Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Studenci judaistyki pilnie poszukiwani.
Autor Wiadomość
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #16
 
mazeltow

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
16-09-2010 22:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pokora Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 0
Post: #17
 
Ale co to za porównanie arabistyka/judaistyka? Arabów w Polsce jest mało.

Judaistyka to nawet dobry kierunek bo odradza się życie żydowskie w Polsce bo ludzie odkrywają swoje korzenie oraz przecież Żydzi przyjeźdzają do obozów koncentracyjnych i można być tłumaczem.
10-11-2010 16:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Czy ja wiem? Byłem na wycieczce 3 dniowej [spalem na terenie obozu, w miejscu gdzie było w czasie wojny ss, wycieczka dla klerykow ale miałem dojscia Język ], i wieksze wycieczki Izraela to w ramach jakichs okoliczności sa z tego co sie dowiedzialem. Zresza tam jest zatrudniona na stale mała grupa ludzi.

Porownuje kierunek wg. mnie zblizony, i cieszacy sie wieksza popularnoscia. Przekladnia taka sobie,wg mnie z robota podobnie znajoma skonczyła japonistyke w warszawskim, wydaje sie ze japonczykow mało a praca jest, po filologii rosyjskiej tez na warszawskim inna znajona pracuje w wypozyczalni filmow, a rosjan jeśli chodzi o liczbe to jest troche u nas.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
10-11-2010 17:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
smokeustachy Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #19
 
Pokora napisał(a):Ale co to za porównanie arabistyka/judaistyka? Arabów w Polsce jest mało.
A Żydów niby dużo?

[ Dodano: Czw 11 Lis, 2010 15:51 ]
omyk napisał(a):To prawda, jest w Polsce masa bezsensownych kierunków Uśmiech ale czy to jest dobry powód, żeby studiować jeden z nich? Oczko Pasja to piękna sprawa, ale uczyć się języka można i bez studiów, jeśli one nie dają jakiś szczególnych uprawnień. A nie myślałaś, żeby wylecieć do Izraela i tam studiować pokrewny kierunek? To by miało ręce i nogi moim zdaniem Uśmiech
Jak masz dyplom to możesz lepiej wyjść za maż.

"Nigdy nie drwij z żywego smoka, Bilbo głupcze"
Wirtualna Soplandia: http://soplandia.prv.pl
[Obrazek: soplandia.gif]
11-11-2010 16:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów