozwolisz mu przybliżyć się do Boga. Nie tego uczył nas Jezus Chrystus. Teraz mamy Nowe Przymierze, nie to starotestamentowe.
01-07-2010 12:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #340
 
godunow napisał(a):Prosiłbym Tomasza lub moderatorów o wykasowanie moich postów gdzie przytaczam tragicznie zmarła Basię..
Nie wiedziałem że tak się stało..

Nic się nie stało, jej kolega podczas naprawy komputera zrobił ten paskudny "dowcip" Smutny

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
01-07-2010 21:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #341
 
Bilboard aresztowany:

Cytat:Informujemy, że plakat przygotowany przez Fundację Pro- Prawo do Życia przedstawiający Marszałka Bronisława Komorowskiego i abortowane dziecko, który wożony był dziś (tj. 16 czerwca ) po Rzeszowie przez stowarzyszenie Contra In Vitro, został aresztowany przez policję bez podania zarzutów.

ciąg dalszy: http://w3.stopaborcji.pl/index.php/2010/...esztowany/
...zapewne za jego politycznie niepoprawną treść: "Marszałek Komorowski popiera kompromis aborcyjny. Kompromis aborcyjny zabija chore dzieci".

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
01-07-2010 23:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Drizzt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,576
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #342
 
Raczej za jego manipulacyjną treść, gdyż stwierdzenie o "zabijaniu" jest silnie naładowane ideologicznie - oparte na IDEOLOGICZNYM założeniu życia od chwili poczęcia.

Stąd takie wynikowe (na zasadzie ciągu logicznego) oskarżenie Komorowskiego o zabójstwo, jest jedynie bazowanym ideologicznie pomówieniem.

Stąd też nic dziwnego, że atakują plakaty zawierające pomówienia.

Umieram gdy widzę jak błądzimy we mgle.
Umieram, gdy czuję, że trwamy we śnie.
Umieram, bo wiem, że ty nie rozumiesz że ja...
Umieram, gdy widzę jak ty..."
02-07-2010 09:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #343
 
Drizzt napisał(a):Raczej za jego manipulacyjną treść
dobre Szczęśliwy wobec tego powinni jeszcze aresztować połowę polityków i połowę dziennikarzy :roll2:

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
02-07-2010 17:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Dawid Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 380
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #344
 
Na podstawie:
Art.76b,76c i 77 ustawy o wyborze Prezydenta RP z dnia 27 września 1990 roku, t.j. DZ.U. 2000 Nr 47 poz. 544 z późn. zm. i art. 85,86 i 87 ustawy z dnia 12 kwietnia 2001 r. Ordynacja wyborcza do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej - t.j. Dz. U. 2007 nr 190 poz. 1360 z późn. zm.

ZAMYKAM NA OKRES CISZY WYBORCZEJ

[Obrazek: zadowolony_user_sancti.jpg]
03-07-2010 00:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #345
 
Pożyjemy jeszcze 3-4 lata [realnie] albo 5-6 [maksymalnie] i przy tym zadłużeniu Polska dogoni Grecje. Zadłużenie panstwa to nie tylko dziura budżetowa ale i funduszy budowy dróg i autostrad, fundusz emerytalny itp.

A potem tułmy które popierały PO dostaną czego chciały. Uśmiech Okaże się że nie pojar jest ważny ale realne umiejętności rządzenia.

Dla mnie ok, PO znajdzie się wtedy pza polityką jak pan Krzaklewski.


Mądry Polak po szkodzie, ale...Żadna nowość.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
04-07-2010 20:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów