Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skórki forum
Autor Wiadomość
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #1
Skórki forum
Czołem,
Czy ktoś pracuje / zamierza dołożyć inne skórki dla forum, bo mi brakuje starej (lub innej bardziej stonowanej niż to coś biało - kolorowe) ?
09-05-2010 15:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #2
 
Narazie raczej nikt nad tym nie pracuje. Nie ma adminów technicznych. Jak będą to się zapytam.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
09-05-2010 17:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dawid Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 380
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #3
 
W czerwcu powinny pojawić się ze dwie nowe.

[Obrazek: zadowolony_user_sancti.jpg]
09-05-2010 22:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Shou Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 572
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #4
 
Obecna jest ładna ale przydała by się identyczna w ciemnych barwach - na innym forum coś takiego widziałem bahamut black czy coś w tym stylu.. Ciemna szata mniej męczy wzrok.
02-01-2011 20:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #5
 
Ciemniejszą może jeszcze udałoby się zrobić, ale nie czarną, to nie jest kolor odzwierciedlający Ewangelizacjyjny chcrakter forum. Nie wiem tylko czy ktoś się podejmie takiej pracy nad skryptem, chyba, że ktoś wie, gdzie można pobrać gotowy plik z taką skórką?

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
03-01-2011 17:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Placebo_Domingo Offline
Account not Activated

Liczba postów: 75
Dołączył: Nov 2009
Post: #6
 
Niestety, ale skróki to tylko kosmetyka problem tkwi w tym jak ludzi przyciągnąc do pisania na forum dzisiaj w ogóle, bo nie tu często swieci pustkami.
03-01-2011 17:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Shou Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 572
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #7
 
Strona z gotowymi darmowymi stylami do wersji forum php by przemo:

http://twojestyle.pl/demo1125/index.php?s=146 <- na samej górze strony wybiera się styl.. po prawej stronie na górze jest przycisk "ściągnij" jak się dany styl spodoba.
03-01-2011 18:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Shou napisał(a):Obecna jest ładna ale przydała by się identyczna w ciemnych barwach - na innym forum coś takiego widziałem bahamut black czy coś w tym stylu.. Ciemna szata mniej męczy wzrok.
Słyszałam coś innego - że ciemny kolor męczy wzrokUśmiech
Natomiast kolor stonowany i jasny - nie.

[Obrazek: mysz4.gif]
03-01-2011 23:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
smokeustachy Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #9
 
Placebo_Domingo napisał(a):Niestety, ale skróki to tylko kosmetyka problem tkwi w tym jak ludzi przyciągnąc do pisania na forum dzisiaj w ogóle, bo nie tu często swieci pustkami.
Lepiej żeby świeciło niż żeby element szalał.
2. A jasny kolor fakticznie OK - główny powód dla którego wchodzę na forum.

"Nigdy nie drwij z żywego smoka, Bilbo głupcze"
Wirtualna Soplandia: http://soplandia.prv.pl
[Obrazek: soplandia.gif]
04-01-2011 01:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #10
 
Cytat:Niestety, ale skróki to tylko kosmetyka problem tkwi w tym jak ludzi przyciągnąc do pisania na forum dzisiaj w ogóle, bo nie tu często swieci pustkami.
NIe jest aż tak źle, ale mogłoby być lepiej. Warto szukać sposobów, aby zachecić do pisania innych. Wydaje mi sie jednak, że wiele osób przesiaduje obecnie na portalach społecznościowych. Ale warto też podkreslić, że forum SANCTI trwa już tyle czasu i przechodzi przez różne trudne momenty, sytuaje, więc mamy też nadzieję, że jeszcze będzie funkcjonowało, chociaż będzie sie też zbliżał czas ponownej opłaty za korzystanie z serwera, więc liczę na to, że i przez tą sytuację przejdziemy bez problemów.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
04-01-2011 02:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #11
 
Placebo_Domingo napisał(a):Niestety, ale skróki to tylko kosmetyka problem tkwi w tym jak ludzi przyciągnąc do pisania na forum dzisiaj w ogóle, bo nie tu często swieci pustkami.
A co to ma do tematu? Nikt nie chce za pomocą skórki nikogo przyciągać, tylko przyjemniej przeglądać forum.
Przy kilku skórkach każdy może ustawić sobie jaką chce - nie znaczy to, że np po dodaniu ciemnej wszyscy będą ją mieli. Ździsio może mieć ciemną, a Jadzia jasną.
04-01-2011 08:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #12
 
A PS jaką? :mrgreen:

Może Wojtek coś wymyśli. Jednak Piacebo ma rację. Skórki na forum to nie wszystko i nie są najwazniesze. Bardziej warto się skupić na sposbach zachęcenia użytkowników do pisania a nowych też do pozostania na forum.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
04-01-2011 12:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Shou Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 572
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #13
 
TOMASZ32-SANCTI to może pomógł by przyciągnąć ludzi do forum jakiś banner. Chętnie takowy zamieścił bym na stronach przez siebie prowadzonych czy wizytówkach w portalach społecznościowych. Postaram się w wolnym czasie zareklamować portal.
05-01-2011 17:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Placebo_Domingo Offline
Account not Activated

Liczba postów: 75
Dołączył: Nov 2009
Post: #14
 
Fajnie, że chcesz w jakis sposób przyczynic się do reklamy portalu, ale jest to tzw. poczta pantoflowa. Ona owszem przynosi skutek ale na krótką metę, później ludzie którzy kliknęli w baner zwyczajnie nie przychodzą, bo w większości są to jedynorazowe wizyte. Żeby móc w jakiś sposób się wybić trzeba liczyć się z kosztami, nie ukrywajmy ze dobrze wiemy o co chodzi, w kadej dziedzinie to sie liczy. Portale takie jak katolik.pl pożerają ok. 10 tysięcy miesiecznie na utrzymanie serwerów itd. Ale dlatego codziennie odwiedza ich z 5000 ludzi. Ja nie mówię, żeby sie prześcigiwać, ale w taki sposób kazdy moze stworzyć swoją strone domową z forum i liczyc na to, że ktoś przez przypadek na nią trafi. Nic nie jest przypadkiem bo w większości ludzie posługują sie przeglądarką internetową, żeby znaleźc cos ciekawego. Pomyślmy teraz na jakim dalekim miejscu po wpisaniu np. strona katolicka znajdujemy się my. I nie piszę tego, żeby nas zdyskredytować, zniechęcić do działania, ale sami widzimy ze nie dość, iż są problemy redakcyjne, to jeszcze materiały które wstawiamy znajdują wąskie grono ludzi, które je czyta. Innymi słowy naszą pracę widzi mało osób, nasze teksty docierają do wąskiego grona osób zazwyczaj tych którzy są zarejestrowani na forum. Oczywiście nie chodzi o liczby. Ale dzieło ewangelizacyjne ma cos w sobie komercji i zeby było sprawne i docierało do wielu ludzi musi sie liczyc z kosztami bo nikt nie wypromuje strony za darmo. A ceny nie są trywialne. Owszem, możecie sie ze mną nie zgadzać. Ale myślę, że statystyki mówią same za siebie. Jeśli dalej tak prowadzić stronę, to przepraszam ale jest to chyba powolna śmierć i jedynym wyjsciem z tego dołka jest albo własna kasa albo jakis sponsoring. Nie udawajmy, że forum zyje tylko dzieki kilkunastu osobom, które nie zwątpiły i w to wierzą. Ja osobiscie nie pisuję na zadnych forum, bo tego nie lubie i nie kreci mnie to, bardziej wole pisac na czatach na zywo.
Pewnie pojawią sie teraz zmasowane ataki na mnie, ale nie chciałem nikogo obrażac, jedynie przedstawiłem moją ocenę portalu. Portal dobry, forum dobra, ino ludzi brakuje, a uwierzcie mi ze skórka nic nie zdziała, owszem zadowolą sie nią ci którzy tu bywają.
Taka juz jest kolej rzeczy...Nikt nie powiedział, ze ewangelizacja przez Internet to łatwa rzecz. Trzeba na nią wysiłku, ale tez pieniędzy bo to specyficzna sfera. Mozna sobie pisac na stronce o motorach i miec w nosie czy ktos to czyta czy nie, bo ty tylko chcesz sie podzielic. A my tu piszemy z nadzieją, ze trafi ona do grona wielu osób. Ale nikt nie jest omnibusem, zeby wiedziec ze akurat tu toczą sie mądre dyskusje skoro w przeglądarkach usytuowani jestesmy na 10 stronie w wyszukiwaniach. Przepraszam, że się tak rozpisuje ale to jest moje zdanie na ten temat i chyba sami po części to czujecie. Przepraszam równiez za brak składni w zdaniach, jakoś dzisiaj nie mam weny do pisania długich wiadomości, ale mam nadzieje ze zostane zrozumiany i też chciałbym, żeby na ten temat wypowiedzial się również admin Dawid, który niestety zbagatelizował moją propozycję, może marną ale jednak, o tym żeby skorzystać z propozycji sponsorowania stron internetowych. Może to by było rozwiązaniem? Bo chyba na koszty poza opłaceniem serwera nas nie stać... Pozdrawiam

P.S. No np. teraz godzina 21.48 na forum- 7 użytkowników razem, nie będę porównywał z innymi forami, ale wyniki są zatrważające, więc jeśli zależy wam na forum to dawajcie pomysły jak poza pocztą pantoflową można zareklamować stronę?
05-01-2011 22:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Shou Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 572
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #15
 
Placebo_Domingo napisał(a):Portale takie jak katolik.pl pożerają ok. 10 tysięcy miesiecznie

Tak? To aż dziwne, że ktoś ich odwiedza bo nie ma tam nic ciekawego. Do portali typu fronda.pl czy ekai.pl się nie umywają.
06-01-2011 14:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów