Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świadectwo ojca Egzorcysty
Autor Wiadomość
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #76
RE: Świadectwo ojca Egzorcysty
Nie czytam takich stronek bo nie mam czasu na wyławianie co jest prawdą a co nie. Póki nie zaczniesc odnosić się do całości moich postów[tylko tak można dojść do ładu z osobą o mentalności sekciarskiej] widzę że będziesz wyławiać i ciągnąć dyskusje w nieskonczoność. Odnoś się do całości bo ja czasu nie mam żeby Ci tłumaczyć coś co albo pominiesz, choć wagę ma wg. mnie największą, wystarczająco dużo się naklkałem.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
20-04-2012 14:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #77
RE: Świadectwo ojca Egzorcysty
1. sam nie odnosisz się do całości moich postów, ani nie czytasz ich ze zrozumieniem
2. obrażanie rozmówcy i mówienie mu wprost że ma mentalność sekciarską - jest bardzo chrześcijańskim sposobem komunikacji..
poza tym podpada pewnie pod cięzkie ostrzeżenie, ja bym za takie coś dostał pewnie bana, ciebie rozumie władza nie tyka
3. jak nie masz czasu na pisanie to nie pisz - proste
20-04-2012 20:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #78
RE: Świadectwo ojca Egzorcysty
1. Gdzie? My musimy zacząć rozmawiać konkretnie, jeśli coś istnieje pokaż gdzie. Samo to że mówisz że istnieje, ale nie powołujesz się na nic jest niepoważne.
2. ostrzeżenia dostałeś za propagowanie tez/zachowań antykatolickich/antyklerykalnych. Takie jawne ignorowanie prawdy o Jezusie i zamienianie go na byle objawienia prywatne, szminkowanie tego zmanipulownymi wypowiedzami nawet papieży jest poniżej krytyki. Tak się nie godzi.
3. Nie mam czasu na rozmowy z których nie wyjdzie nic konstruktywnego jeśli ty dalej będziesz ignorować najważniejsze wątki/odpowiadać okołotematycznie,

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-04-2012 16:46 przez Scott.)
20-04-2012 20:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów