Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skórki forum
Autor Wiadomość
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #31
 
Patryku

Pragnę przypomnieć tobie i wszystkim, że portal SANCTI jaki i forum to dzieło Ewangelizacyjne i niekomerycjne. Nam nie zalezy na jakieś sławie dzięki reklamie. Owszem, reklama pomaga w tym, aby dzieło mogło się rozwijać, aby jak najwięcej osób mogło z niego korzystać, ale nie jest naszym celem kierowanie sie ku takim ogromnym potegom jakimi sa portale Wiara czy Katolik, które utrzymuja się także z reklam czy innych środków. Tutaj pragniemy włączać innych, aby też mogli uczestniczyć w tworzeniu czy wspiraniu tego dzieła, ale nie na zasadzie, że nas nie stać na opłacenie takiego wydatku jak serwer. Tutaj chodzi o to, aby zachęcić tez innych do właczenia się w nasz portal, aby też inni mieli swój udział a jednocześnie walczyli też z tym wielkim idolem jakim jest pieniądż. Nie mamy problemu z tym aby zebrać 240 zł, bo gdyby trzeba było zebrać taka sumę to ja sam mógłbym ją spokojnie wyłożyć. Ale nie w tym rzecz, Ewangelizacja to też walka ze swoimi słabościami, idolami a także motywacja innych do wspierania takich dzieł, aby czuli się, że mogli ofiarować coś na Ewangelizację.

Myślę, że jak na osobę, która tak wiele zrobiła dla portalu to teraz cosik zbyt często narzekasz na innych a brakuje twojego zaangażowania sie w pracę nad portalem tak jak to było wczesniej. Rozumiem, że masz teraz wiele nauki, ale chyba nie tylko ty jeden masz sporo obowiązków. Wiele osób tutaj ma obowiązki i stara sie je wypełniać a w ramach wolnego czasu pomaga w tworzeniu portalu. Ja nie mam zbyt wiele wolnego czasu, gdyż mam także wiele obowiązków względem swojej rodziny - tyle, że często aby jakies materiały wstawiać muszę siedzieć też w nocy.
Jak mi sie udaje to trochę działam w dzień, ale też nie zawsze mam na to czas. Po za tym jakis odpoczynek psychiczny od tej pracy także by się przydał a narazie nie ma takowej możliwości, gdy brakuje ludzi do wstawiania i aby nie było zbyt wielu opóxnień z atrtykułami to muszę wstawiać także za innych, mimo, że praca została podzielona. Teraz część obowiązków tez przejęła Rachel, biorąc na siebie dosyc spory ciężar, aby tylko odciażyc nas od tylu obowiązków.

Tak więc proponuję, aby pozwolić na to, by sprawy rozwoju portalu i forum toczyły sie tak jak dotąd - nic na siłę, wszystko według planów samego Boga. Jeśli On postawi ludzi chętnych do pomocy to skorzystamy z pomocy a tak będziemy tworzyli portal tak jak do tej pory - na tyle, na ile nam pozwolą możliwości. Jest jak jest, raz lepiej, raz gorzej, ale przynajmniej idziemy cały czas w jednym kierunku nie zmieniając charakteru naszego dzieła i o to najbardziej chodzi. Niech tym dziełem kieruje sam Bóg a nie pieniadze.

Jeśli ktos będzie miał jakieś pomysły co do forum czy portalu to zawsze może je zgłosić do nas. A ciebie zapraszamy do dalszego udziału w tworzeniu portalu. No chyba, że już myslisz o rezygnacji, co by mnie bardzo zdziwiło, gdyż początek naszej współpracy raczej zapowiadał, że będziesz raczej bardziej pewnym współpracownikiem, który z nami pozostanie i że będziesz sie kierował podobnymi zasadami co i my. Ale jak widzę twoje ambicje idą znacznie szybciej i w kierunku bardziej komercyjnym - tak mi sie przynajmniej wydaje. Czy sie myle?.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
20-01-2011 01:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Placebo_Domingo Offline
Account not Activated

Liczba postów: 75
Dołączył: Nov 2009
Post: #32
 
Dzięki Tomku za odpowiedź

Oczywiście, że nigdy nie zrezygnuję z pracy dla portalu, aktualnie jestem jakby na urlopie, wszak to ostatnie miesiące do maja, a czas nieubłagalnie leci...

Będę wam zawsze pomagał, bo uważam, że to jest dobre dzieło. Oczywiście, zdaję sobie sprawę z tego, że nie zawsze trafnie oceniam to wszystko, ale jest ktoś taki jak Ty, który mi to wytłumaczy.
20-01-2011 10:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #33
 
Cieszę się i mam nadzieję, że włączysz się ponownie w tworzenie tego skromnego dzieła. Tak bardziej dla zobrazowania tego co robimy - NIECH TO BĘDZIE DZIAŁANIE TAKIE JAKIM KIEROWAŁA SIE MATKA TERESA Z KALKUTY - SKROMNIE, ALE WEDŁUG PLANU BOGA A NIE NASZEGO.

Skromnym dzielom Bóg pomaga, ale nie ma co na siłe nic robić, bo można popełnić wile błędów, które moga byc potem trudne do naprawienia. Narazie stopniowo wszystko jakoś idzie, wolnitko, ale idzie. Napewno byłoby lepiej, gdyby było trochę więcej osób do pomocy, ale uważam, że od chwili przejęcia forum do chwili obecnej udało nam sie wiele zrobić, szczególnie jeśli chodzi o portal.
Tak więc źle nie jest a trzeba mieć nadzieję, że będzie tez lepiej, choć nie możemy też uciekać przed trudnościami. Wspólnie możemy je pokonywać.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
20-01-2011 11:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów